اخبار:
اخبار:
راه اندازی پمپ دوفازی پایدار غرب
پمپ دوفازی پایدارغرب نصب و راه اندازی گرديد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب مهندس كاظمي مدير عمليات شركت با اعلام اين خبر گفت: با تلاش ...
برگزاري دومين جلسه كارگروه ارتقا سلامت اداري در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب
دومين جلسه كارگروه ارتقا سلامت اداري در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب برگزار شد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب دومين جلسه كارگروه ار...
گزارش تصويري- پاكسازي محيط زيست و جمع آوري زباله هاي اطراف منطقه عملياتي نفت شهر
زباله هاي اطراف منطقه عملياتي نفت شهر جمع آوري و پاكسازي شد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب آقاي نادر فتاحي رئيس اداره ايمني، بهداشت و ...
پايان تعميرات اساسي واحد بهره برداري چشمه خوش در سال 97
تعميرات اساسي واحد بهره برداري چشمه خوش در سال 97 پايان يافت. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب مهندس ناصري پور مدير عامل شركت با اعلام اين ...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

اطلاعیه

با حضور رابط فرهنگي و مسئول امور روحانيون منطقه 7 كشوري وزارت نفت

برگزاري جلسه روحانيون شاغل در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب

jalase-rohaniun

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب جلسه روحانيون شاغل در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با حضور حجت الاسلام درويشي رابط فرهنگي و مسئول روحانيون منطقه 7 كشوري وزارت نفت و اعضاي شوراي فرهنگي(آقاي مهندس كاظمي مدير عمليات، آقاي كمريان مدير منابع انساني، آقاي مهندس شيرزاديان رئيس مهندسي ساختمان و فرمانده بسيج پايگاه رهروان ولايت، سركار خانم گمار رئيس حسابداري و حجت اله بني عامريان رئيس روابط عمومي) اين شركت در سالن آمفي تئاتر ستاد كرمانشاه برگزار شد.

در ابتداي اين جلسه رئيس روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز غرب ضمن خوش آمد گويي به مهمانان و تقدير از حضور آنها در اين جلسه و تسليت جانباختگان زلزله اخير و ابراز همدردي با بازماندگان اين حادثه به بيان اهداف برگزاري اين نشست پرداخت و گفت: در اين جلسه مسائل روحانيون شاغل در شركت از قبيل اجرايي نمودن طرح هجرت و جابجايي روحانيون در مناطق عملياتي، بررسي مسائل و مشكلات روحانيون و اجراي برنامه هاي طرح صالحين مورد بحث و برسي قرار مي گيرد.

مهندس كاظمي مدير عمليات شركت بهره برداري نفت و گاز غرب نيز ضمن عرض خير مقدم به روحانيون شاغل در شركت و تقدير از برگزاري اين نشست بر ارتباط بهتر و بيشتر روحانيون با همديگر در ستاد و مناطق عملياتي و همچنين با كاركنان به منظور شناحت و حل مسائل و مشكلات كاركنان خصوصا در مناطق عملياتي تاكيد كرد.

وي با اشاره به اهميت حضور روحانيون به عنوان مشاوران فرهنگي در مناطق عملياتي كه به صورت شبانه روز نيز در مناطق عملياتي حضور دارند، گفت: بدون شك حضور روحانيون در اين مناطق كه كاركنان به صورت اقماري به فعاليت مي پردازند، مي تواند تاثير زيادي در كاهش آسيب هاي رواني آنها ايفا نمايد و روحانيون نيز با پرداختن به مسائلي نظير اخلاق در محيط هاي كاري و اخلاق حرفه اي، مشكلات كار در مناطق اقماري، مشكلات خانوادگي و همچنين برگزاري برنامه هاي فرهنگي در اين زمينه بسيار تاثير گذار باشند.

در ادامه اين جلسه حجت الاسلام درويشي رابط فرهنگي روحانيون منطقه 7 وزارت نفت نيز با تسليت جانباختگان زلزله اخير در استان كرمانشاه و تقدير از اقدامات ارزنده وزارت نفت در كمك و همياري به آسيب ديدگان اين حادثه دلخراش گفت: مجموعه وزارت نفت در همان ساعات اول با بسيج تمامي امكانات خود توانست كارنامه قابل قبولي در اين زمينه به ثبت برساند.

وي در ادامه به بيان اهداف برگزاري اين جلسه پرداخت و گفت: اين نشست با هدف آشنايي بيشتر ائمه جماعت شاغل در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با برنامه هاي كلان و كلي وزارت نفت و رفع مسائل و مشكلات آنها برگزار مي شود.

رابط فرهنگي روحانيون منطقه 7 وزارت نفت تصريح كرد با توجه به ماهيت فني و عملياتي وزارت نفت، اين وزارت خانه در امور فرهنگي هميشه جلودار و سرامد بوده و در چند سال اخير نيز با تاكيد و توجه مقام عالي وزارت جناب آقاي مهندس زنگنه اين اقدامات رونق بيشتري نيز گرفته است.

