اخبار:
اخبار:
پیام تبریک مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب بمناسبت عید غدیر خم و دهه امامت و ولایت
پیام تبریک مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب بمناسبت عید غدیر خم و دهه امامت و ولایت به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب مهندس ناصری پ...
پیام تبریک مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بمناسبت دهه امامت و ولایت
پیام تبریک مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بمناسبت دهه امامت و ولایت به گزارش روابط عمومی مهندس حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران طی پیامی فرا رسیدن ...
با همت و تلاش مهندسان شرکت در اداره تعمیرات برق منطقه عملیاتی تنگ بیجار/ نفت شهر
طراحی و ساخت دستگاه تست شیرهای ایمنی اتوماتیک مجهز به مکانیزم شمارش حباب لیزری در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت ...
انجام عمليات تعميرات اساسي خط انتقال 20 اينچ چشمه خوش به اهواز3
عمليات تعميرات اساسي خط انتقال 20 اينچ چشمه خوش به اهواز3 انجام گرفت. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب اين تعميرات براساس نتايج حاصل از تو...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

امور حقوقی و پیمانها بازوی تصمیم گیری شرکت و زبان ناطق در مجامع و محاکم است

امور حقوقی و پیمانها بازوی تصمیم گیری شرکت و زبان ناطق در مجامع و محاکم است.

hatami

اداره امور حقوقی و پیمانها به عنوان بازوی تصمیم گیری و بیان صریح و زبان ناطق در دفاع از منافع شرکت در مجامع و محاکم و هدف نهایی آن اجرای عدالت است.

مهندس رامین حاتمی در آیین معارفه سرپرست امور حقوقی و پیمانهای این شرکت که با حضور اعضای هیات مدیره ، مدیران و روسای ادارات حقوقی و قراردادها برگزار شد ، با اشاره به جایگاه برجسته این اداره در پیشبرد امور خاطرنشان کرد : شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با توجه به گستردگی ، تنوع اقلیمی و فرهنگی و شرایط پیچیده کاری آن ، با تنوع مسائل حقوقی همراه است .در این راستا اهمیت این اداره در تفوق بر مشکلات حقوقی و قراردادی در راستای پیشبرد طرحها و پروژه های ملی انکارناپذیر است.

وی افزود : انتخاب آقای خلیلی به عنوان سرپرست امور حقوقی و پیمانها با توجه به توانمندی و تجارب گرانقدر ایشان در صنعت نفت صورت گرفت و امیدواریم که حضورشان منشا تحول ، پویایی و تسریع در امور سازمان شود و با روحیه ی تعاملی وی ، شاهد همکاری بیشتر این اداره با مدیریتهای مختلف سازمان باشیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، جهانگیر خلیلی در سخنان کوتاهی ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد مدیریت عامل شرکت به جهت این انتصاب ، اظهار امیدواری کرد با تلاش و ممارست در اجرای انجام امور ، پاسخگوی این حسن اعتماد باشد.

بر اساس این گزارش ، در حکم آقای خلیلی آمده است:با عنايت به مراتب تعهد و تجربيات ارزشمند جنابعالي ، به موجب اين حكم به عنوان "سرپرست امور حقوقي و پيمانها " منصوب مي‏شوید . همچنین پيگيري امور دعاوي و رسيدگي به حل مشكلات حقوقي شركت و شركتهاي تابعه ، تسريع در تحصيل اراضي مورد نیاز جهت جلوگيري از تاخير پروژه ها با رعايت سرعت ، دقت و سلامت در معاملات و تسريع و پيگيري حل اختلاف پيمانكاران و مشاوران برخی از بندهای این حکم است.

