اخبار:
اخبار:
پروژه برق رسانی به میدان دانان پایان یافت.
پروژه برق رسانی به میدان دانان پایان یافت. در راستای افزایش تولید نفت از 12 هزار بشکه به 25 هزار بشکه در روز پروژه برق رسانی به میدان دانان تعریف شد و به اتمام رسید. م...
پیام تبریک مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب بمناسبت فرارسیدن نوروز و آغاز سال نو
پیام تبریک مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب بمناسبت فرارسیدن نوروز و آغاز سال نو به گزارش روابط عمومی مهندس ناصری پور مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غ...
پیام تبریک مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب بمناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر
پیام تبریک مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب بمناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر به گزارش روابط عمومی مهندس ناصری پور مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب...

پیام تبریک مدیرعامل بمناسبت ولادت حضرت علی (ع), ملی شدن صنعت نفت و آغاز سال نو به گزارش روابط عمومی مهندس حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بمناسبت ولادت ح...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

اطلاعیه

رئيس روابط كار و مددكاري اجتماعي شركت بهره برداري نفت و گاز غرب:

برنامه ريزي در خصوص راه اندازی وارائه خدمات مشاوره و روانشناسي در ستاد و مناطق عملياتي

shahbazi

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب فرشاد شهبازي رئيس روابط كار و مددكاري اجتماعي اين شركت با اعلام اينكه برنامه ريزي گسترده اي در خصوص راه اندازی و ارائه خدمات مشاوره و روانشناسي در شركت نفت و گاز غرب صورت گرفته است، گفت: با تاكيد و مساعدت مهندس ناصري پور مدير عامل و آقاي كمريان مدير منابع انساني قرارداد مشاوره منعقد گرديد.

رئيس روابط كار و مددكاري اجتماعي شركت بهره برداري نفت و گاز غرب اظهار داشت: پیرو مذاکرات و تلاش های چند سال اخیر در خصوص راه اندازی و ارائه خدمات مشاوره و روانشناسي، کارگاه های روانشناسی و آموزش مهارت های زندگی براي كاركنان و خانواده ها در ستاد و مناطق عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب، قراردادی یکساله با مرکز تحقیقات روانشناسی کاربردی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه (از مراکز معتبر روانشناختی مورد تایید مرکز مشاوره شرکت ملی نفت) و با مدیریت دکتر کیوان کاکابرایی- دانشیار گروه روانشناسی - منعقد گردید.

وي با بيان اينكه انعقاد قرار داد مذكور به منظور بهره گيري و استفاده از خدمات تیم مشاوره ای متخصص در راستای حفظ و بهبود سلامت روانی و کاهش آسیب های اجتماعی پرسنل و خانواده های آنها است، گفت: برنامه عملیاتی این قرارداد از چهاردهم فروردین ماه سال 1397 در مناطق عملیاتی شروع شده و اکنون نیز در دست اجرا و در حال انجام می باشد.

آقاي شهبازي تصريح كرد: برای هرکدام از مناطق عملیاتی (چشمه خوش، دهلران، سرکان، نفت شهر و تنگ بیجار) در هر ماه دو روز جهت ارائه خدمات در نظر گرفته شده است(شیفت A و B هرکدام یک روز در ماه) که با احتساب ستاد کرمانشاه (دو روز در ماه) و شهر ایلام (دو روز در ماه) جمعا در هر ماه 14 روز و در سال 168 روز انجام خدمات صورت می گیرد که برنامه های آن در ابتدای هر ماه پس از زمانبندی و برنامه ریزی، بصورت اطلاعیه در ستاد و مناطق عملیاتی اطلاع رسانی می شود.

:
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد بهره برداری دهلران در فاصله 20 کیلومتری جنوب غرب شهرستان دهلران از واحد توابع استان ایلام قرار دارد ، که با ظرفیت اسمی 55 هزار بشکه در روز نفت تولیدی میادین دهلران و دانان را پس از فرآورش و شیرین سازی بوسیله یک خط لوله 16 اینچ به طول 52 کیلومتر به واحد نمک زدایی چشمه خوش پمپاژ و ارسال می نماید.
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه در فاصله 70 کیلومتری شهر ایلام قرار دارد. فاز اول این مرکز در سال 1386 به بهره برداری رسید. ظرفیت این مرکز فراورش روزانه 7 میلیون متر مکعب گاز می باشد که پس از جمع آوری ، به پالایشگاه گاز ایلام ارسال و همچنین میعانات گازی نیز توسط یک خط لوله 6 اینچ به پالایشگاه ایلام منتقل می شود.  
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
واحد بهره برداری چشمه خوش واقع در 52 کیلومتری شهرستان دهلران از توابع استان ایلام می باشد که با ظرفیت اسمی 181هزار بشکه در روز نفت تولیدی میاذین آبان ، چشمه خوش ، پایدار ، پایدار غرب و دالپری را فرآورش و به وسیله دو خط لوله 18 و 20 اینچ بطول 153 کیلومتر به واحد بهره برداری شماره 3 اهواز و تلمبه خانه شهید چمران ارسال می نماید .نفت ارسالی واحد چشمه خوش در نهایت به منظور صادرات از طریق پایانه نفتی به جزیره خارک و تامین خوراک پالایشگاه ها ارسال می گردد.همچنین واحد نک زدایی چشمه خوش در سال 1385 با ظرفیت اسمی 75 هزار بشکه راه اندازی گردید.خوراک واحد نمک زدایی چشمه خشک از نفت نمکی میادین دهلران و دانان و آبان ، پایدار غرب و چاههای نمکی میدان چشمه خوش تامین می گردد.
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
واحد بهره برداری نفت شهرکه در فاصله 220 کیلومتری غرب کرمانشاه و 60 کیلومتری شهرستان قصر شیرین قرار دارد با ظرفیت اسمی 15 هزار بشکه در روز،نفت تولیدی میدان نفت شهر را پس از فراورش،شیرین سازی و نمک زدایی به تلمبه خانه نفت شهر ارسال ، که در نهایت بخشی از خوراک پالایشگاه کرمانشاه را تامین مینماید.از انجا که بخشی از این مخزن در خاک کشور همسایه ، عراق قرار دارد از جایگاه و حساسیت ویژه ای برخوردار است.همچنین واحد نمک زدایی نفت شهر در سال 1376 با ظرفیت با ظرفیت اسمی 15000 بشکه در روز راه اندازی گردید.این واحد به افزایش تولید از میدان مشترک نفت شهر احداث گردیده است.  
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
واحد بهره برداری سرکان / ماله کوه در فاصله 15 کیلومتری شهرستان پلدختر از توابع استان لرستان می باشد که با ظرفیت اسمی 30 هزار بشکه در روز نفت تولیدی را پس از فرآورش و شیرین سازی از طریق یک خط لوله 10 اینچ به طول 21 کیلومتر به تلمبه خانه افرینه و در پایان به پالایشگاه کرمانشاه ارسال می نماید.