اخبار:
اخبار:
موفقيت شركت بهره برداري نفت و گاز غرب در اخذ گواهينامه هاي سيستم مديريت يكپارچه(IMS)
شركت بهره برداري نفت و گاز غرب موفق به اخذ گواهينامه هاي سيستم مديريت يكپارچه(IMS) گرديد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب اين شركت با تلاش...
همدلی و مشارکت کارکنان نفت و گاز غرب در تولید صیانتی و بهره برداری از میدانهای مشترک
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب اظهار داشت ، همدلی و مشارکت کارکنان نفت و گاز غرب در تولید صیانتی و بهره برداری از میدانهای مشترک مدیر عاملشرکت بهره بردا...
گزارش تصویری: جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در سال 99/غرب
گزارش تصویری: جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران/غرب به گزارش روابط عمومی جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در مناطق ت...
نیازهای فناورانه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اعلام شد.
از بازیابی گازهای مشعل تا توسعه دانش فنی نمک‌زدایی‌ها نیازهای فناورانه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اعلام شد. رئیس پژوهش و فناوری شرکت نفت مناطق مرکزی نیازمندی‌ه...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 zanan

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

نگاه خدمت محور و انجام صحیح امور، برتر از جایگاه سازمانی است

نگاه خدمت محور و انجام صحیح امور، برتر از جایگاه سازمانی است.

hatami

فرهنگ سازمانی که با محوریت خدمت رسانی اصولی و انجام کارها با رعایت تمام استانداردها بنیان نهاده شود ، بر جایگاه سازمانی ارجحیت دارد . در این نگرش ، افراد تمام تلاش خود را برای انجام بهتر وظایف سازمانی به کار می گیرد که این امر مصداق بارز فرهنگ دوران دفاع مقدس است.

مهندس رامین حاتمی مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در آیین تودیع و معارفه روسای بازرسی و حفاظت فنی و مهندسی سیستمها و بهره وری ، با اشاره به اهمیت تبیین نگرش خدمت محور بودن و ایجاد تقوای کاری در راستای کارکرد شایسته تر اظهار داشت : سازمانهایی مراتب تکامل و تعالی خود را سریع تر طی می نمایید که در فرهنگ سازمانی آن خدمت و داشتن بهترین کارکرد و عملکرد در راس امور آن باشد . بن مایه این امر داشتن تخصص ، تقوا ، وجدان کاری ، تعامل و همدلی سازمانی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، مهندس حاتمی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، یاد و خاطره شهدا ، جانبازان ، آزادگان و شهدای مدافع حرم ، تعهد در قبال خون شهدا را رمز پیشرفت کشور دانست و افزود : فداکاری و فرهنگ ایثار و شهادت ، ضامن عزت ، اقتدار و سرافرازی ایران اسلامی است و همه ما در برابر آن متعهد هستیم که برای سربلندی کشورمان با وحدت و اتحاد تمام تلاش خود را به عمل آوریم.

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با اشاره به تغییرات سازمانی و اهمیتی که در پویایی افراد و سازمان به وجود می آورد ، تصریح کرد : بر اساس حرکت جوهری که بنیان هستی بر آن استوار گشته است ، در هر رده و رتبه و شغلی همیشه تبدیل و تغییرات اگر با نگرش مثبتی به آن نگاه کنیم پیامدهای بسیار نیکویی به دنبال خواهد داشت و اگر با کسب دانش همراه شود ، باعث شکوفایی درونی و افزایش تجربه افراد خواهد شد که منافع آن عاید فرد و سازمان می شود.

بر اساس این گزارش ، مهندس حاتمی با تقدیر از زحمات رئیس سابق بازرسی و حفاظت فنی آقای جمیل زاده و ، در شرح مختصری از توانمندی وی افزود: اداره بازرسی و حفاظت فنی جزو یکی از ادارات کلیدی شرکتهای پروژه محور است و نیازمند آن است که باید همیشه روزآمد باشند و تجربه بالایی در ساختار آن موجود باشد ، چون کوچکترین اشتباه مخاطرات بزرگی در پی خواهد داشت. در این رابطه مهندس جمیل زاده در دوران تصدی این مسئولیت با تجربه و دانش خود امور را به خوبی ساماندهی کرد . همچنین جانشین ایشان ، مهندس بلادی نیز از افراد متخصص و خبره این حوزه کاری هستند و این مسیر را با استواری و همکاری مدیریت های مختلف طی خواهد نمود و در سالی که مزین به رونق تولید شده است بحث استراتژیک حمایت از ساخت داخل را با جدیت پیگیری نماید.

این گزارش می افزاید ، مهندس حاتمی در رابطه با لزوم تحول ساختار سازمانی ، چابک سازی ، پرهیز از کاغذبازی اداری و تدوین استراتژی برای بهبود مستمر کارها در سازمان به اهمیت اداره مهندسی سیستمها و بهره وری پرداخت و خاطرنشان کرد: آقای سهرابی در مدت تصدی این مسئولیت با استفاده از تجارب و تلاش خود ، نقش مهمی در پیشرفت کارها داشت . انتخاب آقای شفیعیان به عنوان رئیس جدید این اداره نیز بر اساس صلاحیت و شایستگی ایشان صورت گرفت که امید است با ممارست در پیشرفت کارها اقدام نماید.