اخبار:
اخبار:
انتصاب رئيس شوراي امر به معروف و نهي از منكر شركت بهره برداري نفت و گاز غرب
رئيس شوراي امر به معروف و نهي از منكر شركت بهره برداري نفت و گاز غرب منصوب شد. با حكم عمران علي محمدي رئيس شوراي امر به معروف و نهي از منكر شركت نفت مناطق مركزي ايرا...
با امضای دومین قرارداد نفتی بر اساس الگوی جدید
تکلیف توسعه میدان‎های مشترک آبان و پایدار غرب مشخص شد قرارداد توسعه میدان‎های مشترک آبان و پایدار غرب، بین شرکت ملی نفت ایران و کنسرسیومی متشکل از شرکت زاروبژنف...
وزیر نفت:
افزایش تولید آبان و پایدار غرب ۴ میلیارد دلار درآمد برای ایران به همراه دارد وزیر نفت مذاکره برای امضای قرارداد بهبود برداشت از میدان‌های آبان و پایدار غرب را بس...
برگزاري دوره آموزشي عكاسي و فيلمبرداري براي كاركنان روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز غرب
دوره آموزشي عكاسي و فيلمبرداري براي كاركنان روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز غرب برگزار شد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با مسا...
paiam monaghese modiriat

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

اطلاعیه

رئيس روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز غرب:

برنامه ريزي گسترده شركت بهره برداري نفت و گاز غرب به منظور برگزاري باشكوه ايام محرم

moharam

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب حجت اله بني عامريان رئيس روابط عمومي اين شركت با اشاره به تاكيد ويژه مدير عامل محترم جناب مهندس ناصري پور مبني بر برگزاري با شكوه برنامه هاي ايام عزاداري سرور و سالار شهيدان حضرت ابا عبدالله الحسين(ع)گفت: روابط عمومي با همكاري پايگاه بسيج رهروان ولايت اين شركت برنامه ريزي گسترده اي را به منظور برگزاري هر چه باشكوه تر اين ايام با حضور مديران، روسا و همكاران در ستاد و مناطق عملياتي تدارك ديده است.

رئيس روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز غرب اظهار داشت: به مناسبت فرا رسيدن ماه محرم، ماه حزن و اندوه و عزاي اهل بيت(ع) مطابق سنوات گذشته مراسم پر فيض زيارت عاشورا با حضور مداحان مطرح در دهه اول ماه محرم هر روز و تا پايان ماه صفر هر دوشنبه صبح در نمازخانه شركت در ستاد كرمانشاه برگزار مي شود.

برپا نمودن پرچم هاي عزاداري در ساختمان هاي اداري ستاد و مناطق عملياتي و نصب بنر هاي مربوط به ايام محرم و صفر، برگزاري مراسم زيارت عاشورا تا پايان ماه صفر هر دوشنبه صبح در نماز خانه ستاد و مناطق عملياتي، برپايي خيمه عزاي حسيني در دهه اول ماه محرم در ستاد شركت بهره برداري نفت و گاز غرب و مجتمع شهيد تند گويان ايلام و دعوت از مداحان و سخنرانان، برپايي هيات هاي عزاداري در مناطق عملياتي در دهه اول ماه محرم و توزيع نذورات همكاران در مراسم زيارت عاشورا از ديگر برنامه هاي اين شركت براي ايام محرم به شمار مي رود.

