اخبار:
اخبار:
تا پایان سال گذشته بیش از پنج میلیارد متر مکعب گاز به مخزن ذخیره سازی سراجه قم تزریق شد.
تا پایان سال گذشته بیش از پنج میلیارد متر مکعب گاز به مخزن ذخیره سازی سراجه قم تزریق شد. طی سالهای 1390 تا پایان 1397 در مجموع پنج میلیارد و 465 میلیون متر مکعب گاز به مخز...
برگزاری دوره آموزشی روحانيون و ائمه جماعات منطقه هفت صنعت نفت (غرب کشور) در شرکت بهره برداری نفت و ...
دوره آموزشی ائمه جماعات منطقه هفت صنعت نفت (غرب کشور) در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب دوره آ...
اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشارخون در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب
طرح بسیج ملی کنترل فشارخون در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب اجرا گردید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب طرح بسیج ملی کنترل فشارخون در...
بررسي اصلاحات و بروز رساني پيمان هاي نيروهاي حجمي شركت بهره برداري نفت و گاز غرب
اصلاحات و بروز رساني پيمان هاي نيروهاي حجمي شركت بهره برداري نفت و گاز غرب مورد بحث و بررسي قرار گرفت. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب ب...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

بازديد دوره اي مديريت منابع انساني و روساي واحد هاي تابعه از منطقه چشمه خوش/دهلران/سركان مالكوه

مديريت منابع انساني و روساي واحد هاي تابعه از منطقه چشمه خوش/دهلران/سركان مالكوه بازديدكردند.

modiran dar mantaghe

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب آقاي كمريان مديرمنابع انساني اين شركت به همراه رؤساي واحد هاي تابعه در ادامه بازديد هاي دوره اي خود از مناطق عملياتي به مدت 3 روز از مناطق و واحد هاي عملياتي و تاسيسات و اماكن رفاهي در منطقه چشمه خوش، دهلران و سركان مالكوه بازديد نمودند.

مدير منابع انساني در جمع كاركنان و رؤساي ناحيه سركان مالكوه هدف از اين بازديد را اطلاع از وضعيت منابع انساني و سطح خدمات ارائه شده و پيگيري پروژه هاي مرتبط با منابع انساني و رسيدگي به خواسته هاي كاركنان بيان فرمودند.

در اين بازديدها رؤساي واحد هاي تابعه منابع انساني(رئيس امور كاركنان، رئيس آموزش، رئيس برنامه ريزي، رئيس خدمات، رئيس مددكاري و ...) ايشان را همراهي نمودند، با استماع خواسته ها و گله مندي هاي كاركنان ضمن ارائه پاسخ مناسب موارد مطرح شده، دستور لازم جهت پيگيري و اعلام آخرين نتيجه به متقاضي در اولين فرصت صادر گرديد.

مدير منابع انساني و هيات همراه عصر همان روز در جمع كاركنان واحد بهره برداري دانان حاضر شدند، و ضمن قدرداني از زحمات و تلاش جهادي وخستگي ناپذير همكاران در امر توليد نفت و گاز كه در شرايط سخت اقليمي كار مي كنند، خواستار ايجاد، تجهيز و بروز رساني امكانات و اماكن رفاهي و بهسازي فضاي كمپ استراحت كاركنان شدند.

ايشان رضايت كاركنان را از اولويتهاي كاري و يكي از پروژه هاي بهبود برشمردند و برگزاري چنين جلساتي را با حضور مديران و رؤساي عالي شركت كه بدون واسطه در جمع صميمي كاركنان و با هدف آشنايي با خواسته هاي برحق منابع انساني دانسته كه سبب ارتقاي سطح تعهد سازماني و افزايش انگيزه در كاركنان خواهد شد.

آقاي كمريان و هيئت همراه در اين بازديد ها با حضور در جمع كاركنان واحد هاي عملياتي و نواحي چشمه خوش، دهلران و سركان مجاهدت نيرو هاي توانمند را در راستاي اقتصاد مقاومتي و توليد صيانتي قابل تقدير دانسته و در جلسه مديران و رؤساي واحد هاي منطقه توجه به وضعيت معيشتي و رفع مشكلات كاري و خانوادگي منابع انساني را ماموريت اصلي مديريت منابع انساني اظهار داشتند و ايشان خاطرنشان كردند، امروزه منابع انساني سرمايه واقعي سازمان به حساب مي آيد كه از اهميت و جايگاه والايي برخودار و قراردادن اين سرمايه ها در اولويت هاي كاري از اوجب واجبات مي باشد.

