اخبار:
اخبار:
مهندس پاک نژاد معاون مدیر عامل در امور تولید شرکت ملی نفت ایران
چشم خوش زیر ذره بین سرمایه گذاران خارجی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب معاون مدیر عامل در امور تولید شرکت ملی نفت ایران در جلسه ای که در...
برگزاري مراسم گراميداشت روز ملي ايمني و آتش نشاني و تقدير از فعالين حوزه HSE شركت بهره برداري نفت و...
مراسم گراميداشت روز ملي ايمني و آتش نشاني و تقدير از فعالين حوزه HSE شركت بهره برداري نفت و گاز غرب برگزارشد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز ...
گالری تصویر: بازدید مدیر تولید شرکت ملی نفت ایران از منطقه عملیاتی چشمه خوش
گالری تصویر: بازدید مدیر تولید شرکت ملی نفت ایران از منطقه عملیاتی چشمه خوش  
بازدید مدیر تولید شرکت ملی نفت ایران از منطقه عملیاتی چشمه خوش
مدیر تولید شرکت ملی نفت ایران از منطقه عملیاتی چشمه خوش بازدید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب مهندس پاک نژاد مدیر تولید شرکت ملی ن...
paiam monaghese modiriat

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

گزارش تصویری

124

برگزاري اردوي فرهنگي تفريحي براي كاركنان ستاد كرمانشاه شركت بهره برداري نفت و گاز غرب

اردوي فرهنگي تفريحي براي كاركنان ستاد كرمانشاه شركت بهره برداري نفت و گاز غرب برگزار شد.

ordu sahne

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با تاكيد و توجه مدير عامل شركت مهندس ناصري پور و به همت مديريت منابع انساني و روابط عمومي اردوي فرهنگي تفريحي يك روزه براي كاركنان ستاد كرمانشاه شركت بهره برداري نفت و گاز غرب برگزار شد.

در اين اردو كه با استقبال قابل توجه مديران، روسا و كاركنان و خانواده هاي محترمشان همراه بود، همكاران در مجتمع تفريحي فرهنگي تربيتي امام حسن مجتبي(چهار باغ) صحنه حضور يافتند و اوقات خوشي را با شركت در برنامه هاي متنوع و مفرح تدارك ديده شده سپري كردند.

همكاران و خانواده هاي محترمشان در ابتدا حضور در اين مجتمع بعد از اقامه نماز ظهر و عصر و صرف نهار در سالن تشريفات مجتمع حضور يافتند.

آقاي كمريان مدير منابع انساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب در ابتدا ضمن خير مقدم و تقدير از حضور همكاران و خانواده هايشان گفت: به دليل ماموريت اداري و سفر خارج از استان مهندس ناصري پور مدير عامل شركت در اين اردو حضور ندارند اما ايشان و هيات مديره شركت تاكيد ويژه اي نسبت به برگزاري اردوهاي فرهنگي و تفريحي در ستاد و مناطق عملياتي براي همكاران و خانواده هاي آنها دارند.

وي با بيان اينكه حفظ سرمايه و نيروي انساني در شركت هاي نفتي بايد در اولويت نخست قرار گيرد گفت: برگزاري اردو هاي مختلف درون و برون استاني براي همكاران و خانواده هاي محترمشان مي تواند مزاياي بيشماري داشته باشد كه مي توان به مواردي چون رفع خستگی روحی و جسمی و استقرار در بستر نشاط و آرامش، آشنایی با مهارت های اجتماعی ، زندگی جمعی ، کار گروهی و تقویت انگیزش مشارکت، رشد شخصیت فردی و اجتماعی، تقویت روحیه مذهبی و ارتقاء اعتماد به نفس، ایجاد ارتباط صمیمانه و احساس همدلی و مهرورزی بین افراد شرکت کننده و خانواده هاي آنها، ارتقاء حس استقلال و عدم وابستگی و مهمتر از همه اينها نگه داشت نيروي انساني در ستاد و مناطق عملياتي كه مهمترين انگيزه براي برگزاري اين اردوهاست؛ اشاره كرد.

مدير منابع انساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب در پايان با اشاره به اينكه نيروي انساني جزء سرمايه هاي اصلي هر شركت و سازماني محسوب مي شود و حفظ نشاط وشادابي آن مي تواند تاثير زيادي در حفظ و ارتقاء توليد داشته باشد و ارتباط مستقيمي با شكوفا شدن خلاقيت در آنها دارد، گفت: همه اقدامات و فعالیت های صنعت نفت در جهت توليد نفت و گاز و ارتقا انگيزه و به دنبال آن افزايش ضريب بهره وري است كه اين امر با بالابردن سطح زندگی و رفاه کارکنان ميسر مي گردد.  

در ادامه حجت الاسلام و المسلمين درويشي رابط فرهنگي روحانيون غرب كشور در صنعت نفت با تقدير از برگزار كنندگان اين اردو به تاثيرات مثبت اين برنامه ها در روحيه همكاران و خانواده هاي محترمشان اشاره كرد و گفت: با توجه به ماهيت سخت و طاقت فرساي كار در مجموعه صنعت نفت اين نوع برنامه ها تاثيرات مثبتي در روحيه و انگيزش همكاران و خانواده اي آنان دارد و انشالله برگزاري اين نوع اردوها و برنامه هاي فرهنگي در شركت هاي نفتي تداوم يابد.

