اخبار:
اخبار:
روحیه ، تفکر علمی و خلاقیت پیش شرط توسعه صنعتی است
معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید مطرح کرد : روحیه ، تفکر علمی و خلاقیت پیش شرط توسعه صنعتی است معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید در ب...
عملیات اجرایی طرح افزایش تولید میدان نفتی سعادت‎آباد آغاز شد
توسعه میدانهای نفتی در قالب قراردادهای جدید عملیات اجرایی طرح افزایش تولید میدان نفتی سعادت‎آباد آغاز شد. عملیات اجرایی طرح افزایش تولید میدان نفتی سعادت‎آباد...
آغاز تعميرات اساسي منطقه عملياتي تنگ بيجار در سال 98
تعميرات اساسي منطقه عملياتي تنگ بيجار در سال 98 آغاز شد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب مهندس ناصري پور مدير عامل شركت با اعلام اين خبر گ...
100 روز تلاش شبانه روزي همكاران شركت در واحد بهره برداري سركان/مالكوه به ثمر نشست
خطوط لوله انتقال نفت واحد بهره برداري سركان/مالكوه تعمير و راه اندازي شد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با توجه به وقوع سيلاب هاي بهار ...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

سرپرست مديريت امور فنی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران منصوب شد

بر اساس حکمی از سوی مدیرعامل نفت مرکزی

Nasiraei-

سرپرست مديريت امور فنی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران منصوب شد

به گزارش روابط عمومی بر اساس حکمی از سوی مهندس رامین حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران مهندس غلامرضا نصيرايی به سمت سرپرستی مديريت امور فنی این شرکت منصوب شد.

در حکم سرپرست مديريت امور فنی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران آمده است:

باعنايت به مراتب تعهد و تجربيات ارزشمندتان به موجب اين حكم "سرپرستي مديريت امور فني" به جنابعالي محول مي گردد. با امعان نظر به اهميت و جايگاه مديريت مذكور شايسته است در تحقق بخشيدن به ماموريتهاي ذيل اهتمام جدي معمول فرماييد :

1. برنامه ريزي به منظور ايجاد امكان توليد صيانتي از مخازن نفت و گاز.

2. تلاش مضاعف در تحقق استمرار و افزايش توليد خصوصا سوخت زمستاني .

3. برنامه ريزي در خصوص توليد بهينه از ميادين مشترك نفت و گاز بر اساس برنامه هاي مصوب.

4. تعامل و همكاري مستمر با مديريتهاي اكتشاف ، برنامه ريزي تلفيقي و كميته راهبري مخازن به منظور اجراي اصل مديريت يكپارچه فعاليتهاي بالادستي.

5. توجه ويژه به عملكرد امور فني شركتهاي توليدي و مشاركت آنها در مطالعات و تصميم سازي ها به بهينه سازي مديريت يكپارچه مخازن نفت و گاز.

6. چابك سازي و تسريع در انجام فعاليت هاي اجرايي با شناسايي چالشهاي درون سازماني، فرآيندي و اجرايي.

7. تدوين برنامه هاي مناسب براي توسعه ميادين نفت و گاز با اولويت مزيتهاي اقتصادي، فني و عملياتي.

8. بسترسازي مناسب جهت آموزش، افزايش بهره وري و رضايتمندي شغلي كارشناسان.

9. ايجاد تعامل و ارتباط تنگاتنگ و اثربخش بين صنعت و دانشگاه، شركتها و موسسات دانش بنيان خصوصا پژوهشگاه صنعت نفت و انستيتونفت.

اميد است با استعانت از خداوند متعال و بهره گيري از همكاري صميمانه شركت هاي تابعه، مديريت ها، واحدهاي ستادي و همكاران محترم آن مديريت در انجام وظايف محوله موفق و مويد باشيد.

                                                                                   رامين حاتمي

:
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد بهره برداری دهلران در فاصله 20 کیلومتری جنوب غرب شهرستان دهلران از واحد توابع استان ایلام قرار دارد ، که با ظرفیت اسمی 55 هزار بشکه در روز نفت تولیدی میادین دهلران و دانان را پس از فرآورش و شیرین سازی بوسیله یک خط لوله 16 اینچ به طول 52 کیلومتر به واحد نمک زدایی چشمه خوش پمپاژ و ارسال می نماید.
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه در فاصله 70 کیلومتری شهر ایلام قرار دارد. فاز اول این مرکز در سال 1386 به بهره برداری رسید. ظرفیت این مرکز فراورش روزانه 7 میلیون متر مکعب گاز می باشد که پس از جمع آوری ، به پالایشگاه گاز ایلام ارسال و همچنین میعانات گازی نیز توسط یک خط لوله 6 اینچ به پالایشگاه ایلام منتقل می شود.  
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
واحد بهره برداری چشمه خوش واقع در 52 کیلومتری شهرستان دهلران از توابع استان ایلام می باشد که با ظرفیت اسمی 181هزار بشکه در روز نفت تولیدی میاذین آبان ، چشمه خوش ، پایدار ، پایدار غرب و دالپری را فرآورش و به وسیله دو خط لوله 18 و 20 اینچ بطول 153 کیلومتر به واحد بهره برداری شماره 3 اهواز و تلمبه خانه شهید چمران ارسال می نماید .نفت ارسالی واحد چشمه خوش در نهایت به منظور صادرات از طریق پایانه نفتی به جزیره خارک و تامین خوراک پالایشگاه ها ارسال می گردد.همچنین واحد نک زدایی چشمه خوش در سال 1385 با ظرفیت اسمی 75 هزار بشکه راه اندازی گردید.خوراک واحد نمک زدایی چشمه خشک از نفت نمکی میادین دهلران و دانان و آبان ، پایدار غرب و چاههای نمکی میدان چشمه خوش تامین می گردد.
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
واحد بهره برداری نفت شهرکه در فاصله 220 کیلومتری غرب کرمانشاه و 60 کیلومتری شهرستان قصر شیرین قرار دارد با ظرفیت اسمی 15 هزار بشکه در روز،نفت تولیدی میدان نفت شهر را پس از فراورش،شیرین سازی و نمک زدایی به تلمبه خانه نفت شهر ارسال ، که در نهایت بخشی از خوراک پالایشگاه کرمانشاه را تامین مینماید.از انجا که بخشی از این مخزن در خاک کشور همسایه ، عراق قرار دارد از جایگاه و حساسیت ویژه ای برخوردار است.همچنین واحد نمک زدایی نفت شهر در سال 1376 با ظرفیت با ظرفیت اسمی 15000 بشکه در روز راه اندازی گردید.این واحد به افزایش تولید از میدان مشترک نفت شهر احداث گردیده است.  
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
واحد بهره برداری سرکان / ماله کوه در فاصله 15 کیلومتری شهرستان پلدختر از توابع استان لرستان می باشد که با ظرفیت اسمی 30 هزار بشکه در روز نفت تولیدی را پس از فرآورش و شیرین سازی از طریق یک خط لوله 10 اینچ به طول 21 کیلومتر به تلمبه خانه افرینه و در پایان به پالایشگاه کرمانشاه ارسال می نماید.