اخبار:
اخبار:
با حضور مشاور مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور زنان و خانواده
بررسی چالش های بانوان و خانواده همکاران شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با حضور خانم سید مومنی مشاور مدیر...

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید اعلام داشت: تولید ۲۳ درصد گاز مصرفی کشور در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور تولید اع...
وزیر نفت اعلام کرد:
افزایش ۲.۲ میلیارد بشکه ای حجم ذخایر قابل برداشت نفت/ «نام‌آوران»؛ دومین مخزن بزرگ نفتی ایران است. وزیر نفت گفت: میدان نفتی تازه کشف شده نام آوران، دومین مخزن بزرگ...
بازتولید گاز از مخازن استراتژیک سراجه و شوریجه آغاز شد
اعلام آمادگی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برای تضمین سوخت زمستانی بازتولید گاز از مخازن استراتژیک سراجه و شوریجه آغاز شد. شرکت نفت مناطق مرکزی ایران جهت تامین و تض...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

با حضور مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران

بررسی چالش‌های تولید و عملیات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب

modiriate ekteshaf

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب با حضور دکتر هندی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، آقای عباس سلیمانی معاون مدیر در منابع انسانی و اکبر رحیمی رئیس امور حقوقی و قراردادهای مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت چالش‌های تولید و عملیات شرکت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این دیدار که در ستاد کرمانشاه و با حضور مدیران و روسای شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب برگزار شد، مهندس ناصری پور ضمن خوش‌آمد گویی به میهمانان به ارائه گزارشی از عملکرد شرکت در حوزه‌های مختلف فنی و عملیاتی پرداخت.  

ايشان با تقدیر از حمایت‌های مدیران شرکت نفت مناطق مرکزی و شرکت ملی نفت ایران خصوصا دکتر هندی برای حمایت‌ها و رهنمود‌های آنان در پروژه های انجام گرفته شركت از سنوات قبل تاكنون در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب ابراز امیدواری کرد این روند همچنان تداوم یابد.

وی اظهار داشت: شركت بهره برداري نفت و گاز غرب توانسته با بهره گيري از توان و پتانسيل هاي داخلي و بهره گيري از مهندسان و متخصصان جوان خود اقدامات ارزنده اي در همه حوزه ها، خصوصا در حوزه هاي فني، عملياتي، منابع انساني، اقتصاد مقاومتي و حتي كمك به زلزله زدگان و سیل زدگان غرب کشور را به انجام برساند.

مهندس ناصری پور با اشاره به اهميت و جايگاه شركت بهره برداري نفت و گاز غرب گفت: اين شركت به عنوان قطب توليد نفت در شركت نفت مناطق مركزي ايران و توليد گاز زمستاني غرب كشور از اهميت بسزايي برخوردار است و رفع چالش هاي آن در همه حوزه ها باید در اولویت قرار گیرد.  

ایشان در ادامه به تشريح و ارائه گزارشي در خصوص اقدامات شركت در خصوص سیل امسال پرداخت و گفت: با اعلام وضعيت اضطراري در اين مناطق چندين جلسه با كميته بحران شركت در سطوح مختلف شركت نفت و گاز غرب و شركت نفت مناطق مركزي ايران برگزار شد با توجه به اینکه حجم آسيب ها و تخريب سيل بسيار بالا بود، گفت: خوشبختانه با برنامه ريزي هاي صورت گرفته و برگزاري جلسات كميته اضطراري آسيب هاي وارد شده به شركت در اين مناطق به حداقل ممكن رسيد و اين بحران بدون آسيب جاني و آلودگي زيست محيطي پشت سر گذاشته شد.

وي افزود: اين شركت به عنوان وظيفه انساني و ديني خود همچون اقدامات صورت گرفته در زلزله كرمانشاه در همان ساعات اوليه اقدام به امدادرساني در اين مناطق نمود و با توزيع كمك هاي خوراكي و بهداشتي توسط همکاران بسیجی به ياري سيل زدگان شتافت. در ضمن با اعزام ادوات و تجهیزات راهسازی از تمام مناطق عملیاتی اقدام به ترمیم نقاط بحراني و بازگشايي مسيرها و امدادرساني به هموطنان سيل زده نمود.

لازم به ذكر است مهندس ناصري پور در پایان با اشاره به حوادث و بحران هاي چند سال اخير در غرب كشور و تجربيات مديران، روسا و همكاران در زمينه مديريت اين بحران ها بر تهيه كتابچه اي در اين خصوص براي استفاده از آن در سطح وزارت نفت براي مقابله با بحران هاي مشابه با محوريت HSE وزارت نفت و ساير شركت ها تاكيد نمود.

در ادامه این جلسه دکتر هندی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت و هيات همراه نیز با تقدير از اقدامات انجام گرفته در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب در همه زمینه های فنی، عملیاتی و زیر ساختی در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب خصوصا در مديريت بحران های دو سال اخیر در غرب کشور (سیل و زلزله) و به حداقل رساندن آسيب هاي جانی و مالی گفت: تلاش شرکت نفت و گاز غرب در همه این زمینه ها ستودنیست و این نشان از دانش، تجربه و تخصص مدیران، روسا و کارکنان آن در همه زمینه هاست كه انشالله با تداوم این وضعیت روند رو به رشد شرکت همچنان تداوم یابد.

وی در پایان با اشاره به چالش های شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در زمینه های مختلف نظیر شرایط بسیار بد و سخت اقلیمی، پراکندگی حوزه فعالیت آن، قرار گیری میادین آن در نواحی مرزی و جنگی کشور و وجود H2S بسیار بالا كه نیازمند توجه بیشتر به این شرکت را مي طلبد، افزود: انشالله با تداوم نگرش مثبت مدیران در شرکت نفت مناطق مرکزی و شرکت ملی نفت ایران شاهد توسعه و پیشرفت بیشتر شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب باشیم.