اخبار:
اخبار:

راه اندازی سیستم آشکار ساز آتش و گاز در زاگرس جنوبی/ارتقاء ایمنی و صرفه جویی ١٠ میلیارد ریال به همراه داشت. با اجرای پروژه طراحی، نصب و راه‎اندازی سیستم آشکارساز ...
تشریح اقدامات روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در محرم الحرام 1398
رئیس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب اقدامات این واحد را به مناسبت ايام عزاداري سرور و سالار شهيدان حضرت ابا عبدالله الحسين(ع) تشریح نمود. به گزارش پايگ...
بیش از ٤١ هزار متر عملیات حفاری در سال گذشته
در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تحقق یافتدر شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تحقق یافت بیش از ٤١ هزار متر عملیات حفاری در سال گذشته شرکت نفت مناطق مرکزی ایران طی سال گذشت...
برگزاری مراسم زیارت عاشورا در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب
مراسم زیارت عاشورا در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب برگزار شد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و ...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

تعالی سازمان با تعلق خاطر کارکنان بدست می آید

تعالی سازمان با تعلق خاطر کارکنان بدست می آید.

bojarzade-hatami

هر سازمان برای رسیدن به مرز تعالی نیازمند تعلق خاطر کارکنان خود است. افرادی که با افتخار در محل کار خود حضور یابند و همه توان خود را در راستای اهداف سازمان خویش به کار گیرند. فرهنگ سازی این رویکرد بخش عمده آن در حیطه کاری روابط عمومی ها تعریف می شود.

مهندس رامین حاتمی مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در نشست رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و هیات همراه به مناسبت گرامیداشت هفته دولت که در این شرکت حضور یافتند ،با اشاره به نقش محوری روابط عمومی ها در زمینه فرهنگ سازی و انعکاس شایسته اخبار و اطلاعات به جامعه خاطرنشان کرد: روابط عمومی ها با کارکرد مطلوب خود می توانند فعالیت های سترگ همکاران در مناطق عملیاتی و ستادی را به خوبی به جامعه هدف خود برسانند.

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با تبریک هفته دولت و ذکر یاد و خاطره شهدای دولت ، شهیدان رجایی و باهنر در تشریح فعالیت های این شرکت طی سال گذشته اظهار داشت : شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در مجموع مسئولیت تولید و توسعه از 80 میدان گازی و نفتی را به عهده دارد که شامل 51 میدان گازی و 28 میدان نفتی و یک میدان گازی - نفتی می شود که تاکنون 13 میدان گازی و 13 میدان نفتی توسعه یافته و در مدار تولید هستند و توسعه بقیه میدانها نیز در برنامه های آتی شرکت قرار دارد. همچنین این شرکت طی سال گذشته موفق به تولید مجموعا 68 میلیارد و 985 میلیون مترمکعب گاز ، مجموع تولید نفت نیز 64 میلیون و 970 هزار بشکه و 19 میلیون و 410 هزار بشکه میعانات گازی شده است.

وی افزود : سال گذشته در راستای تامین پایدار انرژی ، برخی پروژه ها از جمله آغاز عملیات اجرایی طرح افزایش تولید میدان نفتی سعادتآباد ، بهره برداری از مرکز جمع آوری گاز در میدان گازی خانگیران ، پروژه برق رسانی به میدان دانان ، واگذاري اولین طرح مزایده فروش گازهای مشعل در میدان نفت شهر و سومار ، انعقاد سه فقره قرارداد افزايش و نگهداشت توليد نفت، آغاز عملیات اجرایی توسعه میدان گازی توس و لرزه نگاری چهار میدان نفتی و گازی تنگ بيجار ، دلاوران ، باباگير و بانكول صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، مهندس حاتمی با اشاره به نقش استراتژیک شرکت در تامین گاز و نفت تصریح کرد : تولید گاز در منظقه خشکی کشور از شرکتهای تابعه این شرکت از جمله شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق باعث شده که شش استان شمال و شرق کشور را تحت پوشش خود قرار دهد. همچنین در غرب کشور نیز 6 میدان مشترک نفتی با کشور عراق داریم که تمام تلاش خود برای بهره برداری از آنها را انجام می دهیم. در کنار امر تولید به عنوان ماموریت اصلی شرکت ، نگاه ویژه ای به صیانت از محیط زیست و فعالیت های عام المنفعه در قالب مسئولیت اجتماعی داریم.

انعکاس فعالیت های صنعت نفت به ملت شریف ایران رسالت روابط عمومی هاست

رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران در این نشست با بیان جایگاه روابط عمومی در انعکاس فعالیت های صنعت نفت به ملت شریف ایران اظهار داشت :با توجه به اینکه سرمایه ملی نفت به عنوان یک امانت از سوی ملت در اختیار شرکت ملی نفت ایران است ، همه ما موظف هستیم که نهایت جد و جهد خود در انجام وظایف محوله به عمل آوردیم و پاسخگوی کارکرد خود به ملت شریف ایران باشیم.

