اخبار:
اخبار:
گزارش تصویری: جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب برگزار شد.
جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب برگزار شد. به گزارش روابط عمومی با حضور مهندس حاتمی و مهندس ناصری پور مدیران عامل و نیز مدیران و کارشنا...
ديدار مديران شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با خانواده معظم شهيد كوهسار حيدري
مديران شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با خانواده معظم شهيد كوهسار حيدري ديدار و گفت و گو نمودند. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب مهندس نا...
حضور شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب درایلام
شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب در ایلام حضور یافت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب آئین افتتاح نم...
در پي بارش شدید نزولات جوی در مناطق عملیاتی غرب کشور:
برگزاري جلسه مديريت مديريت بحران در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با توجه به بارش شدید نزولات جوی در من...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

اطلاعیه

برگزاری جلسه شورای راهبری حراست شرکت ملی نفت ایران و حراست های تابعه

برگزاری جلسه شورای راهبری حراست شرکت ملی نفت ایران و حراست های تابعه در کرمانشاه

jalase herasat97 11

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب، جلسه شورای راهبری حراست های شرکت ملی نفت ایران و حراست های تابعه به میزبانی حراست های شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در کرمانشاه برگزار شد.

در این جلسه آقای غلامرضا نوری مومنی معاون سازمان و رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران، مهندس سعید ناصری پور مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب، رئیس حراست کل استان کرمانشاه ، معاونین و کارشناسان ستادی حراست شرکت ملی نفت ایران و نیز روسای حراست های تابعه شرکت ملی نفت ایران حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه مهندس ناصری پور مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمد گویی به مهمانان حاضر و معرفی شرکت نفت و گاز غرب ،گزارش مبسوطی از عملکرد این شرکت در حوزه های مختلف فنی _ عملیاتی و رفاهی ارائه نمودند. مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با اشاره به ضرورت ارتقاء بیش فنی و عملیاتی همکاران حراست بر ضرورت تقویت تعاملات با دستگاههای نظارتی درون و برون سازمان جهت ایجاد بستر مناسب و تحقق برنامه های مدیریتی تأکید

داشتند آقای ناصری پور در پایان گزارشی از اهم اقدامات بعمل آمده در دو سال اخیر و در راستای تحقق شاخص های اقتصاد مقاومتی تبیین نمودند.

سپس آقای نوری مومنی معاون محترم سازمان و رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران با تبیین دستاوردهای جلسات شورای راهبری حراست ها ، گزارشی پیرامون ضرورت اتخاذ راهکارهای اصولی جهت مقابله با فساد اداری توسط حراست ها ارائه نموده و تصریح داشتند حراست ها در سنوات آتی براساس این قبیل شاخص های کلیدی ارزیابی خواهند شد که انتظار می رود حراست های محترم ضمن تعامل با مدیران عامل در این راستا اهتمام جدی معمول نمایند . وی با اشاره به شرایط حساس کشور و لزوم بکارگیری و اهمیت مهندسی معکوس در همه زمینه ها برای مقابله با دشمنان اظهار داشتند: با توجه به رخدادهای اخیر انتظارات از حراست ها بالاتر رفته و باید همگام با این شرایط پیش رفت.

معاون سازمان و رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران در پایان نکاتی نظیر بالا بردن سطح امنیت، مقابله با شایعات، مبارزه با فساد در حوزه های مختلف مالی، اداری، سیستمی و ... در نهایت لزوم ورود حراست ها به پروژه ها، امور مالی شرکت های تابعه، خرید ها و .... نکاتی را تشریح نمودند.

هم چنین درمراسم افتتاحیه حراست های برتر بترتیب ذیل معرفی شدند:

حراست های برتر شرکت های تولیدی:

رتبه اول:شرکت نفت مناطق مرکزی ایران

رتبه دوم:شرکت نفت فلات قاره

رتبه سوم:شرکت نفت و گاز پارس

حراست های برتر شرکت های توسعه ای:

رتبه اول:شرکت ملی حفاری

رتبه دوم:شرکت مدیریت اکتشاف

رتبه سوم:شرکت صادرات گاز ایران

ضمناً حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به عنوان حراست برتر(رتبه اول) شرکت های تابعه نفت مناطق مرکزی ایران در سال 1396 معرفی شد.

