اخبار:
اخبار:
گزارش تصویری: جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب برگزار شد.
جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب برگزار شد. به گزارش روابط عمومی با حضور مهندس حاتمی و مهندس ناصری پور مدیران عامل و نیز مدیران و کارشنا...
ديدار مديران شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با خانواده معظم شهيد كوهسار حيدري
مديران شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با خانواده معظم شهيد كوهسار حيدري ديدار و گفت و گو نمودند. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب مهندس نا...
حضور شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب درایلام
شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب در ایلام حضور یافت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب آئین افتتاح نم...
در پي بارش شدید نزولات جوی در مناطق عملیاتی غرب کشور:
برگزاري جلسه مديريت مديريت بحران در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با توجه به بارش شدید نزولات جوی در من...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

اطلاعیه

تجلیل از بازنشستگان شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب

آیین تجلیل از بازنشستگان شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب برگزار شد.

bazneshastegan97005

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با حضور مهندس ناصری پور مدير عامل ، مدیران، روسا و جمع كثيري از همکاران در سالن اجتماعات هتل پارسیان کرمانشاه سومین دوره آیین تجلیل از بازنشستگان شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم حجت اله بنی عامریان رئیس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب ضمن خوش آمدگویی به میهماناناظهار داشت: شما بازنشستگان و پیشکسوتان سرمایه عظیم اجتماعی و ذخایر گرانبهای نظام هستید و پیشرفت‌های حاصل شده در صنعت عظیم نفت و گاز کشور حاصل چندین دهه خدمت شما عزیزان است .

وی با اشاره به اینکه تلاش مجاهدت‌گونه شما موجب استقلال و خودکفایی ایران اسلامی را فراهم ساخته است، گفت: شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب همواره در راستای تکریم نیروهای بازنشسته خود اقدام به برگزاری جشن تجلیل از کارمندان خود می کند و این را برای خود افتخار می داند و در همین راستا این سومین دوره آیین تجلیل از این عزیزان می باشد.

در ادامه این مراسم مهندس ناصری پور مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب نیز با تقدیر از برگزار کنندگان این مراسم گفت: برگزاری این مراسم گامی مهم و مؤثر در راستای هم افزایی نیروهای انسانی و زمینه ساز انتقال دانش از نسل دیروز به مدیران و آینده سازان فردا را فراهم می کند .

وی با ارائه گزارشی از عملکرد یک سال اخیر شرکت و موفقیت های کسب شده، اظهار داشت: بدون شک اندوخته های علمی و تجربه های ارزشمند بازنشستگان صنعت نفت راهگشای بسیاری از پیشرفت ها و موفقیت های آینده این صنعت است .

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب ادامه داد: امروز به خود می بالم و افتخار می کنم که در جمعی از عزیزانی هستم که سالهای جوانی خود را برای اعتلای صنعت نفت گذاشته اند تا چرخ این صنعت حتی در اوج تحریم ها نیز بچرخد و تلاش و ایستادگی شما باید سرمشق و الگویی برای نسل جوان امروز این صنعت باشد .

وی در پایان با بیان اینکه بازنشستگی پایان راه نیست بلکه آغازی برای زندگی و تلاش دوباره است گفت : بازنشستگان امروز این شرکت سه مقطع بحرانی را طی کرده اند و از جاده های پرپیچ و خم سیاسی و اقتصادی عبور کرده اند و همه ما باید از این تجربه های عبرت آموز الگوسازی کنیم،وی گفت: نقش جهادگونه شما در اعتلای این صنعت با هیچ قلم ، بیان و پاداشی قابل جبران نیست.

مهندس ناصری پور همچنین اظهار داشت: ایستادگی امروز این صنعت حاصل زحمات بی بدیل شما در صنعت نفت است.

در ادامه این مراسم بازنشستگان نیز به بیان خاطراتی از دوران فعالیت خود پرداختند.

در پایان نیز گروههای مختلف هنری به اجرای برنامه های شاد و مفرح پرداختند و در نهایت نیز با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت با اهدا لوح و تندیس از آنها تجلیل به عمل آمد.

:
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد بهره برداری دهلران در فاصله 20 کیلومتری جنوب غرب شهرستان دهلران از واحد توابع استان ایلام قرار دارد ، که با ظرفیت اسمی 55 هزار بشکه در روز نفت تولیدی میادین دهلران و دانان را پس از فرآورش و شیرین سازی بوسیله یک خط لوله 16 اینچ به طول 52 کیلومتر به واحد نمک زدایی چشمه خوش پمپاژ و ارسال می نماید.
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه در فاصله 70 کیلومتری شهر ایلام قرار دارد. فاز اول این مرکز در سال 1386 به بهره برداری رسید. ظرفیت این مرکز فراورش روزانه 7 میلیون متر مکعب گاز می باشد که پس از جمع آوری ، به پالایشگاه گاز ایلام ارسال و همچنین میعانات گازی نیز توسط یک خط لوله 6 اینچ به پالایشگاه ایلام منتقل می شود.  
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
واحد بهره برداری چشمه خوش واقع در 52 کیلومتری شهرستان دهلران از توابع استان ایلام می باشد که با ظرفیت اسمی 181هزار بشکه در روز نفت تولیدی میاذین آبان ، چشمه خوش ، پایدار ، پایدار غرب و دالپری را فرآورش و به وسیله دو خط لوله 18 و 20 اینچ بطول 153 کیلومتر به واحد بهره برداری شماره 3 اهواز و تلمبه خانه شهید چمران ارسال می نماید .نفت ارسالی واحد چشمه خوش در نهایت به منظور صادرات از طریق پایانه نفتی به جزیره خارک و تامین خوراک پالایشگاه ها ارسال می گردد.همچنین واحد نک زدایی چشمه خوش در سال 1385 با ظرفیت اسمی 75 هزار بشکه راه اندازی گردید.خوراک واحد نمک زدایی چشمه خشک از نفت نمکی میادین دهلران و دانان و آبان ، پایدار غرب و چاههای نمکی میدان چشمه خوش تامین می گردد.
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
واحد بهره برداری نفت شهرکه در فاصله 220 کیلومتری غرب کرمانشاه و 60 کیلومتری شهرستان قصر شیرین قرار دارد با ظرفیت اسمی 15 هزار بشکه در روز،نفت تولیدی میدان نفت شهر را پس از فراورش،شیرین سازی و نمک زدایی به تلمبه خانه نفت شهر ارسال ، که در نهایت بخشی از خوراک پالایشگاه کرمانشاه را تامین مینماید.از انجا که بخشی از این مخزن در خاک کشور همسایه ، عراق قرار دارد از جایگاه و حساسیت ویژه ای برخوردار است.همچنین واحد نمک زدایی نفت شهر در سال 1376 با ظرفیت با ظرفیت اسمی 15000 بشکه در روز راه اندازی گردید.این واحد به افزایش تولید از میدان مشترک نفت شهر احداث گردیده است.  
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
واحد بهره برداری سرکان / ماله کوه در فاصله 15 کیلومتری شهرستان پلدختر از توابع استان لرستان می باشد که با ظرفیت اسمی 30 هزار بشکه در روز نفت تولیدی را پس از فرآورش و شیرین سازی از طریق یک خط لوله 10 اینچ به طول 21 کیلومتر به تلمبه خانه افرینه و در پایان به پالایشگاه کرمانشاه ارسال می نماید.