اخبار:
اخبار:
پروژه برق رسانی به میدان دانان پایان یافت.
پروژه برق رسانی به میدان دانان پایان یافت. در راستای افزایش تولید نفت از 12 هزار بشکه به 25 هزار بشکه در روز پروژه برق رسانی به میدان دانان تعریف شد و به اتمام رسید. م...
پیام تبریک مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب بمناسبت فرارسیدن نوروز و آغاز سال نو
پیام تبریک مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب بمناسبت فرارسیدن نوروز و آغاز سال نو به گزارش روابط عمومی مهندس ناصری پور مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غ...
پیام تبریک مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب بمناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر
پیام تبریک مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب بمناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر به گزارش روابط عمومی مهندس ناصری پور مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب...

پیام تبریک مدیرعامل بمناسبت ولادت حضرت علی (ع), ملی شدن صنعت نفت و آغاز سال نو به گزارش روابط عمومی مهندس حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بمناسبت ولادت ح...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

اطلاعیه

حضور واحد سیار سازمان انتقال خون كرمانشاه در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب

واحد سیار سازمان انتقال خون كرمانشاه در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب حضور يافت.

ehdaie-khon97

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت وگاز غرب با استقرار اکیپ سازمان انتقال خون کرمانشاه، کارکنان این شرکت بنا به سنت سالیانه خود دراقدامی خداپسندانه با اهدای خون به یاری بیماران و نیازمندان به خون شتافتند.

با حضور اين واحد سیار سازمان انتقال خون کارکنان ستاد شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به طور پرشور و فعال در این امر خداپسندانه مشارکت و مبادرت به اهداء خون نمودند.

مراجعه کنندگان پس از پذیرش، طی مشاوره ای آماده اهدای خون می شوند. پیش از این اقدام باید به سئوالات مختلف پزشکی در خصوص بیماری، رفتارهای فردی و ... پاسخ دهند تا صلاحیت ایشان برای اهدای خون مشخص شود.

در اين حركت انسان‌دوستانه، مديران، روسا و كاركنان اين شركت با هدف بالا بردن روحيه ايثار و از خودگذشتگي در يك امر خداپسندانه با اهداي خون، نعمت زندگي را با ديگران قسمت نمودند.

مهندس ناصري پور مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با تقدير از حضور مداوم سازمان انتقال خون در ستاد كرمانشاه گفت: اهدای خون از جمله فعالیتهایی است که می تواند فرهنگ ایثار و روحیه نوع دوستی را در شركت تقویت کند و با اهدای خون کمک ارزشمندی به نیازمندان  فراورده های خونی می شود.

وي اظهار داشت: با ایمان به این شعار که " اهدای خون ،اهدای زندگی است" واز آنجا که این عمل در راستای حفظ تندرستی کارکنان می باشد، از واحد سیار خونگیری سازمان انتقال خون شهر كرمانشاه جهت حضور در ستاد دعوت به عمل آمد، که با استقبال چشم گیری از سوی کارکنان همراه بود.

مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با اشاره به تاثیر این فعالیتها ، تصریح کرد: هر سازمان پویا، به مثابه یک موجود زنده می بایست به مسولیتهای اجتماعی که از آن انتظار می رود عمل کرده و با انجام آن مسئولیت هاست که می تواند  باورهای مثبتی نظیر انسان دوستی و ایثار در میان کارکنان خود نهادینه کند.

وي افزود: شرکت در برنامه های جمعی و گروهی موجب افزایش روحیه و نشاط همکاران می شود که این امر رابطه مستقیم در میزان بهره وری و کارایی آنها دارد و همین مسئله اهمیت اجرای چنین برنامه هایی را در سازمان ها نشان می دهد.

مهندس ناصري پور در پایان با بیان اینکه یکی از مولفه های ایجاد همدلی در میان همکاران، شرکت در امور خیرخواهانه است، گفت: اهدای خون یکی از امور انسان دوستانه ای ست که علاوه بر رضای خدا، سلامت جسم و کمک به همنوعان را نیز در خود دارد.

لازم به ذکر است واحد روابط عمومي شركت بهره برداری نفت و گاز به صورت فصلي زمينه حضور يك واحد سیار سازمان انتقال خون را در شركت فراهم مي آورد.

:
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد بهره برداری دهلران در فاصله 20 کیلومتری جنوب غرب شهرستان دهلران از واحد توابع استان ایلام قرار دارد ، که با ظرفیت اسمی 55 هزار بشکه در روز نفت تولیدی میادین دهلران و دانان را پس از فرآورش و شیرین سازی بوسیله یک خط لوله 16 اینچ به طول 52 کیلومتر به واحد نمک زدایی چشمه خوش پمپاژ و ارسال می نماید.
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه در فاصله 70 کیلومتری شهر ایلام قرار دارد. فاز اول این مرکز در سال 1386 به بهره برداری رسید. ظرفیت این مرکز فراورش روزانه 7 میلیون متر مکعب گاز می باشد که پس از جمع آوری ، به پالایشگاه گاز ایلام ارسال و همچنین میعانات گازی نیز توسط یک خط لوله 6 اینچ به پالایشگاه ایلام منتقل می شود.  
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
واحد بهره برداری چشمه خوش واقع در 52 کیلومتری شهرستان دهلران از توابع استان ایلام می باشد که با ظرفیت اسمی 181هزار بشکه در روز نفت تولیدی میاذین آبان ، چشمه خوش ، پایدار ، پایدار غرب و دالپری را فرآورش و به وسیله دو خط لوله 18 و 20 اینچ بطول 153 کیلومتر به واحد بهره برداری شماره 3 اهواز و تلمبه خانه شهید چمران ارسال می نماید .نفت ارسالی واحد چشمه خوش در نهایت به منظور صادرات از طریق پایانه نفتی به جزیره خارک و تامین خوراک پالایشگاه ها ارسال می گردد.همچنین واحد نک زدایی چشمه خوش در سال 1385 با ظرفیت اسمی 75 هزار بشکه راه اندازی گردید.خوراک واحد نمک زدایی چشمه خشک از نفت نمکی میادین دهلران و دانان و آبان ، پایدار غرب و چاههای نمکی میدان چشمه خوش تامین می گردد.
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
واحد بهره برداری نفت شهرکه در فاصله 220 کیلومتری غرب کرمانشاه و 60 کیلومتری شهرستان قصر شیرین قرار دارد با ظرفیت اسمی 15 هزار بشکه در روز،نفت تولیدی میدان نفت شهر را پس از فراورش،شیرین سازی و نمک زدایی به تلمبه خانه نفت شهر ارسال ، که در نهایت بخشی از خوراک پالایشگاه کرمانشاه را تامین مینماید.از انجا که بخشی از این مخزن در خاک کشور همسایه ، عراق قرار دارد از جایگاه و حساسیت ویژه ای برخوردار است.همچنین واحد نمک زدایی نفت شهر در سال 1376 با ظرفیت با ظرفیت اسمی 15000 بشکه در روز راه اندازی گردید.این واحد به افزایش تولید از میدان مشترک نفت شهر احداث گردیده است.  
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
واحد بهره برداری سرکان / ماله کوه در فاصله 15 کیلومتری شهرستان پلدختر از توابع استان لرستان می باشد که با ظرفیت اسمی 30 هزار بشکه در روز نفت تولیدی را پس از فرآورش و شیرین سازی از طریق یک خط لوله 10 اینچ به طول 21 کیلومتر به تلمبه خانه افرینه و در پایان به پالایشگاه کرمانشاه ارسال می نماید.