اخبار:
اخبار:
تا پایان سال گذشته بیش از پنج میلیارد متر مکعب گاز به مخزن ذخیره سازی سراجه قم تزریق شد.
تا پایان سال گذشته بیش از پنج میلیارد متر مکعب گاز به مخزن ذخیره سازی سراجه قم تزریق شد. طی سالهای 1390 تا پایان 1397 در مجموع پنج میلیارد و 465 میلیون متر مکعب گاز به مخز...
برگزاری دوره آموزشی روحانيون و ائمه جماعات منطقه هفت صنعت نفت (غرب کشور) در شرکت بهره برداری نفت و ...
دوره آموزشی ائمه جماعات منطقه هفت صنعت نفت (غرب کشور) در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب دوره آ...
اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشارخون در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب
طرح بسیج ملی کنترل فشارخون در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب اجرا گردید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب طرح بسیج ملی کنترل فشارخون در...
بررسي اصلاحات و بروز رساني پيمان هاي نيروهاي حجمي شركت بهره برداري نفت و گاز غرب
اصلاحات و بروز رساني پيمان هاي نيروهاي حجمي شركت بهره برداري نفت و گاز غرب مورد بحث و بررسي قرار گرفت. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب ب...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

برگزاري جلسه كميته تخصصي سلامت شركت بهره برداري نفت و گاز غرب

جلسه كميته تخصصي سلامت شركت بهره برداري نفت و گاز غرب برگزار شد.

komite-salamat97

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب سومين جلسه كميته تخصصي سلامت با حضور دكتر باقري رييس طب صنعتي بهداشت ودرمان غرب، مهندس ناصري پور مدير عامل ، واعضاي كميته سلامت شركت برگزار شد.

در ابتداي اين جلسه مهندس ناصري پور مدير عامل شركت ضمن خوش آمد گويي به اعضاي محترم كميته و ابراز خرسندي از برگزاري چنين جلساتي، بر ايجاد رابطه موثر جهت بهبود و توسعه همكاري با سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت غرب كشور به منظور ارتقاء سطح سلامت عمومي و شغلي كاركنان شركت وتعيين صلاحيت پزشكان در مناطق عملياتي وارايه آموزشهاي مورد نياز پزشكان توسط بهداشت ودرمان صنعت نفت جهت رسيدگي ودرمان بيماران ومصدومين اورژانسي تاكيد كردند.

در ادامه آقاي نادر فتاحي رئيس واحد ايمني، بهداشت و محيط زيست شركت بهره برداري نفت و گاز غرب نيز ضمن خوش آمد گويي و تقدير از حضور و پيگيري هاي همه اعضا كميته سلامت شركت اظهار داشت: اين جلسه بر اساس نتايج معاينات دوره اي سال 1396 و شش ماهه اول 1397و به منظور بررسي راهكارهاي لازم جهت بهبود وضعيت شاخص هاي سلامت عمومي و شغلي شاغلين وساماندهي برنامه ها و طرحهاي مرتبط با سلامت شغلي از طريق ايجاد هماهنگي بين واحدهاي مختلف در سالن جلسات ستاد برگزار مي گردد.

وي تصريح كرد: اين جلسات بصورت دوره اي بر اساس دستورالعمل كميته سلامت و به منظور بهره وري كاركنان در محيط كار، محافظت كاركنان دربرابر آسيبهاي شغلي ، حفظ نشاط ورضايتمندي واحساس تعلق خاطر پرسنل به محيط كار و پيشگيري از بروز و شيوع بيماريهاي شغلي و ... برگزار مي شود.  

آقاي فتاحي در پايان به ارائه عمكلرد اين شركت در خصوص بهداشت صنعتي با همكاري واحد هاي مرتبط براي بهبود سلامت شاغلين پرداخت و گفت: تكميل فرم معرفي شاغلين و سامانه ايمني، بهداشت و محيط زيست بر اساس نتايج ارزيابي ريسك هاي بهداشتي، مواجهات فردي پرسنل با عوامل زيان آور محيط كار صورت مي پذيرد.

