اخبار:
اخبار:
كسب عناوين برتر مسابقات تكواندو شهر ايلام توسط فرزندان كاركنان شركت بهره برداري نفت و گاز غرب
فرزندان كاركنان شركت بهره برداري نفت و گاز غرب موفق به كسب عناوين برتر مسابقات تكواندو شهر ايلام شدند. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب ...
برگزاري جلسه هم انديشي مسائل زيست محيطي در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب
جلسه هم انديشي مسائل زيست محيطي در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب برگزار شد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب جلسه هم انديشي و نشست در خصو...
وزیر نفت در جمع فرماندهان پایگاه‎های بسیج وزارت نفت:
بخش نفت، گاز و پتروشیمی، خط مقدم جبهه نبرد با دشمن است بیژن زنگنه بخش نفت، گاز و پتروشیمی را خط مقدم جبهه نبرد با دشمن خواند و برای گذر از شرایط تحریم، بر امیدآفرین...
دیدار مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با همکاران سانحه دیده تصادف مسیر نفت شهر به سومار
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با همکاران سانحه دیده تصادف در مسیر نفت شهر به سومار دیدار و گفتگو کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و ...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

اطلاعیه

برگزاري اولين جلسه شوراي فرهنگي و مسئوليت اجتماعي شركت هاي صنعت نفت، گاز و پتروشيمي و پالايش(دولتي و خصوصي) در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب

اولين جلسه شوراي فرهنگي و مسئوليت اجتماعي شركت هاي صنعت نفت، گاز و پتروشيمي و پالايش(دولتي و خصوصي) در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب برگزار شد.

jalase shoraie farhangi bahmane 96001

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب اولين جلسه شوراي فرهنگي و مسئوليت اجتماعي شركت هاي صنعت نفت، گاز و پتروشيمي و پالايش(دولتي و خصوصي) با حضور دكتر مجيدي مشاور فرهنگي وزير محترم نفت و دكتر باغبان معاون برنامه ريزي ستاد اقامه نماز وزارت نفت و رئيس بهره وري و تحول اداري و كارآفريني شركت ملي نفت ايران در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب برگزار شد.

در اين جلسه كه مديران و روساي شركت هاي نفتي در استان كرمانشاه نيز حضور داشتند شركت كنندگان به بحث و بررسي فرصت ها و امكانات و چالش هاي فرهنگي خود پرداختند.

در ابتداي اين جلسه مهندس ناصري پور مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز غرب ضمن عرض خوش آمد گويي و خيرمقدم به حضور مهمانان به ارائه گزارشي از عملكرد شركت در حوزه هاي مختلف فني، عملياتي، فرهنگي و كمك به زلزله زدگان زلزله اخير استان پرداخت.

وي در ادامه به بيان فرصت ها و امكانات شركت در حوزه فرهنگي پرداخت و چالش هاي پيش روي اين عرصه در شركت را نيز مورد بحث و بررسي قرار داد.

   در ادامه اين جلسه دكتر مجيدي با اشاره به ضرورت برگزاري اين جلسه براي اولين بار در دو بخش شركت هاي دولتي و خصوصي در حوزه صنعت نفت گفت: مسائلي نظير

_ اهميت استراتژيك منطقه غرب كشور از منظر آسيب پذيري فرهنگي و اجتماعي تفكرات و اعتقادات بيگانه در بين كاركنان

_ مشكلات و عدم هماهنگي مسائل فرهنگي فردي و سازماني بين كليه شركت ها و همكاران

_ بررسي مسئوليت هاي اجتماعي با رويكرد فرهنگي و دغدغه هاي خانواده كاركنان از منظر اخلاق

_ وجود توانمندي هاي غني فرهنگي و ضرورت هم راستايي و هم افزايي ظرفيت ها و امكانات شركت هاي موجود در منطقه براي حل مسائل مشترك و خاص ضرورت برگزاري اين جلسه را دوچندان مي كند.

مشاور فرهنگي وزير نفت در ادامه به ارائه گزارشي از عملكرد اخير شوراي اقامه نماز و سازماندهي امور فرهنگي و روحانيون وزارت نفت پرداخت و گفت: با تاكيد و توجه وزير نفت اقدامات شايسته اي در اين راستا انجام گرفت كه مي توان به سازماندهي برنامه هاي فرهنگي در سطح كل وزارت نفت و شركت هاي تابعه آن و همچنين سازماندهي روحانيون شاغل در اين وزارت خانه اشاره كرد.

همچنين برنامه هاي مختلفي نيز در راستاي هم افزايي اقدامات شركت هاي نفتي در حال برنامه ريزي است كه انشالله در آينده اطلاع رساني خواهد شد.

