اخبار:
اخبار:
موفقیت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در اخذ گواهینامه سیستم مدیریت انرژی
شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت انرژی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب این شرکت به منظور بهبود مستم...
میدان‌های مشترک نفت مرکزی همگی تعیین تکلیف شده‌اند/ افزایش تولید ۷۰ درصدی میدان نفت‌شهر
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران: میدان‌های مشترک نفت مرکزی همگی تعیین تکلیف شده‌اند/ افزایش تولید ۷۰ درصدی میدان نفت‌شهر مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایرا...
تعهد به تولید تکلیفی نفت و گاز تحقق یافت
تعهد به تولید تکلیفی نفت و گاز تحقق یافت. مهندس رامین حاتمی، در جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیمه دوم سال 1398 که با حضور مدیران، روسا و ک...
گزارش تصویری: جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران/غرب
گزارش تصویری: جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران/غرب به گزارش روابط عمومی جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در مناطق ...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

نگاه خدمت محور و انجام صحیح امور، برتر از جایگاه سازمانی است

نگاه خدمت محور و انجام صحیح امور، برتر از جایگاه سازمانی است.

hatami

فرهنگ سازمانی که با محوریت خدمت رسانی اصولی و انجام کارها با رعایت تمام استانداردها بنیان نهاده شود ، بر جایگاه سازمانی ارجحیت دارد . در این نگرش ، افراد تمام تلاش خود را برای انجام بهتر وظایف سازمانی به کار می گیرد که این امر مصداق بارز فرهنگ دوران دفاع مقدس است.

مهندس رامین حاتمی مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در آیین تودیع و معارفه روسای بازرسی و حفاظت فنی و مهندسی سیستمها و بهره وری ، با اشاره به اهمیت تبیین نگرش خدمت محور بودن و ایجاد تقوای کاری در راستای کارکرد شایسته تر اظهار داشت : سازمانهایی مراتب تکامل و تعالی خود را سریع تر طی می نمایید که در فرهنگ سازمانی آن خدمت و داشتن بهترین کارکرد و عملکرد در راس امور آن باشد . بن مایه این امر داشتن تخصص ، تقوا ، وجدان کاری ، تعامل و همدلی سازمانی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، مهندس حاتمی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، یاد و خاطره شهدا ، جانبازان ، آزادگان و شهدای مدافع حرم ، تعهد در قبال خون شهدا را رمز پیشرفت کشور دانست و افزود : فداکاری و فرهنگ ایثار و شهادت ، ضامن عزت ، اقتدار و سرافرازی ایران اسلامی است و همه ما در برابر آن متعهد هستیم که برای سربلندی کشورمان با وحدت و اتحاد تمام تلاش خود را به عمل آوریم.

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با اشاره به تغییرات سازمانی و اهمیتی که در پویایی افراد و سازمان به وجود می آورد ، تصریح کرد : بر اساس حرکت جوهری که بنیان هستی بر آن استوار گشته است ، در هر رده و رتبه و شغلی همیشه تبدیل و تغییرات اگر با نگرش مثبتی به آن نگاه کنیم پیامدهای بسیار نیکویی به دنبال خواهد داشت و اگر با کسب دانش همراه شود ، باعث شکوفایی درونی و افزایش تجربه افراد خواهد شد که منافع آن عاید فرد و سازمان می شود.

بر اساس این گزارش ، مهندس حاتمی با تقدیر از زحمات رئیس سابق بازرسی و حفاظت فنی آقای جمیل زاده و ، در شرح مختصری از توانمندی وی افزود: اداره بازرسی و حفاظت فنی جزو یکی از ادارات کلیدی شرکتهای پروژه محور است و نیازمند آن است که باید همیشه روزآمد باشند و تجربه بالایی در ساختار آن موجود باشد ، چون کوچکترین اشتباه مخاطرات بزرگی در پی خواهد داشت. در این رابطه مهندس جمیل زاده در دوران تصدی این مسئولیت با تجربه و دانش خود امور را به خوبی ساماندهی کرد . همچنین جانشین ایشان ، مهندس بلادی نیز از افراد متخصص و خبره این حوزه کاری هستند و این مسیر را با استواری و همکاری مدیریت های مختلف طی خواهد نمود و در سالی که مزین به رونق تولید شده است بحث استراتژیک حمایت از ساخت داخل را با جدیت پیگیری نماید.