بر اساس این گزارش مجید بوجارزاده رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی و شفاف سازی در بیان شرایط صعب و سخت کاری در صنعت نفت و جایگاه ویژه آن در توسعه کشور ، به مردم کشورمان خاطرنشان کرد: ترویج این رویکرد می تواند زمینه افزایش حمایت ها و پشتیبانی ملت را فراهم ساخته و دلگرمی همکاران را در پی داشته باشد . این موضوع در قالب نقش تعاملی و دوسویه روابط عمومی ها ترسیم شده است.

وی درباره لزوم تولید محتوا و استفاده از ظرفیت رسانه های جدید ارتباطی توسط روابط عمومی های شرکت ملی نفت ایران تصریح کرد : با تولید محتوا ، برنامه سازی و استفاده از ظرفیت های فراوان رسانه ها و شبکه های اطلاع رسانی جدید می توان تاثیر مطلوب را در انجام کارهای خود به دست آوریم. دعوت از مدیران رسانه ها برای بازدید از مناطق عملیاتی و اطلاع از شرایط سخت کاری در این قالب قرار میگیرد و مانع از بروز شایعات و ارائه اخبار صواب و صحیح می شود.

:
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد بهره برداری دهلران در فاصله 20 کیلومتری جنوب غرب شهرستان دهلران از واحد توابع استان ایلام قرار دارد ، که با ظرفیت اسمی 55 هزار بشکه در روز نفت تولیدی میادین دهلران و دانان را پس از فرآورش و شیرین سازی بوسیله یک خط لوله 16 اینچ به طول 52 کیلومتر به واحد نمک زدایی چشمه خوش پمپاژ و ارسال می نماید.
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه در فاصله 70 کیلومتری شهر ایلام قرار دارد. فاز اول این مرکز در سال 1386 به بهره برداری رسید. ظرفیت این مرکز فراورش روزانه 7 میلیون متر مکعب گاز می باشد که پس از جمع آوری ، به پالایشگاه گاز ایلام ارسال و همچنین میعانات گازی نیز توسط یک خط لوله 6 اینچ به پالایشگاه ایلام منتقل می شود.  
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
واحد بهره برداری چشمه خوش واقع در 52 کیلومتری شهرستان دهلران از توابع استان ایلام می باشد که با ظرفیت اسمی 181هزار بشکه در روز نفت تولیدی میاذین آبان ، چشمه خوش ، پایدار ، پایدار غرب و دالپری را فرآورش و به وسیله دو خط لوله 18 و 20 اینچ بطول 153 کیلومتر به واحد بهره برداری شماره 3 اهواز و تلمبه خانه شهید چمران ارسال می نماید .نفت ارسالی واحد چشمه خوش در نهایت به منظور صادرات از طریق پایانه نفتی به جزیره خارک و تامین خوراک پالایشگاه ها ارسال می گردد.همچنین واحد نک زدایی چشمه خوش در سال 1385 با ظرفیت اسمی 75 هزار بشکه راه اندازی گردید.خوراک واحد نمک زدایی چشمه خشک از نفت نمکی میادین دهلران و دانان و آبان ، پایدار غرب و چاههای نمکی میدان چشمه خوش تامین می گردد.
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
واحد بهره برداری نفت شهرکه در فاصله 220 کیلومتری غرب کرمانشاه و 60 کیلومتری شهرستان قصر شیرین قرار دارد با ظرفیت اسمی 15 هزار بشکه در روز،نفت تولیدی میدان نفت شهر را پس از فراورش،شیرین سازی و نمک زدایی به تلمبه خانه نفت شهر ارسال ، که در نهایت بخشی از خوراک پالایشگاه کرمانشاه را تامین مینماید.از انجا که بخشی از این مخزن در خاک کشور همسایه ، عراق قرار دارد از جایگاه و حساسیت ویژه ای برخوردار است.همچنین واحد نمک زدایی نفت شهر در سال 1376 با ظرفیت با ظرفیت اسمی 15000 بشکه در روز راه اندازی گردید.این واحد به افزایش تولید از میدان مشترک نفت شهر احداث گردیده است.  
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
واحد بهره برداری سرکان / ماله کوه در فاصله 15 کیلومتری شهرستان پلدختر از توابع استان لرستان می باشد که با ظرفیت اسمی 30 هزار بشکه در روز نفت تولیدی را پس از فرآورش و شیرین سازی از طریق یک خط لوله 10 اینچ به طول 21 کیلومتر به تلمبه خانه افرینه و در پایان به پالایشگاه کرمانشاه ارسال می نماید.