اخبار:
اخبار:
راه اندازی پمپ دوفازی پایدار غرب
پمپ دوفازی پایدارغرب نصب و راه اندازی گرديد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب مهندس كاظمي مدير عمليات شركت با اعلام اين خبر گفت: با تلاش ...
برگزاري دومين جلسه كارگروه ارتقا سلامت اداري در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب
دومين جلسه كارگروه ارتقا سلامت اداري در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب برگزار شد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب دومين جلسه كارگروه ار...
گزارش تصويري- پاكسازي محيط زيست و جمع آوري زباله هاي اطراف منطقه عملياتي نفت شهر
زباله هاي اطراف منطقه عملياتي نفت شهر جمع آوري و پاكسازي شد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب آقاي نادر فتاحي رئيس اداره ايمني، بهداشت و ...
پايان تعميرات اساسي واحد بهره برداري چشمه خوش در سال 97
تعميرات اساسي واحد بهره برداري چشمه خوش در سال 97 پايان يافت. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب مهندس ناصري پور مدير عامل شركت با اعلام اين ...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

اطلاعیه

برگزاري سومين دوره مسابقات مقدماتي حفظ، قرآئت، مفاهيم قرآن كريم، نهج البلاغه و اذان در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب

سومين دوره مسابقات مقدماتي حفظ، قرآئت، مفاهيم قرآن كريم، نهج البلاغه و اذان در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب برگزار شد.

mosabeghe-ghoran-96

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با تاكيد مهندس ناصري پور مدير عامل و با همت و تلاش روابط عمومي و كانون قرآن اين شركت سومين دوره مسابقات مقدماتي حفظ، قرآئت، مفاهيم قرآن كريم، نهج البلاغه و اذان ويژه كاركنان و خانواده ها در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب برگزار شد.

اين مسابقات در رشته هاي قرآئت تحقيق، قرآئت ترتيل، حفظ، اذان، صحيح خواني، نهج البلاغه و مفاهيم قرآني با رويكرد آموزشي و تلاش در جهت تحقق منويات مقام معظم رهبري(مدظله العالي) مبني بر گسترش فرهنگ قرآن كريم در ميان آحاد جامعه و ارتقاي سطح معلومات و آموزه هاي قرآني برگزار گرديد.

حجت اله بني عامريان رئيس روابط عمومي و كانون قرآن شركت بهره برداري نفت و گاز غرب در آئين افتتاحيه اين دوره از مسابقات با اشاره به اهميت نهادينه كردن فرهنگ قرآني در زندگي خصوصي افراد و محيط هاي اجتماعي و كاري گفت: بزرگترین گرفتاری دنیای اسلام در عصر حاضر، فاصله گرفتن از معارف قرآنی و در نتیجه، غفلت از توطئه ها و خباثت دشمنان اسلام و ظهور جريانات متعدد تكفيري در جوامع اسلامي است و راه جبران این کمبود اساسی نيز فهم دقیق معیارهای قرآنی و تحقيق و تدبر و اشاعه آن در جوامع اسلامي است.

وي با بيان اينكه اعمال قرآنیان هم بايد قرآنی باشد، گفت: افرداي كه در زمينه هاي مختلف قرآني فعاليت مي كنند بايد از هر نظر(در انظار عمومى، در سلوک، در باطن، در ظواهر؛کیفیّت برخورد و کیفیّت اسلامى) الگوي تمام نماي آيين و فرهنگ قرآني باشند و موجب نزدیکى ديگران به خدا شوند.

رئيس روابط عمومي و كانون قرآن شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با تاكيد بر اهميت جايگاه قرآن و فرهنگ قرآني در شركت نفت گفت: با توجه به شرايط كار بسيار سخت در شركت هاي نفتي و اقماري بودن كاركنان و بروز مشكلات روحي و رواني در كاركنان توجه به آموزه اي قرآن و نهادينه كردن فرهنگ قرآني در اين زمينه مي تواند بسيار راهگشا باشد.

متسابقين شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با حضور دو تن از قاريان و داوران مطرح كشور(حاج محمد ابوطالبي و آرش سوري) و استاد محسن نيستاني ناظر اعزامي از شركت ملي نفت ايران و دو تن از اساتيد خواهران؛ سركار خانم سهرابي و كهريزي در رشته هاي مذكور در دو بخش بانوان و آقايان به رقابت پرداختند و در نهايت نفرات برتر مشخص گرديد:

 

 

مفاهيم قرآني آقايان:

آشنا معاذي نژاد        

نفر اول

جاسم كوهي            

نفر دوم

مجتبي متين            

نفر سوم

قرآئت تحقيق آقايان:

وحيد اميري              

نفر اول

حجت الله انوري پور            

نفر دوم

صادق رادپور            

نفر سوم

قرآئت ترتيل آقايان:

آرش سلطاني        

نفر اول

حجت الله رستمي              

نفر دوم

علي كوچي نيا            

نفر سوم

حفظ آقايان:

