اخبار:
اخبار:
گزارش تصویری: جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب برگزار شد.
جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب برگزار شد. به گزارش روابط عمومی با حضور مهندس حاتمی و مهندس ناصری پور مدیران عامل و نیز مدیران و کارشنا...
ديدار مديران شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با خانواده معظم شهيد كوهسار حيدري
مديران شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با خانواده معظم شهيد كوهسار حيدري ديدار و گفت و گو نمودند. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب مهندس نا...
حضور شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب درایلام
شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب در ایلام حضور یافت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب آئین افتتاح نم...
در پي بارش شدید نزولات جوی در مناطق عملیاتی غرب کشور:
برگزاري جلسه مديريت مديريت بحران در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با توجه به بارش شدید نزولات جوی در من...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

اطلاعیه

رئيس واحد آموزش شركت بهره برداري نفت و گاز غرب:

تمديد گواهينامه بين المللي استاندارد آموزشي ISO29990 ( سيستم مديريت آموزش )

cheghazadri1

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب: كامران چقازردي رئيس واحد آموزش اين شركت اعلام كرد: اداره آموزش با ابلاغ خط مشي آموزشي مدير عامل محترم شركت و هدفگذاري انجام شده توسط مدير محترم منابع انساني جناب آقاي كمريان و همكاري و همراهي واحد هاي ستادي و عملياتي موفق به تمديد گواهينامه سيستم مديريت آموزش بر مبناي استانداردISO29990 براي يك سال ديگر شد.    

وي اظهار داشت: اداره آموزش شركت بهره برداري نفت و گاز غرب در سال 95 براي اولين بار در سطح شركت نفت مناطق مركزي ايران با هدف بهبود مستمر و تسهيل فرآيند آموزش در جهت دستيابي به اهداف استراتژيك شركت و چشم انداز تحول آموزش ، گواهينامه استاندارد آموزشي ISO29990 را دريافت كرد .

وي با اعلام اينكه در انجام اين مميزي تمامي فرآيندهاي اصلي و پشتيباني مرتبط با آموزش بر اساس بند هاي استاندارد ISO 29990 مورد ارزيابي قرار گرفت و تطبيق كامل آنها با استاندارد آموزشي مذكور مورد تأييد قرار گرفته است، گفت: از اواخر سال 1393 كه موفق به دريافت گواهينامه استاندارد آموزشي 10015ISO شديم ، عملاً در چارچوب استاندارد هاي آموزشي بين المللي فعاليت مي كنيم.

آقاي چقازردي در پايان اظهار داشت: با توجه به تأكيد مديرعامل محترم و حمايت ايشان، همچنين نقش مؤثر آموزش به عنوان فرآيند پشتيبان در امر توليد و ارتقاء سطح آگاهي كاركنان و شفاف سازي و بهبود مستمر فرآيند هاي آموزشي استفاده از روند هاي تجربه شده جهاني و در نهايت تمركز بر يادگيري به جاي آموزش از اهداف حركت به سمت دريافت اين استاندارد بين المللي است.

لازم به ذكر است: اين استاندارد تاثير بسزايي در بهبود كيفيت سيستم خدمات آموزشي ارائه شده ، شفافيت در خدمات يادگيري، افزايش توان رقابتي خدمات ارائه شده، تحليل شفاف برنامه هاي آموزشي ، تمركز به نيازهاي فراگيران ، نتايج قابل اندازه گيري در ارزشيابي خدمات آموزشي ، پايش مستمر و كنترل فرآيند يادگيري و توسعه فعاليت هاي آموزشي دارد و هدف آن كمك به سازمان هاست تا آموزش خود را به يك سرمايه گذاري مؤثرتر و كاراتر تبديل كنند تا بتوانند نيازمندي ها و انتظارات خود را براي صلاحيت و توانايي توسعه برآورده نمايند.

:
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد بهره برداری دهلران در فاصله 20 کیلومتری جنوب غرب شهرستان دهلران از واحد توابع استان ایلام قرار دارد ، که با ظرفیت اسمی 55 هزار بشکه در روز نفت تولیدی میادین دهلران و دانان را پس از فرآورش و شیرین سازی بوسیله یک خط لوله 16 اینچ به طول 52 کیلومتر به واحد نمک زدایی چشمه خوش پمپاژ و ارسال می نماید.
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه در فاصله 70 کیلومتری شهر ایلام قرار دارد. فاز اول این مرکز در سال 1386 به بهره برداری رسید. ظرفیت این مرکز فراورش روزانه 7 میلیون متر مکعب گاز می باشد که پس از جمع آوری ، به پالایشگاه گاز ایلام ارسال و همچنین میعانات گازی نیز توسط یک خط لوله 6 اینچ به پالایشگاه ایلام منتقل می شود.  
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
واحد بهره برداری چشمه خوش واقع در 52 کیلومتری شهرستان دهلران از توابع استان ایلام می باشد که با ظرفیت اسمی 181هزار بشکه در روز نفت تولیدی میاذین آبان ، چشمه خوش ، پایدار ، پایدار غرب و دالپری را فرآورش و به وسیله دو خط لوله 18 و 20 اینچ بطول 153 کیلومتر به واحد بهره برداری شماره 3 اهواز و تلمبه خانه شهید چمران ارسال می نماید .نفت ارسالی واحد چشمه خوش در نهایت به منظور صادرات از طریق پایانه نفتی به جزیره خارک و تامین خوراک پالایشگاه ها ارسال می گردد.همچنین واحد نک زدایی چشمه خوش در سال 1385 با ظرفیت اسمی 75 هزار بشکه راه اندازی گردید.خوراک واحد نمک زدایی چشمه خشک از نفت نمکی میادین دهلران و دانان و آبان ، پایدار غرب و چاههای نمکی میدان چشمه خوش تامین می گردد.
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
واحد بهره برداری نفت شهرکه در فاصله 220 کیلومتری غرب کرمانشاه و 60 کیلومتری شهرستان قصر شیرین قرار دارد با ظرفیت اسمی 15 هزار بشکه در روز،نفت تولیدی میدان نفت شهر را پس از فراورش،شیرین سازی و نمک زدایی به تلمبه خانه نفت شهر ارسال ، که در نهایت بخشی از خوراک پالایشگاه کرمانشاه را تامین مینماید.از انجا که بخشی از این مخزن در خاک کشور همسایه ، عراق قرار دارد از جایگاه و حساسیت ویژه ای برخوردار است.همچنین واحد نمک زدایی نفت شهر در سال 1376 با ظرفیت با ظرفیت اسمی 15000 بشکه در روز راه اندازی گردید.این واحد به افزایش تولید از میدان مشترک نفت شهر احداث گردیده است.  
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
واحد بهره برداری سرکان / ماله کوه در فاصله 15 کیلومتری شهرستان پلدختر از توابع استان لرستان می باشد که با ظرفیت اسمی 30 هزار بشکه در روز نفت تولیدی را پس از فرآورش و شیرین سازی از طریق یک خط لوله 10 اینچ به طول 21 کیلومتر به تلمبه خانه افرینه و در پایان به پالایشگاه کرمانشاه ارسال می نماید.