اخبار:
اخبار:
انتصاب رئيس شوراي امر به معروف و نهي از منكر شركت بهره برداري نفت و گاز غرب
رئيس شوراي امر به معروف و نهي از منكر شركت بهره برداري نفت و گاز غرب منصوب شد. با حكم عمران علي محمدي رئيس شوراي امر به معروف و نهي از منكر شركت نفت مناطق مركزي ايرا...
با امضای دومین قرارداد نفتی بر اساس الگوی جدید
تکلیف توسعه میدان‎های مشترک آبان و پایدار غرب مشخص شد قرارداد توسعه میدان‎های مشترک آبان و پایدار غرب، بین شرکت ملی نفت ایران و کنسرسیومی متشکل از شرکت زاروبژنف...
وزیر نفت:
افزایش تولید آبان و پایدار غرب ۴ میلیارد دلار درآمد برای ایران به همراه دارد وزیر نفت مذاکره برای امضای قرارداد بهبود برداشت از میدان‌های آبان و پایدار غرب را بس...
برگزاري دوره آموزشي عكاسي و فيلمبرداري براي كاركنان روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز غرب
دوره آموزشي عكاسي و فيلمبرداري براي كاركنان روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز غرب برگزار شد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با مسا...
paiam monaghese modiriat

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

اطلاعیه

مهندس حاتمی در جمع کوهنوردان این شرکت اظهار داشت:

بنیان فرهنگ ایران بر مبنای تعامل و مدارا با جهان است.

kuhnavardan-hatami

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در جمع کوهنوردان این شرکت که موفق به صعود به قله البروس روسیه در بام اروپا شدند ، پیام راستین و جوهره فرهنگ ایران را بر مبنای تعامل و مدارا با دیگر ملت ها برشمرد.

مهندس رامین حاتمی در این مراسم که به مناسبت تقدیر از کوهنوردان شرکت برگزار شده بود، تصریح کرد : بر اساس پیشینه تاریخی و فرهنگی کشور ایران و واقع شدن بر سر چهار راه تمدن ها و فرهنگ های جهانی ، همیشه نقش موثری در ایجاد ، انتقال و بسط فرهنگ بین تمدنهای مختلف شده است و اساس تمدنی آن بر محور فضیلت ، ادب ، علم آموزی و ترجمان فرهنگ مهر و دوستی بوده است.

وی خطاب به ورزشکاران کوهنورد ضمن ارزشمند خواندن کار آنها ، فلسفه وجودی ورزش را به عنوان پل ارتباطی بین ملت دانست و اظهار داشت : رقابت های ورزشی علاوه بر کارکرد تندرستی و ایجاد روحیه نشاط ، باعث ارتباط بین مردمان سرزمین های مختلف می شود و هر ورزشکار در عرصه های بین المللی به عنوان سفیر و حامل ارزشهای ملی جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود.

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، صعود این ورزشکاران به قله پنج هزار و 642 متری البروس در کشور روسیه را به عنوان یک کار شاخص ذکر کرد و افزود: داشتن روحیه ورزشکاری و بسیجی نقش مهمی در این صعود به عهده داشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، اعضای تیم كوهنوردي پایگاه بسیج حضرت ولی‌عصر (عج) شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و پایگاه بسیج رهروان ولایت شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با صعود به قله پنج هزار و 642 متری البروس، بلندترین قله قاره اروپا پرچم پر افتخار کشورمان جمهوری اسلامی ایران را با یاد و خاطره شهدای مدافع حرم به خصوص شهید والامقام محسن حججی به اهتزاز در آوردند.

این گزارش می افزاید : تیم کوهنوردی متشكل از آقايان حامد خرسند پور(سرپرست تيم)، بهروز بابايي(مربي و مسئول فنی)، مهدي شرزه، حسین گورنگی، سید کریم حسینی، عبدالعلي مه پيما و وحيد اميري توانستند در روز 23 شهریور با موفقيت به قله صعود كنند.همچنین دکتر سنایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو ، با دعوت از تیم کوهنوردی در سفارت ایران از اعضای تیم کوهنوری به مناسبت این کار ورزشی و فرهنگی تقدیر به عمل آورد.