این گزارش می افزاید ، آقای خلیلی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی ، کارشناسی ارشد MBA و کارشناسی حقوق و مدیریت دولتی است .در سوابق کاری وی می توان به رئیس امور حقوقی و قراردادهای شرکت پایانه های نفتی ایران ، رئیس امور حقوقی و دعاوی و سرپرست امور قراردادهای سازمان منطقه اقتصادی انرژی پارس، سرپرست مدیریت عملیات غیرنفتی و مجری پروژه های غیر صنعتی شرکت پالایش نفت آبادان، رئیس حراست شرکت پالایش نفت آبادان ، رئیس خدمات کالای شرکت پالایش نفت اصفهان ، رئیس امور اداری ، ایمنی و حراست طرح احداث پالایشگاه شازند اراک و عضو هسته گزینش نفت اصفهان ، یزد و کرمان اشاره کرد . همچنین تدریس در دانشگاه و تالیف کتابهای قانون برگزاری مناقصات و چالش ها و موانع پیش روی قانون برگزاری مناقصات در حقوق ایران از دیگر فعالیت های علمی ایشان است.

:
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد بهره برداری دهلران در فاصله 20 کیلومتری جنوب غرب شهرستان دهلران از واحد توابع استان ایلام قرار دارد ، که با ظرفیت اسمی 55 هزار بشکه در روز نفت تولیدی میادین دهلران و دانان را پس از فرآورش و شیرین سازی بوسیله یک خط لوله 16 اینچ به طول 52 کیلومتر به واحد نمک زدایی چشمه خوش پمپاژ و ارسال می نماید.
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه در فاصله 70 کیلومتری شهر ایلام قرار دارد. فاز اول این مرکز در سال 1386 به بهره برداری رسید. ظرفیت این مرکز فراورش روزانه 7 میلیون متر مکعب گاز می باشد که پس از جمع آوری ، به پالایشگاه گاز ایلام ارسال و همچنین میعانات گازی نیز توسط یک خط لوله 6 اینچ به پالایشگاه ایلام منتقل می شود.  
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
واحد بهره برداری چشمه خوش واقع در 52 کیلومتری شهرستان دهلران از توابع استان ایلام می باشد که با ظرفیت اسمی 181هزار بشکه در روز نفت تولیدی میاذین آبان ، چشمه خوش ، پایدار ، پایدار غرب و دالپری را فرآورش و به وسیله دو خط لوله 18 و 20 اینچ بطول 153 کیلومتر به واحد بهره برداری شماره 3 اهواز و تلمبه خانه شهید چمران ارسال می نماید .نفت ارسالی واحد چشمه خوش در نهایت به منظور صادرات از طریق پایانه نفتی به جزیره خارک و تامین خوراک پالایشگاه ها ارسال می گردد.همچنین واحد نک زدایی چشمه خوش در سال 1385 با ظرفیت اسمی 75 هزار بشکه راه اندازی گردید.خوراک واحد نمک زدایی چشمه خشک از نفت نمکی میادین دهلران و دانان و آبان ، پایدار غرب و چاههای نمکی میدان چشمه خوش تامین می گردد.
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
واحد بهره برداری نفت شهرکه در فاصله 220 کیلومتری غرب کرمانشاه و 60 کیلومتری شهرستان قصر شیرین قرار دارد با ظرفیت اسمی 15 هزار بشکه در روز،نفت تولیدی میدان نفت شهر را پس از فراورش،شیرین سازی و نمک زدایی به تلمبه خانه نفت شهر ارسال ، که در نهایت بخشی از خوراک پالایشگاه کرمانشاه را تامین مینماید.از انجا که بخشی از این مخزن در خاک کشور همسایه ، عراق قرار دارد از جایگاه و حساسیت ویژه ای برخوردار است.همچنین واحد نمک زدایی نفت شهر در سال 1376 با ظرفیت با ظرفیت اسمی 15000 بشکه در روز راه اندازی گردید.این واحد به افزایش تولید از میدان مشترک نفت شهر احداث گردیده است.  
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
واحد بهره برداری سرکان / ماله کوه در فاصله 15 کیلومتری شهرستان پلدختر از توابع استان لرستان می باشد که با ظرفیت اسمی 30 هزار بشکه در روز نفت تولیدی را پس از فرآورش و شیرین سازی از طریق یک خط لوله 10 اینچ به طول 21 کیلومتر به تلمبه خانه افرینه و در پایان به پالایشگاه کرمانشاه ارسال می نماید.