اخبار:
اخبار:
انتصاب سرپرست حراست شركت بهره برداري نفت و گاز غرب
سرپرست حراست شركت بهره برداري نفت و گاز غرب منصوب شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با حکم مهندس ناصری پور مدیر عامل شرکت، آقای مهدی آ...
برای اولین بار برگزاری دوره آموزشی کنترل فوران چاهها در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب
دوره آموزشی کنترل فوران چاهها در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب برای اولین بار برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب واحد آموزش شرک...
۲۵۴ میلیون مترمکعب گاز تحویل شرکت ملی گاز ایران شد
با تلاش کارکنان شرکت ملی نفت مناطق مرکزی در شبانه روز گذشته ۲۵۴میلیون مترمکعب گاز تحویل شرکت ملی گاز ایران شد رامین حاتمی، مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران د...
استقرار نخستین دکل حفاری در طرح توسعه میدان نفتی دانان
به منظور افزایش تولید روزانه حدود ۱۰ هزار بشکه نفت صورت گرفت استقرار نخستین دکل حفاری در طرح توسعه میدان نفتی دانان نخستین دکل حفاری در راستای نگهداشت و افزایش ت...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 zanan

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

روحیه ، تفکر علمی و خلاقیت پیش شرط توسعه صنعتی است

معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید مطرح کرد :

روحیه ، تفکر علمی و خلاقیت پیش شرط توسعه صنعتی است

alikhani-nioc

معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید در بازدید از شرکت بهرهبرداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، با اشاره به جایگاه روحیه و تفکر علمی و خلاقیت به عنوان پیش شرط های توسعه صنعتی ، این شرکت را به جهت دارا بودن نیروهای متخصص و جوان شایسته این عنوان دانست.

دکتر فرخ علیخانی معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید با تبیین جایگاه و فعالیت های صورت گرفته در شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی به عنوان یک شرکت پیشرو ذکر کرد و افزود : فعالیت های انجام گرفته، نشان دهنده جاری بودن روح دانش، تفکر، نوآوری و اعتماد به نفس در این شرکت است.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از شرکت بهرهبرداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، علیخانی پس از بازدید میدانی شامگاهی از محل حفر چاه های توسعهای میدان نفتی سعادتآباد در نشستی صمیمی با مجموعه مدیران شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و نفت و گاز زاگرس جنوبی با اظهار رضایت از اقدامات انجام گرفته در زاگرس جنوبی، گفت: تولید ایمن و پایدار مهمترین اولویت شرکت ملی نفت ایران است که در مجموعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و به ویژه زاگرس جنوبی به خوبی محقق شده است.

علیخانی با اشاره به شرایط خاص کشور و لزوم وحدت رویه و تعامل و همفکری ساختاری و سازمانی ، هم افزایی فکری و عملی را به عنوان یک عامل فرهنگی در تامین منافع سازمانها و متعاقب آن کشور برشمرد و اظهار داشت : هم افزایی به عنوان یک عنصر فرهنگی باعث و بانی همدلی و همفکری است و نقش بی بدیلی در تعالی سازمان به عهده دارد و رویکرد مناسبی برای توسعه همه جانبه کشور فراهم می سازد.

وی افزود : امروزه مهمترین ماموریت مدیران تبدیل نوآوری های فردی به نوآوریهای سازمانی است. اگر تا پیش از نیمه دوم قرن بیستم شاخص کارآیی به عنوان وجه تمایز شرکتها محسوب می شد امروزه خلاقیت و نوآوری و ایده های جدید است که مزیت رقابتی را به همراه دارد.

دکترعلیخانی، همچنین با تاکید بر ضرورت توانمندسازی منابع انسانی و استفاده حداکثری از توان و ظرفیت کارکنان، گفت: خوشبختانه زاگرس جنوبی از نیروی انسانی جوان، زبده و توانمندی برخوردار است که موفق شده اند ماموریت تولید نفت و گاز خود را در شرایط ایمن و پایداری نگهدارند.

وی،که به منظور شروع به کار طرح توسعه میدان نفتی سروستان و سعادتآباد به شیراز سفر کرده بود، گفت: بررسی شرایط تولید، روند تعمیرات اساسی، بررسی چالش های پیش رو در راستای رسیدن به اهداف تولید نفت و گاز، و همچنین مشکلات منابع انسانی از جمله مهمترین هدف مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران در این بازدید است.

بر اساس این گزارش دکتر علیخانی پیشنهاد استقرار سیستم یکپارچه مدیریت دارایی های فیزیکی در شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی را از دیگر الزامات تولید برشمرد وتاکید کرد: هدف از اجرای سیستم مدیریت داراییهای فیزیکی، بهینهسازی روابط، ریسک، کارایی و هزینه است که بر اساس الزامهای این هرم، انتخاب سیاستهای پیشگیرانه و اقدامهای تعمیراتی برنامهریزی می شود.

این گزارش می افزاید ، معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید با همراهی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، مدیران HSE، مهندسی ساختار شرکت ملی نفت و همچنین مدیرعامل و جمعی از مدیران و رؤسای ادارات ستادی و عملیاتی شرکت بهرهبرداری نفت و گاز زاگرس جنوبی به مدت دو روز از این شرکت بازدید و مسائل و وضعیت تولید این شرکت را مورد بررسی قرار داد.

شرکت بهره برداری نفت گاز زاگرس جنوبی بزرگترین شرکت بهره برداری تولید گاز خشکی کشور و بزرگترین شرکت زیر مجموعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان فعالیت می کند.