اخبار:
اخبار:
موفقيت شركت بهره برداري نفت و گاز غرب در اخذ گواهينامه هاي سيستم مديريت يكپارچه(IMS)
شركت بهره برداري نفت و گاز غرب موفق به اخذ گواهينامه هاي سيستم مديريت يكپارچه(IMS) گرديد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب اين شركت با تلاش...
همدلی و مشارکت کارکنان نفت و گاز غرب در تولید صیانتی و بهره برداری از میدانهای مشترک
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب اظهار داشت ، همدلی و مشارکت کارکنان نفت و گاز غرب در تولید صیانتی و بهره برداری از میدانهای مشترک مدیر عاملشرکت بهره بردا...
گزارش تصویری: جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در سال 99/غرب
گزارش تصویری: جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران/غرب به گزارش روابط عمومی جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در مناطق ت...
نیازهای فناورانه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اعلام شد.
از بازیابی گازهای مشعل تا توسعه دانش فنی نمک‌زدایی‌ها نیازهای فناورانه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اعلام شد. رئیس پژوهش و فناوری شرکت نفت مناطق مرکزی نیازمندی‌ه...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 zanan

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

به مناسبت فرا رسيدن ايام گراميداشت هفته دفاع مقدس

غبار روبي و عطر افشاني مزار مطهر شهدا

ghobarrobi mazare shohada

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به مناسبت فرا رسيدن ايام گراميداشت هفته دفاع مقدس، پايگاه بسيج رهروان ولايت با همكاري روابط عمومي اقدام به غبار روبي و عطر افشاني مزار مطهر شهدا نمود.

در این مراسم که جمعی از کارکنان ستاد کرمانشاه شرکت حضور داشتند، شرکت کنندگان با قرائت فاتحه به روح مطهر شهداء و امام شهدا ضمن ارج نهادن به مقام شامخ آنها با آرمان هاي والاي بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) و مقام عظماي ولايت حضرت آيت اله خامنه اي (مد ظله العالي) تجديد ميثاق نمودند.

در همین ارتباط مهندس شیرزادیان فرمانده پایگاه بسیج رهروان ولایت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با تقدیر از حضور همکاران در این مراسم معنوی گفت: شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم با نثار جان خود سرود آزادگی و سربلندی را سر دادند و با گذشتن از دنیای فانی، نهال انقلاب که ثمره خون هزاران شهید، جانباز، ایثارگر و آزاده است را آبیاری کردند.

وی با بیان اینکه ادای احترام، زیارت و گل افشانی غبار شهدا برکتی است که آدمی را به آرامش و تسلی خاطر رهنمون می سازد، اظهار داشت: اگر امروز در کمال آرامش و امنیت مشغول به کاردر کنار خانواده هستیم، مرهون همه آن ایثارگریهاست و به برکت خون شهیدان است که می توانیم پرتلاش و بی وقفه اهداف و آرمانهای جامعه ایران اسلامی را در جهان بیش از پیش شکوفا و سربلند ببینیم.

فرمانده بسیج رهروان ولایت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با بیان حدیثی از پیامبر اکرم(ص) مبنی بر اینکه بالاتر از شهادت هیچ کار خیر و نیکی وجود ندارد، تصریح کرد: شهدا در مسیر حق خالصانه حرکت کردند و جانشان را به بهترین نحو تقدیم ذات احدیت کردند، و امروز وظیفه همه ماست که با پاسداری از آرمانهای آنها در جهت اعتلای نظام اسلامی گام برداریم.

مهندس شیرزادیان در پایان با تأکید بر اینکه روحیه ایثار و شهادت طلبی باید تقویت شود، تصریح کرد: این انقلاب هنوز در مسیر حرکت است و نسل امروز و آینده باید شهدا را بشناسد و از ایشان الگو بگیرد و بهتر از گذشته همواره در میدان حضور داشته باشند.