مدير منابع انساني در پايان بازديد 3 روزه خود درمنطقه عملياتي از طرحهاي خدماتي و رفاهي كاركنان در منطقه چشمه خوش، دهلران و سركان مالكوه ديدن فرمودند و تسريع در بهره برداري از اين پروژه ها و اماكن به منظور افزايش رضايتمندي كاركنان را از مسئولين ذيربط خواستار شدند.

:
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد بهره برداری دهلران در فاصله 20 کیلومتری جنوب غرب شهرستان دهلران از واحد توابع استان ایلام قرار دارد ، که با ظرفیت اسمی 55 هزار بشکه در روز نفت تولیدی میادین دهلران و دانان را پس از فرآورش و شیرین سازی بوسیله یک خط لوله 16 اینچ به طول 52 کیلومتر به واحد نمک زدایی چشمه خوش پمپاژ و ارسال می نماید.
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه در فاصله 70 کیلومتری شهر ایلام قرار دارد. فاز اول این مرکز در سال 1386 به بهره برداری رسید. ظرفیت این مرکز فراورش روزانه 7 میلیون متر مکعب گاز می باشد که پس از جمع آوری ، به پالایشگاه گاز ایلام ارسال و همچنین میعانات گازی نیز توسط یک خط لوله 6 اینچ به پالایشگاه ایلام منتقل می شود.  
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
واحد بهره برداری چشمه خوش واقع در 52 کیلومتری شهرستان دهلران از توابع استان ایلام می باشد که با ظرفیت اسمی 181هزار بشکه در روز نفت تولیدی میاذین آبان ، چشمه خوش ، پایدار ، پایدار غرب و دالپری را فرآورش و به وسیله دو خط لوله 18 و 20 اینچ بطول 153 کیلومتر به واحد بهره برداری شماره 3 اهواز و تلمبه خانه شهید چمران ارسال می نماید .نفت ارسالی واحد چشمه خوش در نهایت به منظور صادرات از طریق پایانه نفتی به جزیره خارک و تامین خوراک پالایشگاه ها ارسال می گردد.همچنین واحد نک زدایی چشمه خوش در سال 1385 با ظرفیت اسمی 75 هزار بشکه راه اندازی گردید.خوراک واحد نمک زدایی چشمه خشک از نفت نمکی میادین دهلران و دانان و آبان ، پایدار غرب و چاههای نمکی میدان چشمه خوش تامین می گردد.
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
واحد بهره برداری نفت شهرکه در فاصله 220 کیلومتری غرب کرمانشاه و 60 کیلومتری شهرستان قصر شیرین قرار دارد با ظرفیت اسمی 15 هزار بشکه در روز،نفت تولیدی میدان نفت شهر را پس از فراورش،شیرین سازی و نمک زدایی به تلمبه خانه نفت شهر ارسال ، که در نهایت بخشی از خوراک پالایشگاه کرمانشاه را تامین مینماید.از انجا که بخشی از این مخزن در خاک کشور همسایه ، عراق قرار دارد از جایگاه و حساسیت ویژه ای برخوردار است.همچنین واحد نمک زدایی نفت شهر در سال 1376 با ظرفیت با ظرفیت اسمی 15000 بشکه در روز راه اندازی گردید.این واحد به افزایش تولید از میدان مشترک نفت شهر احداث گردیده است.  
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
واحد بهره برداری سرکان / ماله کوه در فاصله 15 کیلومتری شهرستان پلدختر از توابع استان لرستان می باشد که با ظرفیت اسمی 30 هزار بشکه در روز نفت تولیدی را پس از فرآورش و شیرین سازی از طریق یک خط لوله 10 اینچ به طول 21 کیلومتر به تلمبه خانه افرینه و در پایان به پالایشگاه کرمانشاه ارسال می نماید.