وي در ادامه نيز به ارائه گزارشي از عملكرد روحانيون شاغل در مجموعه صنعت نفت در غرب كشور پرداخت و گفت: انشالله با برنامه ريزي هاي صورت گرفته اقدامات فرهنگي با انسجام بيشتر و بهتري در سطح وزارت نفت و شركت هاي زير مجموعه آن انجام خواهد گرفت.

در اين اردوي يك روزه برنامه هاي متنوع و مسابقات مختلف فرهنگي/مذهبي براي خانم ها و آقايان و حتي بچه ها در نظر گرفته شده كه جوايزي به نفرات برتر نيز به آنها اهدا شد.

از ديگر برنامه هاي تدارك ديده شده در اين اردو سخنراني يكي از روانشناسان مطرح استان در ارتباط با خانواده، چالش ها و مشكلات كنوني تربيتي فرزندان بود و همچنين هنرمنداني در سطح استان به اجراي قطعات موسيقي در سبك هاي پاپ و سنتي پرداختند.  

در پايان اين اردو همكاران و خانواده هاي محترمشان با تقدير از برگزاري اين اردو و برنامه هاي فرهنگي و تفريحي و اينكه برگزاري اين اردو براي خانواده هاي ستاد كرمانشاه حركتي نوپا ست ابراز اميدواري كردند اين برنامه ها در طول سال تداوم يابد.

:
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد بهره برداری دهلران در فاصله 20 کیلومتری جنوب غرب شهرستان دهلران از واحد توابع استان ایلام قرار دارد ، که با ظرفیت اسمی 55 هزار بشکه در روز نفت تولیدی میادین دهلران و دانان را پس از فرآورش و شیرین سازی بوسیله یک خط لوله 16 اینچ به طول 52 کیلومتر به واحد نمک زدایی چشمه خوش پمپاژ و ارسال می نماید.
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه در فاصله 70 کیلومتری شهر ایلام قرار دارد. فاز اول این مرکز در سال 1386 به بهره برداری رسید. ظرفیت این مرکز فراورش روزانه 7 میلیون متر مکعب گاز می باشد که پس از جمع آوری ، به پالایشگاه گاز ایلام ارسال و همچنین میعانات گازی نیز توسط یک خط لوله 6 اینچ به پالایشگاه ایلام منتقل می شود.  
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
واحد بهره برداری چشمه خوش واقع در 52 کیلومتری شهرستان دهلران از توابع استان ایلام می باشد که با ظرفیت اسمی 181هزار بشکه در روز نفت تولیدی میاذین آبان ، چشمه خوش ، پایدار ، پایدار غرب و دالپری را فرآورش و به وسیله دو خط لوله 18 و 20 اینچ بطول 153 کیلومتر به واحد بهره برداری شماره 3 اهواز و تلمبه خانه شهید چمران ارسال می نماید .نفت ارسالی واحد چشمه خوش در نهایت به منظور صادرات از طریق پایانه نفتی به جزیره خارک و تامین خوراک پالایشگاه ها ارسال می گردد.همچنین واحد نک زدایی چشمه خوش در سال 1385 با ظرفیت اسمی 75 هزار بشکه راه اندازی گردید.خوراک واحد نمک زدایی چشمه خشک از نفت نمکی میادین دهلران و دانان و آبان ، پایدار غرب و چاههای نمکی میدان چشمه خوش تامین می گردد.
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
واحد بهره برداری نفت شهرکه در فاصله 220 کیلومتری غرب کرمانشاه و 60 کیلومتری شهرستان قصر شیرین قرار دارد با ظرفیت اسمی 15 هزار بشکه در روز،نفت تولیدی میدان نفت شهر را پس از فراورش،شیرین سازی و نمک زدایی به تلمبه خانه نفت شهر ارسال ، که در نهایت بخشی از خوراک پالایشگاه کرمانشاه را تامین مینماید.از انجا که بخشی از این مخزن در خاک کشور همسایه ، عراق قرار دارد از جایگاه و حساسیت ویژه ای برخوردار است.همچنین واحد نمک زدایی نفت شهر در سال 1376 با ظرفیت با ظرفیت اسمی 15000 بشکه در روز راه اندازی گردید.این واحد به افزایش تولید از میدان مشترک نفت شهر احداث گردیده است.  
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
واحد بهره برداری سرکان / ماله کوه در فاصله 15 کیلومتری شهرستان پلدختر از توابع استان لرستان می باشد که با ظرفیت اسمی 30 هزار بشکه در روز نفت تولیدی را پس از فرآورش و شیرین سازی از طریق یک خط لوله 10 اینچ به طول 21 کیلومتر به تلمبه خانه افرینه و در پایان به پالایشگاه کرمانشاه ارسال می نماید.