اخبار:
اخبار:
گزارش تصویری: محفل انس با قرآن کریم در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برگزار شد
محفل انس با قرآن کریم در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برگزار شد. بمناسبت ماه مبارک رمضان و همزمان با ولادت با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع)محفل انس با قرآن کری...
مسائل و مشکلات طرحها و پروژه های غرب کشور زیر نگاه مدیران
با حضور مدیر برنامه ریزی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بررسی شد مسائل و مشکلات طرحها و پروژه های غرب کشور زیر نگاه مدیران با حضور مهندس شهریار آقايي مدیر برنامه ریزی...
صداقت ،خلق ایده های جدید و پاسخگویی به مخاطبان سه محور کاری روابط عمومی قرار گیرد
مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اظهار داشت : صداقت ،خلق ایده های جدید و پاسخگویی به مخاطبان سه محور کاری روابط عمومی قرار گیرد در مراسم نکوداشت هفته ارتباطات...
گزارش تصویری: برگزاری مراسم گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران
برگزاری مراسم گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به گزارش روابط عمومی بمناسبت بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

اطلاعیه

etelaie

 

جلسه سیستم مدیریت یکپارچه در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برگزار شد

جلسه سیستم مدیریت یکپارچه در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برگزار شد.

M-Hatami

جلسه بازنگری سیستم مدیریت یکپارچه IMS در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با هدف بررسی عملکرد سیستم مدیریت یکپارچه و بهبود عملکرد سیستم مذكور برگزار شد .

مهندس رامین حاتمی در این جلسه که با حضور مدیران و روسای ستادی برگزار شد، با اشاره به اهمیت و جایگاه مدیریت سیستم یگپارچه در سازما ن هاي پيشرو اظهار داشت: امروزه با رشد سریع صنعت و تکنولوژی، سازمانها به نقش تاثیرگذار پیاده سازی سیستم های مدیریتی در فرایند کاری آگاهند از این رو سیستم های مدیریت یکپارچه ازجنبه ها و دیدگاه های مختلفی به بررسی فعالیت ها، محصولات و خدمات سازمان می پردازد و ابعاد و لایه های مختلف سازمان را مورد تجزيه و تحليل قرار داده و رضایتمندي مشتریان، کارکنان، صاحبان وسهامداران،عرضه کنندگان، پیمانکاران، جامعه و دولت را در نظر مي گيرد.

وی افزود : بهره گيري از سيستم مديريت يكپارچه( IMS ) موجب افزايش اثربخشي و کارایی در سازمان ها از یک سو و کاهش ضایعات و آسیب های جسمی و روانی انسانها از سوی دیگر و در نتیجه افزایش بهره وری خواهد شد.

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با تقدیر از کارکنان اين شرکت و شركت هاي تابعه كه ضمن رعايت الزاماتHSE و اقدامات حرفه اي در جهت نيل به اهداف شركت و تحقق برنامه و تعهدات تولید تکلیفی تلاش نمودند ، اظهار امیدواری کرد که سال آینده همراه با موفقیت و انجام هرچه بهتر ماموريت هاي شركت باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، جلسه سيستم مدیریت یکپارچه با محوريت اداره مهندسي سيستم ها و روش ها با هدف بررسي عناوینی همچون استراتژی کلان حاصل از جلسات(SWOT) شناسايي نقاط قوت، ضعف،تهدیدها، فرصت ها، نیازها و انتظارات ذینفعان، خط مشی، اهداف کلان بر اساس خط مشی سازمان، وضعیت تحقق اهداف و برنامه ها، پایش و تجزیه و تحلیل فرآیندها، ممیزی داخلی، وضعیت اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه، ممیزی مراقبتی اول، عدم انطباق های ممیزی پیشگیرانه، پایش و اندازه گیری رضایتمندی مشتری، شاخص عملکرد HSE، مدیریت دانش، عملکرد تامین کنندگان برون سازمانی، کفایت منابع، اثربخشی ریسک ها و فرصت ها، مشارکت کارکنان، مصوبات منتج از بازنگری مدیریت سال 96 و اقدمات پیشنهادی جهت بهبود عملکرد سیستم برگزار و موارد برشمرده مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

:
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد بهره برداری دهلران در فاصله 20 کیلومتری جنوب غرب شهرستان دهلران از واحد توابع استان ایلام قرار دارد ، که با ظرفیت اسمی 55 هزار بشکه در روز نفت تولیدی میادین دهلران و دانان را پس از فرآورش و شیرین سازی بوسیله یک خط لوله 16 اینچ به طول 52 کیلومتر به واحد نمک زدایی چشمه خوش پمپاژ و ارسال می نماید.
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه در فاصله 70 کیلومتری شهر ایلام قرار دارد. فاز اول این مرکز در سال 1386 به بهره برداری رسید. ظرفیت این مرکز فراورش روزانه 7 میلیون متر مکعب گاز می باشد که پس از جمع آوری ، به پالایشگاه گاز ایلام ارسال و همچنین میعانات گازی نیز توسط یک خط لوله 6 اینچ به پالایشگاه ایلام منتقل می شود.  
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
واحد بهره برداری چشمه خوش واقع در 52 کیلومتری شهرستان دهلران از توابع استان ایلام می باشد که با ظرفیت اسمی 181هزار بشکه در روز نفت تولیدی میاذین آبان ، چشمه خوش ، پایدار ، پایدار غرب و دالپری را فرآورش و به وسیله دو خط لوله 18 و 20 اینچ بطول 153 کیلومتر به واحد بهره برداری شماره 3 اهواز و تلمبه خانه شهید چمران ارسال می نماید .نفت ارسالی واحد چشمه خوش در نهایت به منظور صادرات از طریق پایانه نفتی به جزیره خارک و تامین خوراک پالایشگاه ها ارسال می گردد.همچنین واحد نک زدایی چشمه خوش در سال 1385 با ظرفیت اسمی 75 هزار بشکه راه اندازی گردید.خوراک واحد نمک زدایی چشمه خشک از نفت نمکی میادین دهلران و دانان و آبان ، پایدار غرب و چاههای نمکی میدان چشمه خوش تامین می گردد.
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
واحد بهره برداری نفت شهرکه در فاصله 220 کیلومتری غرب کرمانشاه و 60 کیلومتری شهرستان قصر شیرین قرار دارد با ظرفیت اسمی 15 هزار بشکه در روز،نفت تولیدی میدان نفت شهر را پس از فراورش،شیرین سازی و نمک زدایی به تلمبه خانه نفت شهر ارسال ، که در نهایت بخشی از خوراک پالایشگاه کرمانشاه را تامین مینماید.از انجا که بخشی از این مخزن در خاک کشور همسایه ، عراق قرار دارد از جایگاه و حساسیت ویژه ای برخوردار است.همچنین واحد نمک زدایی نفت شهر در سال 1376 با ظرفیت با ظرفیت اسمی 15000 بشکه در روز راه اندازی گردید.این واحد به افزایش تولید از میدان مشترک نفت شهر احداث گردیده است.  
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
واحد بهره برداری سرکان / ماله کوه در فاصله 15 کیلومتری شهرستان پلدختر از توابع استان لرستان می باشد که با ظرفیت اسمی 30 هزار بشکه در روز نفت تولیدی را پس از فرآورش و شیرین سازی از طریق یک خط لوله 10 اینچ به طول 21 کیلومتر به تلمبه خانه افرینه و در پایان به پالایشگاه کرمانشاه ارسال می نماید.