وي در پايان به ارائه گزارشي از اقدامات پيشين در حوزه فرهنگي، چالش ها و مشكلات پيش رو در اين زمينه، فرصت هاي پيش روي شركت ها، امكانات و ظرفيت هاي موجود در شركت ها و برنامه هاي پيشنهادي شركت هاي صنعت نفت در منطقه غرب در بازه زماني يك ساله آتي پرداخت.

در بخش پاياني اين نشست مديران و روساي شركت كننده در اين جلسه نيز به بيان اقدامات انجام شده شركت هاي خود و چالش هاي موجود در اين زمينه پرداختند و بنا به ظرفيت ها و امكانات خود شركت ها در مورد آنها بحث و بررسي صورت گرفت.

لازم به ذكر است در پايان اين جلسه دكتر مجيدي مشاور فرهنگي وزير محترم نفت و دكتر باغبان معاون برنامه ريزي ستاد اقامه نماز وزارت نفت با همراهي مهندس ناصري پور ضمن بازديد از مناطق زلزله زده مسجدي كه به همت شركت بهره برداري نفت و گاز غرب ساخته شده بود را افتتاح نمودند.

:
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد بهره برداری دهلران در فاصله 20 کیلومتری جنوب غرب شهرستان دهلران از واحد توابع استان ایلام قرار دارد ، که با ظرفیت اسمی 55 هزار بشکه در روز نفت تولیدی میادین دهلران و دانان را پس از فرآورش و شیرین سازی بوسیله یک خط لوله 16 اینچ به طول 52 کیلومتر به واحد نمک زدایی چشمه خوش پمپاژ و ارسال می نماید.
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه در فاصله 70 کیلومتری شهر ایلام قرار دارد. فاز اول این مرکز در سال 1386 به بهره برداری رسید. ظرفیت این مرکز فراورش روزانه 7 میلیون متر مکعب گاز می باشد که پس از جمع آوری ، به پالایشگاه گاز ایلام ارسال و همچنین میعانات گازی نیز توسط یک خط لوله 6 اینچ به پالایشگاه ایلام منتقل می شود.  
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
واحد بهره برداری چشمه خوش واقع در 52 کیلومتری شهرستان دهلران از توابع استان ایلام می باشد که با ظرفیت اسمی 181هزار بشکه در روز نفت تولیدی میاذین آبان ، چشمه خوش ، پایدار ، پایدار غرب و دالپری را فرآورش و به وسیله دو خط لوله 18 و 20 اینچ بطول 153 کیلومتر به واحد بهره برداری شماره 3 اهواز و تلمبه خانه شهید چمران ارسال می نماید .نفت ارسالی واحد چشمه خوش در نهایت به منظور صادرات از طریق پایانه نفتی به جزیره خارک و تامین خوراک پالایشگاه ها ارسال می گردد.همچنین واحد نک زدایی چشمه خوش در سال 1385 با ظرفیت اسمی 75 هزار بشکه راه اندازی گردید.خوراک واحد نمک زدایی چشمه خشک از نفت نمکی میادین دهلران و دانان و آبان ، پایدار غرب و چاههای نمکی میدان چشمه خوش تامین می گردد.
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
واحد بهره برداری نفت شهرکه در فاصله 220 کیلومتری غرب کرمانشاه و 60 کیلومتری شهرستان قصر شیرین قرار دارد با ظرفیت اسمی 15 هزار بشکه در روز،نفت تولیدی میدان نفت شهر را پس از فراورش،شیرین سازی و نمک زدایی به تلمبه خانه نفت شهر ارسال ، که در نهایت بخشی از خوراک پالایشگاه کرمانشاه را تامین مینماید.از انجا که بخشی از این مخزن در خاک کشور همسایه ، عراق قرار دارد از جایگاه و حساسیت ویژه ای برخوردار است.همچنین واحد نمک زدایی نفت شهر در سال 1376 با ظرفیت با ظرفیت اسمی 15000 بشکه در روز راه اندازی گردید.این واحد به افزایش تولید از میدان مشترک نفت شهر احداث گردیده است.  
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
واحد بهره برداری سرکان / ماله کوه در فاصله 15 کیلومتری شهرستان پلدختر از توابع استان لرستان می باشد که با ظرفیت اسمی 30 هزار بشکه در روز نفت تولیدی را پس از فرآورش و شیرین سازی از طریق یک خط لوله 10 اینچ به طول 21 کیلومتر به تلمبه خانه افرینه و در پایان به پالایشگاه کرمانشاه ارسال می نماید.