وي با تشريح اقدامات فرهنگي وزارت نفت گفت: در اين دوره با تلاش هاي حجت الاسلام كافي مسئول روحانيون وزارت نفت و با تاكيد مهندس زنگنه اقدامات ارزنده اي نظير تشكيل دفتر ارتباطات حوزوي وزارت نفت براي اولين بار در ايران به دستور مقام عالي وزارت در سال 93، تشكيل شوراي فقه نفت در سطح وزارت خانه و شركت هاي زير مجموعه آن، تقسيم وزارت نفت به 10 منطقه و 3 قرارگاه به منظور انسجام بيشتر امور فرهنگي و قرآني و روحانيون شاغل در شركت هاي نفتي به لحاظ كمي و كيفي، بازنگري در برنامه هاي قرآني وزارت خانه و اهميت بيشتر به روانخواني كاركنان در همه سطوح در ستاد و مناطق عملياتي و در نهايت بحث طرح هجرت به منظور جابجايي روحانيون به منظور بهره گيري از توان و تجربه روحانيون در سطوح مختلف وزارت خانه انجام گرفته است.

در ادامه اين جلسه روحانيون نيز به بيان ديدگاههاي خود در زمينه هاي مختلف كاري و شخصي پرداختند و ابهامات موجود در اين زمينه با توضيحات ارائه شده مرتفع گرديد.

:
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد بهره برداری دهلران در فاصله 20 کیلومتری جنوب غرب شهرستان دهلران از واحد توابع استان ایلام قرار دارد ، که با ظرفیت اسمی 55 هزار بشکه در روز نفت تولیدی میادین دهلران و دانان را پس از فرآورش و شیرین سازی بوسیله یک خط لوله 16 اینچ به طول 52 کیلومتر به واحد نمک زدایی چشمه خوش پمپاژ و ارسال می نماید.
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه در فاصله 70 کیلومتری شهر ایلام قرار دارد. فاز اول این مرکز در سال 1386 به بهره برداری رسید. ظرفیت این مرکز فراورش روزانه 7 میلیون متر مکعب گاز می باشد که پس از جمع آوری ، به پالایشگاه گاز ایلام ارسال و همچنین میعانات گازی نیز توسط یک خط لوله 6 اینچ به پالایشگاه ایلام منتقل می شود.  
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
واحد بهره برداری چشمه خوش واقع در 52 کیلومتری شهرستان دهلران از توابع استان ایلام می باشد که با ظرفیت اسمی 181هزار بشکه در روز نفت تولیدی میاذین آبان ، چشمه خوش ، پایدار ، پایدار غرب و دالپری را فرآورش و به وسیله دو خط لوله 18 و 20 اینچ بطول 153 کیلومتر به واحد بهره برداری شماره 3 اهواز و تلمبه خانه شهید چمران ارسال می نماید .نفت ارسالی واحد چشمه خوش در نهایت به منظور صادرات از طریق پایانه نفتی به جزیره خارک و تامین خوراک پالایشگاه ها ارسال می گردد.همچنین واحد نک زدایی چشمه خوش در سال 1385 با ظرفیت اسمی 75 هزار بشکه راه اندازی گردید.خوراک واحد نمک زدایی چشمه خشک از نفت نمکی میادین دهلران و دانان و آبان ، پایدار غرب و چاههای نمکی میدان چشمه خوش تامین می گردد.
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
واحد بهره برداری نفت شهرکه در فاصله 220 کیلومتری غرب کرمانشاه و 60 کیلومتری شهرستان قصر شیرین قرار دارد با ظرفیت اسمی 15 هزار بشکه در روز،نفت تولیدی میدان نفت شهر را پس از فراورش،شیرین سازی و نمک زدایی به تلمبه خانه نفت شهر ارسال ، که در نهایت بخشی از خوراک پالایشگاه کرمانشاه را تامین مینماید.از انجا که بخشی از این مخزن در خاک کشور همسایه ، عراق قرار دارد از جایگاه و حساسیت ویژه ای برخوردار است.همچنین واحد نمک زدایی نفت شهر در سال 1376 با ظرفیت با ظرفیت اسمی 15000 بشکه در روز راه اندازی گردید.این واحد به افزایش تولید از میدان مشترک نفت شهر احداث گردیده است.  
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
واحد بهره برداری سرکان / ماله کوه در فاصله 15 کیلومتری شهرستان پلدختر از توابع استان لرستان می باشد که با ظرفیت اسمی 30 هزار بشکه در روز نفت تولیدی را پس از فرآورش و شیرین سازی از طریق یک خط لوله 10 اینچ به طول 21 کیلومتر به تلمبه خانه افرینه و در پایان به پالایشگاه کرمانشاه ارسال می نماید.