سعيد يوسفي        

نفر اول حفظ سه جزء

رضا كريمي تبار            

نفر اول جزء 30

عبدالصاحب رحماني            

نفر اول حفظ منتخب

مصطفي متين

نفر اول حفظ منتخب

اذان آقايان:

نريمان مرادي پور        

نفر اول

رسول ميرزاپور            

نفر دوم

ناصر تيموري            

نفر سوم

صحيح خواني آقايان:

محمد علي خدا دوستي        

نفر اول

ياسين ويسي            

نفر دوم

نهج البلاغه آقايان:

معين فلاحي        

نفر اول

سيد مصطفي موسوي            

نفر دوم

علی خمانی و سلطان باباخانی

مشترکا نفر سوم

مفاهيم قرآني بانوان:

خانم صديقه شريفي        

نفر اول

خانم فائزه يوسفي            

نفر دوم

خانم مهتاب چولكي            

نفر سوم

صحت قرآئت بانوان:

خانم پروين جوهري        

نفر اول

خانم سميه جليليان            

نفر دوم

خانم مريم كوشكي            

نفر سوم

ترتيل بانوان:

خانم شهلا حقيقي        

نفر اول

خانم سميه امجديان            

نفر دوم

حفظ بانوان:

خانم فاطمه اميري        

نفر اول حفظ 3 جزء

نهج البلاغه بانوان

خانم مريم اميدي

نفر اول

خانم زينب احمديان

نفر دوم

خانم سيده مهتاب هاشمي

نفر سوم

:
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد بهره برداری دهلران در فاصله 20 کیلومتری جنوب غرب شهرستان دهلران از واحد توابع استان ایلام قرار دارد ، که با ظرفیت اسمی 55 هزار بشکه در روز نفت تولیدی میادین دهلران و دانان را پس از فرآورش و شیرین سازی بوسیله یک خط لوله 16 اینچ به طول 52 کیلومتر به واحد نمک زدایی چشمه خوش پمپاژ و ارسال می نماید.
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه در فاصله 70 کیلومتری شهر ایلام قرار دارد. فاز اول این مرکز در سال 1386 به بهره برداری رسید. ظرفیت این مرکز فراورش روزانه 7 میلیون متر مکعب گاز می باشد که پس از جمع آوری ، به پالایشگاه گاز ایلام ارسال و همچنین میعانات گازی نیز توسط یک خط لوله 6 اینچ به پالایشگاه ایلام منتقل می شود.  
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
واحد بهره برداری چشمه خوش واقع در 52 کیلومتری شهرستان دهلران از توابع استان ایلام می باشد که با ظرفیت اسمی 181هزار بشکه در روز نفت تولیدی میاذین آبان ، چشمه خوش ، پایدار ، پایدار غرب و دالپری را فرآورش و به وسیله دو خط لوله 18 و 20 اینچ بطول 153 کیلومتر به واحد بهره برداری شماره 3 اهواز و تلمبه خانه شهید چمران ارسال می نماید .نفت ارسالی واحد چشمه خوش در نهایت به منظور صادرات از طریق پایانه نفتی به جزیره خارک و تامین خوراک پالایشگاه ها ارسال می گردد.همچنین واحد نک زدایی چشمه خوش در سال 1385 با ظرفیت اسمی 75 هزار بشکه راه اندازی گردید.خوراک واحد نمک زدایی چشمه خشک از نفت نمکی میادین دهلران و دانان و آبان ، پایدار غرب و چاههای نمکی میدان چشمه خوش تامین می گردد.
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
واحد بهره برداری نفت شهرکه در فاصله 220 کیلومتری غرب کرمانشاه و 60 کیلومتری شهرستان قصر شیرین قرار دارد با ظرفیت اسمی 15 هزار بشکه در روز،نفت تولیدی میدان نفت شهر را پس از فراورش،شیرین سازی و نمک زدایی به تلمبه خانه نفت شهر ارسال ، که در نهایت بخشی از خوراک پالایشگاه کرمانشاه را تامین مینماید.از انجا که بخشی از این مخزن در خاک کشور همسایه ، عراق قرار دارد از جایگاه و حساسیت ویژه ای برخوردار است.همچنین واحد نمک زدایی نفت شهر در سال 1376 با ظرفیت با ظرفیت اسمی 15000 بشکه در روز راه اندازی گردید.این واحد به افزایش تولید از میدان مشترک نفت شهر احداث گردیده است.  
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
واحد بهره برداری سرکان / ماله کوه در فاصله 15 کیلومتری شهرستان پلدختر از توابع استان لرستان می باشد که با ظرفیت اسمی 30 هزار بشکه در روز نفت تولیدی را پس از فرآورش و شیرین سازی از طریق یک خط لوله 10 اینچ به طول 21 کیلومتر به تلمبه خانه افرینه و در پایان به پالایشگاه کرمانشاه ارسال می نماید.