حجت اله بني عامريان در پايان تصريح كرد: همچنين برنامه هايي نظير نصب و برپايي خيمه عزاي امام حسين در روز هاي 6 و 7 محرم و دعوت از سخنرانان مطرح استان، برپايي ايستگاه صلواتي(توزيع شربت) در روز هاي 8، 9 و 10 محرم در مناطق عملياتي، ايراد سخنراني توسط روحانيون و مبلغين معزز با موضوعيت عاشورا و نهضت حسيني در ستاد و مناطق عملياتي، توزيع نذورات همكاران در مراسم زيارت عاشورا، برگزاري كلاس درس اخلاق در ستاد كرمانشاه با حضور اساتيد اخلاق حوزه و دانشگاه در ماه محرم و صفر، برپايي مراسم تعزيه خواني در مجتمع مسكوني شهيد تند گويان ايلام و در نهايت راه اندازي دسته جات عزاداري در مناطق عملياتي مجتمع شهيد تند گويان ايلام و ساير مناطق عملياتي برگزار خواهد شد.

:
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد بهره برداری دهلران در فاصله 20 کیلومتری جنوب غرب شهرستان دهلران از واحد توابع استان ایلام قرار دارد ، که با ظرفیت اسمی 55 هزار بشکه در روز نفت تولیدی میادین دهلران و دانان را پس از فرآورش و شیرین سازی بوسیله یک خط لوله 16 اینچ به طول 52 کیلومتر به واحد نمک زدایی چشمه خوش پمپاژ و ارسال می نماید.
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه در فاصله 70 کیلومتری شهر ایلام قرار دارد. فاز اول این مرکز در سال 1386 به بهره برداری رسید. ظرفیت این مرکز فراورش روزانه 7 میلیون متر مکعب گاز می باشد که پس از جمع آوری ، به پالایشگاه گاز ایلام ارسال و همچنین میعانات گازی نیز توسط یک خط لوله 6 اینچ به پالایشگاه ایلام منتقل می شود.  
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
واحد بهره برداری چشمه خوش واقع در 52 کیلومتری شهرستان دهلران از توابع استان ایلام می باشد که با ظرفیت اسمی 181هزار بشکه در روز نفت تولیدی میاذین آبان ، چشمه خوش ، پایدار ، پایدار غرب و دالپری را فرآورش و به وسیله دو خط لوله 18 و 20 اینچ بطول 153 کیلومتر به واحد بهره برداری شماره 3 اهواز و تلمبه خانه شهید چمران ارسال می نماید .نفت ارسالی واحد چشمه خوش در نهایت به منظور صادرات از طریق پایانه نفتی به جزیره خارک و تامین خوراک پالایشگاه ها ارسال می گردد.همچنین واحد نک زدایی چشمه خوش در سال 1385 با ظرفیت اسمی 75 هزار بشکه راه اندازی گردید.خوراک واحد نمک زدایی چشمه خشک از نفت نمکی میادین دهلران و دانان و آبان ، پایدار غرب و چاههای نمکی میدان چشمه خوش تامین می گردد.
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
واحد بهره برداری نفت شهرکه در فاصله 220 کیلومتری غرب کرمانشاه و 60 کیلومتری شهرستان قصر شیرین قرار دارد با ظرفیت اسمی 15 هزار بشکه در روز،نفت تولیدی میدان نفت شهر را پس از فراورش،شیرین سازی و نمک زدایی به تلمبه خانه نفت شهر ارسال ، که در نهایت بخشی از خوراک پالایشگاه کرمانشاه را تامین مینماید.از انجا که بخشی از این مخزن در خاک کشور همسایه ، عراق قرار دارد از جایگاه و حساسیت ویژه ای برخوردار است.همچنین واحد نمک زدایی نفت شهر در سال 1376 با ظرفیت با ظرفیت اسمی 15000 بشکه در روز راه اندازی گردید.این واحد به افزایش تولید از میدان مشترک نفت شهر احداث گردیده است.  
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
واحد بهره برداری سرکان / ماله کوه در فاصله 15 کیلومتری شهرستان پلدختر از توابع استان لرستان می باشد که با ظرفیت اسمی 30 هزار بشکه در روز نفت تولیدی را پس از فرآورش و شیرین سازی از طریق یک خط لوله 10 اینچ به طول 21 کیلومتر به تلمبه خانه افرینه و در پایان به پالایشگاه کرمانشاه ارسال می نماید.