این گزارش می افزاید ، مهندس حاتمی در رابطه با لزوم تحول ساختار سازمانی ، چابک سازی ، پرهیز از کاغذبازی اداری و تدوین استراتژی برای بهبود مستمر کارها در سازمان به اهمیت اداره مهندسی سیستمها و بهره وری پرداخت و خاطرنشان کرد: آقای سهرابی در مدت تصدی این مسئولیت با استفاده از تجارب و تلاش خود ، نقش مهمی در پیشرفت کارها داشت . انتخاب آقای شفیعیان به عنوان رئیس جدید این اداره نیز بر اساس صلاحیت و شایستگی ایشان صورت گرفت که امید است با ممارست در پیشرفت کارها اقدام نماید.

:
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد بهره برداری دهلران در فاصله 20 کیلومتری جنوب غرب شهرستان دهلران از واحد توابع استان ایلام قرار دارد ، که با ظرفیت اسمی 55 هزار بشکه در روز نفت تولیدی میادین دهلران و دانان را پس از فرآورش و شیرین سازی بوسیله یک خط لوله 16 اینچ به طول 52 کیلومتر به واحد نمک زدایی چشمه خوش پمپاژ و ارسال می نماید.
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه در فاصله 70 کیلومتری شهر ایلام قرار دارد. فاز اول این مرکز در سال 1386 به بهره برداری رسید. ظرفیت این مرکز فراورش روزانه 7 میلیون متر مکعب گاز می باشد که پس از جمع آوری ، به پالایشگاه گاز ایلام ارسال و همچنین میعانات گازی نیز توسط یک خط لوله 6 اینچ به پالایشگاه ایلام منتقل می شود.  
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
واحد بهره برداری چشمه خوش واقع در 52 کیلومتری شهرستان دهلران از توابع استان ایلام می باشد که با ظرفیت اسمی 181هزار بشکه در روز نفت تولیدی میاذین آبان ، چشمه خوش ، پایدار ، پایدار غرب و دالپری را فرآورش و به وسیله دو خط لوله 18 و 20 اینچ بطول 153 کیلومتر به واحد بهره برداری شماره 3 اهواز و تلمبه خانه شهید چمران ارسال می نماید .نفت ارسالی واحد چشمه خوش در نهایت به منظور صادرات از طریق پایانه نفتی به جزیره خارک و تامین خوراک پالایشگاه ها ارسال می گردد.همچنین واحد نک زدایی چشمه خوش در سال 1385 با ظرفیت اسمی 75 هزار بشکه راه اندازی گردید.خوراک واحد نمک زدایی چشمه خشک از نفت نمکی میادین دهلران و دانان و آبان ، پایدار غرب و چاههای نمکی میدان چشمه خوش تامین می گردد.
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
واحد بهره برداری نفت شهرکه در فاصله 220 کیلومتری غرب کرمانشاه و 60 کیلومتری شهرستان قصر شیرین قرار دارد با ظرفیت اسمی 15 هزار بشکه در روز،نفت تولیدی میدان نفت شهر را پس از فراورش،شیرین سازی و نمک زدایی به تلمبه خانه نفت شهر ارسال ، که در نهایت بخشی از خوراک پالایشگاه کرمانشاه را تامین مینماید.از انجا که بخشی از این مخزن در خاک کشور همسایه ، عراق قرار دارد از جایگاه و حساسیت ویژه ای برخوردار است.همچنین واحد نمک زدایی نفت شهر در سال 1376 با ظرفیت با ظرفیت اسمی 15000 بشکه در روز راه اندازی گردید.این واحد به افزایش تولید از میدان مشترک نفت شهر احداث گردیده است.  
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
واحد بهره برداری سرکان / ماله کوه در فاصله 15 کیلومتری شهرستان پلدختر از توابع استان لرستان می باشد که با ظرفیت اسمی 30 هزار بشکه در روز نفت تولیدی را پس از فرآورش و شیرین سازی از طریق یک خط لوله 10 اینچ به طول 21 کیلومتر به تلمبه خانه افرینه و در پایان به پالایشگاه کرمانشاه ارسال می نماید.