لازم به ذکر است مقرر گردید در این جلسه دو روزه ضمن بررسی مصوبات جلسات گذشته ، روسای حراست های تابعه شرکت ملی نفت ایران با ارائه عملکرد خویش، نقطه نظرات ، پیشنهادات و چالش های کاری شرکت های متبوع را ارائه و پیرامون آنها با همفکری معاونین و کارشناسان ستادی حراست شرکت ملی نفت ایران تصمیم گیری نمایند .

 

:
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد بهره برداری دهلران در فاصله 20 کیلومتری جنوب غرب شهرستان دهلران از واحد توابع استان ایلام قرار دارد ، که با ظرفیت اسمی 55 هزار بشکه در روز نفت تولیدی میادین دهلران و دانان را پس از فرآورش و شیرین سازی بوسیله یک خط لوله 16 اینچ به طول 52 کیلومتر به واحد نمک زدایی چشمه خوش پمپاژ و ارسال می نماید.
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه در فاصله 70 کیلومتری شهر ایلام قرار دارد. فاز اول این مرکز در سال 1386 به بهره برداری رسید. ظرفیت این مرکز فراورش روزانه 7 میلیون متر مکعب گاز می باشد که پس از جمع آوری ، به پالایشگاه گاز ایلام ارسال و همچنین میعانات گازی نیز توسط یک خط لوله 6 اینچ به پالایشگاه ایلام منتقل می شود.  
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
واحد بهره برداری چشمه خوش واقع در 52 کیلومتری شهرستان دهلران از توابع استان ایلام می باشد که با ظرفیت اسمی 181هزار بشکه در روز نفت تولیدی میاذین آبان ، چشمه خوش ، پایدار ، پایدار غرب و دالپری را فرآورش و به وسیله دو خط لوله 18 و 20 اینچ بطول 153 کیلومتر به واحد بهره برداری شماره 3 اهواز و تلمبه خانه شهید چمران ارسال می نماید .نفت ارسالی واحد چشمه خوش در نهایت به منظور صادرات از طریق پایانه نفتی به جزیره خارک و تامین خوراک پالایشگاه ها ارسال می گردد.همچنین واحد نک زدایی چشمه خوش در سال 1385 با ظرفیت اسمی 75 هزار بشکه راه اندازی گردید.خوراک واحد نمک زدایی چشمه خشک از نفت نمکی میادین دهلران و دانان و آبان ، پایدار غرب و چاههای نمکی میدان چشمه خوش تامین می گردد.
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
واحد بهره برداری نفت شهرکه در فاصله 220 کیلومتری غرب کرمانشاه و 60 کیلومتری شهرستان قصر شیرین قرار دارد با ظرفیت اسمی 15 هزار بشکه در روز،نفت تولیدی میدان نفت شهر را پس از فراورش،شیرین سازی و نمک زدایی به تلمبه خانه نفت شهر ارسال ، که در نهایت بخشی از خوراک پالایشگاه کرمانشاه را تامین مینماید.از انجا که بخشی از این مخزن در خاک کشور همسایه ، عراق قرار دارد از جایگاه و حساسیت ویژه ای برخوردار است.همچنین واحد نمک زدایی نفت شهر در سال 1376 با ظرفیت با ظرفیت اسمی 15000 بشکه در روز راه اندازی گردید.این واحد به افزایش تولید از میدان مشترک نفت شهر احداث گردیده است.  
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
واحد بهره برداری سرکان / ماله کوه در فاصله 15 کیلومتری شهرستان پلدختر از توابع استان لرستان می باشد که با ظرفیت اسمی 30 هزار بشکه در روز نفت تولیدی را پس از فرآورش و شیرین سازی از طریق یک خط لوله 10 اینچ به طول 21 کیلومتر به تلمبه خانه افرینه و در پایان به پالایشگاه کرمانشاه ارسال می نماید.