لازم به ذكر است در اين جلسه اقدامات صورت گرفته درخصوص مفاد صورتجلسه قبل مورد بررسي و در خصوص موارد جديد نتايج معاينات دوره اي طب صنعتي كاركنان كه داراي محدوديت شغلي مي باشند تصميم گيري شد. ، موارد مربوط به امور درمان و دغدغه هاي پرسنل از وضعيت ارائه خدمات بهداشت عمومي (دندانپزشكي، داروخانه، فرانشيز و تعرفه و هزينه هاي پررداختي درمان و ...) نيز به رئيس بهداشت و طب صنعتي اعلام شد تا ايشان موارد فوق را به رئيس سازمان/معاون درمان انتقال داده تا بهبودي در اين خصوص حاصل گردد.

:
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد بهره برداری دهلران در فاصله 20 کیلومتری جنوب غرب شهرستان دهلران از واحد توابع استان ایلام قرار دارد ، که با ظرفیت اسمی 55 هزار بشکه در روز نفت تولیدی میادین دهلران و دانان را پس از فرآورش و شیرین سازی بوسیله یک خط لوله 16 اینچ به طول 52 کیلومتر به واحد نمک زدایی چشمه خوش پمپاژ و ارسال می نماید.
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه در فاصله 70 کیلومتری شهر ایلام قرار دارد. فاز اول این مرکز در سال 1386 به بهره برداری رسید. ظرفیت این مرکز فراورش روزانه 7 میلیون متر مکعب گاز می باشد که پس از جمع آوری ، به پالایشگاه گاز ایلام ارسال و همچنین میعانات گازی نیز توسط یک خط لوله 6 اینچ به پالایشگاه ایلام منتقل می شود.  
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
واحد بهره برداری چشمه خوش واقع در 52 کیلومتری شهرستان دهلران از توابع استان ایلام می باشد که با ظرفیت اسمی 181هزار بشکه در روز نفت تولیدی میاذین آبان ، چشمه خوش ، پایدار ، پایدار غرب و دالپری را فرآورش و به وسیله دو خط لوله 18 و 20 اینچ بطول 153 کیلومتر به واحد بهره برداری شماره 3 اهواز و تلمبه خانه شهید چمران ارسال می نماید .نفت ارسالی واحد چشمه خوش در نهایت به منظور صادرات از طریق پایانه نفتی به جزیره خارک و تامین خوراک پالایشگاه ها ارسال می گردد.همچنین واحد نک زدایی چشمه خوش در سال 1385 با ظرفیت اسمی 75 هزار بشکه راه اندازی گردید.خوراک واحد نمک زدایی چشمه خشک از نفت نمکی میادین دهلران و دانان و آبان ، پایدار غرب و چاههای نمکی میدان چشمه خوش تامین می گردد.
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
واحد بهره برداری نفت شهرکه در فاصله 220 کیلومتری غرب کرمانشاه و 60 کیلومتری شهرستان قصر شیرین قرار دارد با ظرفیت اسمی 15 هزار بشکه در روز،نفت تولیدی میدان نفت شهر را پس از فراورش،شیرین سازی و نمک زدایی به تلمبه خانه نفت شهر ارسال ، که در نهایت بخشی از خوراک پالایشگاه کرمانشاه را تامین مینماید.از انجا که بخشی از این مخزن در خاک کشور همسایه ، عراق قرار دارد از جایگاه و حساسیت ویژه ای برخوردار است.همچنین واحد نمک زدایی نفت شهر در سال 1376 با ظرفیت با ظرفیت اسمی 15000 بشکه در روز راه اندازی گردید.این واحد به افزایش تولید از میدان مشترک نفت شهر احداث گردیده است.  
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
واحد بهره برداری سرکان / ماله کوه در فاصله 15 کیلومتری شهرستان پلدختر از توابع استان لرستان می باشد که با ظرفیت اسمی 30 هزار بشکه در روز نفت تولیدی را پس از فرآورش و شیرین سازی از طریق یک خط لوله 10 اینچ به طول 21 کیلومتر به تلمبه خانه افرینه و در پایان به پالایشگاه کرمانشاه ارسال می نماید.