اخبار:
اخبار:
انتصاب سرپرست حراست شركت بهره برداري نفت و گاز غرب
سرپرست حراست شركت بهره برداري نفت و گاز غرب منصوب شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با حکم مهندس ناصری پور مدیر عامل شرکت، آقای مهدی آ...
برای اولین بار برگزاری دوره آموزشی کنترل فوران چاهها در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب
دوره آموزشی کنترل فوران چاهها در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب برای اولین بار برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب واحد آموزش شرک...
۲۵۴ میلیون مترمکعب گاز تحویل شرکت ملی گاز ایران شد
با تلاش کارکنان شرکت ملی نفت مناطق مرکزی در شبانه روز گذشته ۲۵۴میلیون مترمکعب گاز تحویل شرکت ملی گاز ایران شد رامین حاتمی، مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران د...
استقرار نخستین دکل حفاری در طرح توسعه میدان نفتی دانان
به منظور افزایش تولید روزانه حدود ۱۰ هزار بشکه نفت صورت گرفت استقرار نخستین دکل حفاری در طرح توسعه میدان نفتی دانان نخستین دکل حفاری در راستای نگهداشت و افزایش ت...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 zanan

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

طراحی و اجرای سیستم جامع گزارش و آمار در منابع انسانی و کالا شرکت نفت مناطق مرکزی ایران

طراحی و اجرای سیستم جامع گزارش و آمار در منابع انسانی و کالا شرکت نفت مناطق مرکزی ایران

Kaveh-birjandi

با توجه به نیازهای حوزه منابع انسانی و کالای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در زمینه دریافت آمار و گزارش ،این سیستم جامع جهت ستاد و شرکتهای تابعه توسط اداره فناوری اطلاعات شرکت طراحی و تهیه شد.

کورش کاوه رئیس اداره فناوری اطلاعات شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از تهیه سیستم جامع گزارش و آمار در منابع انسانی و کالای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران خبر داد و افزود : با طراحی سیستم متناسب با نیازهای حوزه منابع انسانی و کالای این شرکت و امکان دریافت گزارشات و آمارهای مورد نیاز ، این اداره نسبت به تهیه سیستم گزارشات جامع منابع انسانی و کالا در ستاد و شرکتهای تابعه اقدام نموده است. این سیستم شامل گزارشات ثابت و پویا از کلیه داده های موجود در سیستم جامع شرکت ملی نفت ایران است که به صورت متمرکز و با استفاده از آخرین تکنولوژیهای موجود نظیر PowerBI تهیه شده است. بر پایه همین اطلاعات، تعدادی دیگر از فرایندهای داخلی مدیریت منابع انسانی نظیر سیستم برنامه ریزی انتصابات، سیستم پیشنهادات انتصاب ، سیستم تعدیل مدرک ، سیستم برنامه ریزی و توسعه مدیران و همچنین جهت مدیریت کالا، اخذ گزارشات ثابت و پویا از اقلام خرید مستقیم ، مازاد ، پروژه ها ، مستمر به تفکیک انبارهای اصلی و فرعی نیز مکانیزه شده است .

وی درباره فعالیتهای صورت گرفته در پشتیبانی و عملیات این اداره طی سال گذشته تصریح کرد : جهت تحقق و بهبود مدیریت عملکرد و همچنین افزایش بهره وری، با راه اندازی کامل سیستم HelpDesk مبتنی بر ITIL ، ضمن ایجاد یکپارچگی در سرويس دهي به تمام نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری، علیرغم افزایش درخواستها به میزان 16 درصد نسبت به زمان مشابه سال قبل پاسخ داده و زمان پاسخگویی نیز به یک پنجم همان دوره کاهش یافته است.

رئیس اداره فناوری اطلاعات شرکت نفت مناطق مرکزی ایران درباره اقدامات صورت گرفته در واحد شبکه خاطرنشان کرد: در بخش امنیت واحد شبکه،ارتقاء نسخه سرور مدیریت کاربران در شبکه داخلی ، راه اندازی سرویس های امنیتی به منظور مقابله با حملات احتمالی و ناشناخته و ارتقاء امنیت کلاینتها و همچنین افزایش اثر بخشی آنتی ویروس ، نصب و راه اندازی دیواره آتش جدید مرکز داده جهت حفاظت از سرورها و ارتقاء امنیت و همچنین حفاظت بهتر از برنامه های کاربردی به اتمام رسید.

مهندس کاوه در رابطه با بهبود عملکرد واحد شبکه ، تصریح کرد : در راستای بهبود عملکرد واحد شبکه راه اندازی سرویس نصب خودکار سیستم عامل و نرم افزارهای کاربردی بر روی کلاینتها از راه دور ، راه اندازی سرویس مدیریت رمز عبور ادمین کلاینتها و نصب خودکار اصلاحیه های امنیتی ویندوز نیز پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، مهندس کاوه با تشریح افزایش پایداری و قابلیت اطمینان واحد شبکه خاطرنشان کرد : تفکیک ترافیک ارتباطی و ساختار مدیریتی کاربران در ساختمانهای مختلف ، ایجاد زیرساخت لازم جهت برقراری ارتباط دامنه های شبکه در سطح ستاد و شرکتهای تابعه جهت بهره برداری مشترک از منابع و کاهش هزینه ها و ارتقاء نرم افزار مدیریت کاربران در شبکه اینترنت جهت بهبود روال گزارش گیری اجرایی شد.

بر اساس این گزارش در واحد نرم افزار نیز اقداماتی همچون طراحی وب سایت شرکت نفت مناطق مرکزی ایران (برنده جایزه بهترین وب سایت در سطح شرکت ملی نفت ایران در سال 1397 )، ایجاد سیستم درخواست خدمات پیمانی RFCS در ستاد و شرکتهای تابعه و تهیه سیستم اوراق مشارکت صورت گرفته است. همچنین در جهت بهبود مدیریت متمرکز، تهیه سیستم امور مسافرت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکتهای تابعه و یکپارچگی آن با سیستم حضور و غیاب در دست انجام است.

این گزارش می افزاید ، در ارتباط با سیستمهای فنی مهندسی شرکت نیز ارتقاء سامانه مدیریت پروژه Expedition مدیریت مهندسی و ساختمان به آخرین نسخه موجود و تجمیع کلیه مستندات فنی موجود در نسخه های قبلی ضمن داشتن برنامه جهت توسعه آتی کاربرد این سیستم در پروژه ها صورت گرفته و استقرار 31 استاندارد بین المللی بروزشده تا ابتدای سال 2018 در سامانه استانداردهای فنی مهندسی قابل استفاده کلیه همکاران ستاد و سه شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ، شرق و غرب بوده و همچنین می توان به همکاری در استقرار سامانه برخط گل حفاری و سامانه اطلاعات جغرافیایی GIS اشاره کرد.