اخبار:
اخبار:
انتصاب سرپرست حراست شركت بهره برداري نفت و گاز غرب
سرپرست حراست شركت بهره برداري نفت و گاز غرب منصوب شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با حکم مهندس ناصری پور مدیر عامل شرکت، آقای مهدی آ...
برای اولین بار برگزاری دوره آموزشی کنترل فوران چاهها در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب
دوره آموزشی کنترل فوران چاهها در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب برای اولین بار برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب واحد آموزش شرک...
۲۵۴ میلیون مترمکعب گاز تحویل شرکت ملی گاز ایران شد
با تلاش کارکنان شرکت ملی نفت مناطق مرکزی در شبانه روز گذشته ۲۵۴میلیون مترمکعب گاز تحویل شرکت ملی گاز ایران شد رامین حاتمی، مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران د...
استقرار نخستین دکل حفاری در طرح توسعه میدان نفتی دانان
به منظور افزایش تولید روزانه حدود ۱۰ هزار بشکه نفت صورت گرفت استقرار نخستین دکل حفاری در طرح توسعه میدان نفتی دانان نخستین دکل حفاری در راستای نگهداشت و افزایش ت...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 zanan

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

رویکردهای ارتباطی و اطلاع‎رسانی شرکت ملی نفت ایران تشریح شد

در نشست هماندیشی با روسای روابط عمومی شرکتهای تابعه
رویکردهای ارتباطی و اطلاعرسانی شرکت ملی نفت ایران تشریح شد

rosa ravabet omomi

نشست هماندیشی روسای روابط عمومیشرکتهای تابعه به میزبانی روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی سوم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار NIOC، این نشستبا هدف تشریح ابلاغیه مسعود کرباسیان، معاون زیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، در خصوص برنامه و رویکردهای ارتباطی، اطلاع رسانی و تبلیغاتی روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و شرکت های تابعه برگزار شد.

در این نشست مجید بوجارزاده، رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران با اشاره به نقش پررنگ این شرکت در شرایط کنونی تحریم ها، بر ضرورت هماهنگی و همفکری هرچه بیشتر روابط عمومی شرکت های تابعه نفت تاکید کرد.

وی با اشاره به موقعیت حساس کنونی، خواستار اتخاذ نگاهی ویژه و نو به ظرفیت های شرکت های تابعه از سوی روابط عمومی ها شد.

بوجارزاده با اشاره به تاکید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در خصوص افزایش سطح همکاری روابط عمومی ها با یکدیگر، عزم جدی را نسبت به شکل گیری روابط حرفه ای و در نتیجه آن ارائه تصویری شایسته از خدمات شرکت ملی نفت و شرکت های تابعه خواستار شد.

وی در خصوص اهم وظایف روابط عمومی ها که در ابلاغیه مسعود کرباسیان به آن به طور مفصل اشاره شده است، از ارائه تحلیل و پیش بینی در حوزه های مختلف، ارائه منسجم برنامه های کوتاه و بلند مدت یه ویژه در خصوص پروژه های در دست اجرا، مهم شمردن ارتباط با رسانه ها و دعوت از خبرنگاران برای بازدید از پروژه ها و ایجاد تعامل سازنده، تغذیه صحیح اطلاعاتی برای اطلاع رسانی مناسب و درخور، افزایش تحرک و فعالیت ها در بخش های مختلف و تحکیم ارتباط موثر با مدیران عامل، نام برد.

در ادامه این نشست کسری نوری، مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت به تشریح دیدگاه ها و رویکردهای روابط عمومی وزارت نفت پرداخت و روسای روابط عمومیشرکت‏های تابعه شرکت ملی نفت نیز به ارائه گزارشی مختصر از عملکرد شرکت مربوطه و برنامه ها پرداختند.