براساس این گزارش : قله البروس در باختر رشته کوه قفقاز در کابادینو-بالکاریا و کاراچای-چرکسیا در شمال فلات ایران در روسیه و نزدیک به گرجستان است. این کوه دارای دو قله شرقی و غربی است که قله غربی, قله اصلی آن است که با ارتفاع پنج هزار و 642 متر بلندترین قله اروپا لقب گرفته است.

شایان ذکر است : تيم كوهنوردي شركت نفت مناطق مرکزی ایران فعاليت خود را از سالهای گذشته شروع كرده و در سوابق خود فتح قله های زیادی را به ثبت رسانده است كه از جمله مي توان به، صعود موفقيت آميز قله چلوست به ارتفاع شش هزار و 650 متر در منطقه آناپورناي هيماليا در كشور نپال اشاره كرد.

:
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد بهره برداری دهلران در فاصله 20 کیلومتری جنوب غرب شهرستان دهلران از واحد توابع استان ایلام قرار دارد ، که با ظرفیت اسمی 55 هزار بشکه در روز نفت تولیدی میادین دهلران و دانان را پس از فرآورش و شیرین سازی بوسیله یک خط لوله 16 اینچ به طول 52 کیلومتر به واحد نمک زدایی چشمه خوش پمپاژ و ارسال می نماید.
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه در فاصله 70 کیلومتری شهر ایلام قرار دارد. فاز اول این مرکز در سال 1386 به بهره برداری رسید. ظرفیت این مرکز فراورش روزانه 7 میلیون متر مکعب گاز می باشد که پس از جمع آوری ، به پالایشگاه گاز ایلام ارسال و همچنین میعانات گازی نیز توسط یک خط لوله 6 اینچ به پالایشگاه ایلام منتقل می شود.  
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
واحد بهره برداری چشمه خوش واقع در 52 کیلومتری شهرستان دهلران از توابع استان ایلام می باشد که با ظرفیت اسمی 181هزار بشکه در روز نفت تولیدی میاذین آبان ، چشمه خوش ، پایدار ، پایدار غرب و دالپری را فرآورش و به وسیله دو خط لوله 18 و 20 اینچ بطول 153 کیلومتر به واحد بهره برداری شماره 3 اهواز و تلمبه خانه شهید چمران ارسال می نماید .نفت ارسالی واحد چشمه خوش در نهایت به منظور صادرات از طریق پایانه نفتی به جزیره خارک و تامین خوراک پالایشگاه ها ارسال می گردد.همچنین واحد نک زدایی چشمه خوش در سال 1385 با ظرفیت اسمی 75 هزار بشکه راه اندازی گردید.خوراک واحد نمک زدایی چشمه خشک از نفت نمکی میادین دهلران و دانان و آبان ، پایدار غرب و چاههای نمکی میدان چشمه خوش تامین می گردد.
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
واحد بهره برداری نفت شهرکه در فاصله 220 کیلومتری غرب کرمانشاه و 60 کیلومتری شهرستان قصر شیرین قرار دارد با ظرفیت اسمی 15 هزار بشکه در روز،نفت تولیدی میدان نفت شهر را پس از فراورش،شیرین سازی و نمک زدایی به تلمبه خانه نفت شهر ارسال ، که در نهایت بخشی از خوراک پالایشگاه کرمانشاه را تامین مینماید.از انجا که بخشی از این مخزن در خاک کشور همسایه ، عراق قرار دارد از جایگاه و حساسیت ویژه ای برخوردار است.همچنین واحد نمک زدایی نفت شهر در سال 1376 با ظرفیت با ظرفیت اسمی 15000 بشکه در روز راه اندازی گردید.این واحد به افزایش تولید از میدان مشترک نفت شهر احداث گردیده است.  
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
واحد بهره برداری سرکان / ماله کوه در فاصله 15 کیلومتری شهرستان پلدختر از توابع استان لرستان می باشد که با ظرفیت اسمی 30 هزار بشکه در روز نفت تولیدی را پس از فرآورش و شیرین سازی از طریق یک خط لوله 10 اینچ به طول 21 کیلومتر به تلمبه خانه افرینه و در پایان به پالایشگاه کرمانشاه ارسال می نماید.