اخبار:
اخبار:
با حضور مشاور مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور زنان و خانواده
بررسی چالش های بانوان و خانواده همکاران شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با حضور خانم سید مومنی مشاور مدیر...

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید اعلام داشت: تولید ۲۳ درصد گاز مصرفی کشور در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور تولید اع...
وزیر نفت اعلام کرد:
افزایش ۲.۲ میلیارد بشکه ای حجم ذخایر قابل برداشت نفت/ «نام‌آوران»؛ دومین مخزن بزرگ نفتی ایران است. وزیر نفت گفت: میدان نفتی تازه کشف شده نام آوران، دومین مخزن بزرگ...
بازتولید گاز از مخازن استراتژیک سراجه و شوریجه آغاز شد
اعلام آمادگی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برای تضمین سوخت زمستانی بازتولید گاز از مخازن استراتژیک سراجه و شوریجه آغاز شد. شرکت نفت مناطق مرکزی ایران جهت تامین و تض...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

برگزاری دوره آموزشی صدور کارت حراست های شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت های تابعه در ستاد کرمانشاه

دوره آموزشی صدور کارت حراست های شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت های تابعه در ستاد کرمانشاه برگزار شد.

jalase herasat

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب دوره آموزشی صدور کارت حراست های شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت های تابعه(شرکت بهره برداری زاگرس جنوبی، شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق و غرب به مدت دو روز در ستاد کرمانشاه برگزار شد.

این دوره آموزشی با حضور مهندس ناصری پور مدیر عامل و آقای کاظمی رئیس حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب صفر علی فاتحی مسئول صدور کارت حراست شرکت ملی نفت ایران، سید محمد نورالهی جانشین مسئول صدور کارت حراست شرکت ملی نفت ایران، محسن شولی کارشناس صدور کارت حراست شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، و با حضور مسئولین و کارشناسان صدور کارت شرکت های تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برگزار گردید.

مهندس ناصری پور مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در ابتدای این دوره ضمن خوش آمد گویی به همه مهمانان این دوره از شرکت نفت مناطق مرکزی و شرکت های تابعه با اهدا لوح سپاس از زحمات صفر علی فاتحی مسئول صدور کارت حراست شرکت ملی نفت ایران به دلیل همکاری صمیمانه با واحد حراست و صدور کارت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب و همچنین بازنشستگی ایشان در ماه آینده قدردانی نمود.

وی با اشاره به شرایط حساس کشور و هجمه همه جانبه استکبار و عوامل وابسته به میهن اسلامی جهت ضربه زدن به امنیت و آرامش کشور خصوصا در حوزه صنعت نفت و گاز به دلیل نقش و جایگاه آن در اقتصاد کلان کشور نقش و جايگاه حراست را در صيانت و حفاظت از اين صنعت عظيم را مهم و راهبردي توصيف كردند.

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با تاکید بر اهمیت جايگاه حراست در شرکت هاي نفتي بر ضرورت مستند سازی دانش و تجربه حراستها در شرکت های مختلف و تلفیق این تجربیات با دانش روز دنیا به عنوان یک اصل اساسی و نیاز مستمر، اظهار داشتند: اهميت این تلفیق زمانی بیشتر آشکار می شود که ما بدانیم راههای نفوذ دشمن و شیوه های ایجاد مخاطره در یک محیط در حال تغییر و دگرگونی است و مهم ترین بخش از سعی و توان حراست باید صرف دریافت آموزش های روز و برخورداری از توانایی های کارشناسانه شود و در این صورت است که بخش نظارتی در دستگاه حساسی مثل صنعت نفت خواهد توانست نقش خود را ايفا نمايد.

در ادامه آقای کاظمی رئیس حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب نیز ضمن خوش امد گویی به همه مهمانان حاضر در این دوره از توجه و عنايت مهندس ناصری پور مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به مسائل حراستی و امنیتی و همچنین همکاری با این واحد قدردانی نمود و اظهار داشتند: قطعا حمايت و رهنمود هاي مدير عامل محترم با مجموعه حراست در ستاد و مناطق عملیاتی شرکت با توجه به وضعیت استقرار تاسيسات در نقاط صفر مرزي و تهديدات امنيتي احتمالي پیشروی آن در طول چند سال اخیر موجب شده تا بحمدالله هيچ گونه حادثه امنیتی در این مناطق نداشته باشیم.

وی در ادامه با اشاره به نقش حراست در پدافند غیر عامل در سطح شرکت نفت به سياستهاي ابلاغي توسط مقام معظم رهبري (مدظله العالي ) در حوزه پدافند غيرعامل و فراهم نمودن بستر آموزش و فرهنگ سازياشاره کرد و گفت: ایمن سازی منابع و زیرساخت های ضروری کشور ، حفظ منابع ، کاهش آسیب پذیری ، هم افزایی برای جایگزینی منابع ، دفاع غیر نظامی، افزایش آستانه مقاومت ملی و ... از مهمترين دلايل اهميت اين مقوله در عصر حاضر به شمار مي رود و برگزاری دوره های مختلف آموزشی و بروز رسانی نرم افزار های حراست نیز در همین راستا اجرا می شود.

رئیس حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در پایان با برشمردن دلايل اهميت پدافند غير عامل و آگاه سازی کلیه مدیران و کارکنان دستگاههای اجرایی به عنوان یکی ديگر از اهداف مهم اين آموزش ها اظهار داشت: برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی در زمینه دفاع غیر عامل یکی از گام های مهم و زیر بنایی در نیل به اهداف راهبردی دفاع غیرعامل جهت تقویت توان دفاعی ، ارتقای آستانه مقاومت ملی در برابر تهدیدات بالقوه و بالفعل دشمن و حفاظت از سرمایه های کلان ملی کشور می باشد .

لازم به ذکر است در این دوره آموزشی مسئولین و کارشناسان صدور کارت شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت های تابعه با نرم افزار صدور کارت شناسایی و تغییرات جدید آن آشنا می شوند و آموزش های جدیدی را در خصوص بروز رسانی اطلاعات همکاران فرا می گیرند.