اخبار:
اخبار:
با حضور مشاور مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور زنان و خانواده
بررسی چالش های بانوان و خانواده همکاران شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با حضور خانم سید مومنی مشاور مدیر...

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید اعلام داشت: تولید ۲۳ درصد گاز مصرفی کشور در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور تولید اع...
وزیر نفت اعلام کرد:
افزایش ۲.۲ میلیارد بشکه ای حجم ذخایر قابل برداشت نفت/ «نام‌آوران»؛ دومین مخزن بزرگ نفتی ایران است. وزیر نفت گفت: میدان نفتی تازه کشف شده نام آوران، دومین مخزن بزرگ...
بازتولید گاز از مخازن استراتژیک سراجه و شوریجه آغاز شد
اعلام آمادگی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برای تضمین سوخت زمستانی بازتولید گاز از مخازن استراتژیک سراجه و شوریجه آغاز شد. شرکت نفت مناطق مرکزی ایران جهت تامین و تض...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

امسال بیش از یک میلیارد متر مکعب گاز به مخزن سراجه قم تزریق شده است.

امسال بیش از یک میلیارد متر مکعب گاز به مخزن سراجه قم تزریق شده است.

Hatami

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از تزریق یک میلیارد و پنج میلیون متر مکعب گاز به مخزن سراجه قم از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.

رامین حاتمی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران از تزریق یک میلیارد و پنج میلیون متر مکعب گاز به مخزن سراجه قم از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و گفت: این در حالی است که در سال ۱۳۹۷ در مجموع یک میلیارد و ۲۶ میلیون متر مکعب گاز به این مخزن تزریق و ۷۷۳ میلیون متر مکعب بازتولید شد.

وی در مورد میزان نفت و گاز و میعانات تولیدی شرکت نفت مناطق ایران از ابتدای امسال تاکنون گفت: در این مدت مجموع تولید گاز معادل ۲۵ میلیارد و ۳۵۰ میلیون متر مکعب، میعانات گازی هفت میلیون و ۱۳۷ هزار بشکه و جمع تولید نفت ۱۷ میلیون و ۵۵۰ هزار بشکه بوده است.

حاتمی در مورد جمع آوری گازهای همراه گفت: شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، پیرو ابلاغیه وزارت نفت مبنی بر جمع آوری گازهای مشعل، اقدام به برگزاری مزایده واگذاری گازهای مشعل کرد و نخستین طرح مزایده در میدان نفت شهر و سومار اسفند ماه ۱۳۹۷ واگذار شد.

وی اظهار کرد: با اجرایی شدن قرارداد فروش گاز میدان های نفت شهر و سومار روزانه از سوزاندن حدود ۱۰ میلیون فوت مکعب گاز جلوگیری می شود.

به گفته حاتمی، با برنامه ریزی های انجام شده، مزایده فروش گازهای مشعل میدان های چشمه خوش، آبان، پایدار غرب، سروستان و سعادت آباد، دالپری، دهلران و دانان، در سال جاری پایان یافته و برای اجرا واگذار می شود.

به گزارش NIOC، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران یکی از پنج شرکت اصلی در ساختار شرکت ملی نفت ایران است که در سال ۱۳۷۷ تاسیس شد. این شرکت در مجموع مسئولیت تولید و توسعه از ۸۴ میدان گازی و نفتی را به عهده دارد که تاکنون ۱۳ میدان گازی و ۱۳ میدان نفتی توسعه یافته و در مدار تولید قرار دارد.