اخبار:
اخبار:
موفقیت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در اخذ گواهینامه سیستم مدیریت انرژی
شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت انرژی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب این شرکت به منظور بهبود مستم...
میدان‌های مشترک نفت مرکزی همگی تعیین تکلیف شده‌اند/ افزایش تولید ۷۰ درصدی میدان نفت‌شهر
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران: میدان‌های مشترک نفت مرکزی همگی تعیین تکلیف شده‌اند/ افزایش تولید ۷۰ درصدی میدان نفت‌شهر مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایرا...
تعهد به تولید تکلیفی نفت و گاز تحقق یافت
تعهد به تولید تکلیفی نفت و گاز تحقق یافت. مهندس رامین حاتمی، در جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیمه دوم سال 1398 که با حضور مدیران، روسا و ک...
گزارش تصویری: جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران/غرب
گزارش تصویری: جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران/غرب به گزارش روابط عمومی جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در مناطق ...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

به مناسبت فرا رسيدن ايام گراميداشت هفته دفاع مقدس

غبار روبي و عطر افشاني مزار مطهر شهدا

ghobarrobi mazare shohada

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به مناسبت فرا رسيدن ايام گراميداشت هفته دفاع مقدس، پايگاه بسيج رهروان ولايت با همكاري روابط عمومي اقدام به غبار روبي و عطر افشاني مزار مطهر شهدا نمود.

در این مراسم که جمعی از کارکنان ستاد کرمانشاه شرکت حضور داشتند، شرکت کنندگان با قرائت فاتحه به روح مطهر شهداء و امام شهدا ضمن ارج نهادن به مقام شامخ آنها با آرمان هاي والاي بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) و مقام عظماي ولايت حضرت آيت اله خامنه اي (مد ظله العالي) تجديد ميثاق نمودند.

در همین ارتباط مهندس شیرزادیان فرمانده پایگاه بسیج رهروان ولایت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با تقدیر از حضور همکاران در این مراسم معنوی گفت: شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم با نثار جان خود سرود آزادگی و سربلندی را سر دادند و با گذشتن از دنیای فانی، نهال انقلاب که ثمره خون هزاران شهید، جانباز، ایثارگر و آزاده است را آبیاری کردند.

وی با بیان اینکه ادای احترام، زیارت و گل افشانی غبار شهدا برکتی است که آدمی را به آرامش و تسلی خاطر رهنمون می سازد، اظهار داشت: اگر امروز در کمال آرامش و امنیت مشغول به کاردر کنار خانواده هستیم، مرهون همه آن ایثارگریهاست و به برکت خون شهیدان است که می توانیم پرتلاش و بی وقفه اهداف و آرمانهای جامعه ایران اسلامی را در جهان بیش از پیش شکوفا و سربلند ببینیم.

فرمانده بسیج رهروان ولایت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با بیان حدیثی از پیامبر اکرم(ص) مبنی بر اینکه بالاتر از شهادت هیچ کار خیر و نیکی وجود ندارد، تصریح کرد: شهدا در مسیر حق خالصانه حرکت کردند و جانشان را به بهترین نحو تقدیم ذات احدیت کردند، و امروز وظیفه همه ماست که با پاسداری از آرمانهای آنها در جهت اعتلای نظام اسلامی گام برداریم.

مهندس شیرزادیان در پایان با تأکید بر اینکه روحیه ایثار و شهادت طلبی باید تقویت شود، تصریح کرد: این انقلاب هنوز در مسیر حرکت است و نسل امروز و آینده باید شهدا را بشناسد و از ایشان الگو بگیرد و بهتر از گذشته همواره در میدان حضور داشته باشند.

:
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد عملیاتی دهلران (مرکز بهره برداری دهلران)
واحد بهره برداری دهلران در فاصله 20 کیلومتری جنوب غرب شهرستان دهلران از واحد توابع استان ایلام قرار دارد ، که با ظرفیت اسمی 55 هزار بشکه در روز نفت تولیدی میادین دهلران و دانان را پس از فرآورش و شیرین سازی بوسیله یک خط لوله 16 اینچ به طول 52 کیلومتر به واحد نمک زدایی چشمه خوش پمپاژ و ارسال می نماید.
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
واحد عملیاتی تنگ بیجار (مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه)
مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه در فاصله 70 کیلومتری شهر ایلام قرار دارد. فاز اول این مرکز در سال 1386 به بهره برداری رسید. ظرفیت این مرکز فراورش روزانه 7 میلیون متر مکعب گاز می باشد که پس از جمع آوری ، به پالایشگاه گاز ایلام ارسال و همچنین میعانات گازی نیز توسط یک خط لوله 6 اینچ به پالایشگاه ایلام منتقل می شود.  
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
مرکز بهره برداری و نمک زادیی چشمه خوش
واحد بهره برداری چشمه خوش واقع در 52 کیلومتری شهرستان دهلران از توابع استان ایلام می باشد که با ظرفیت اسمی 181هزار بشکه در روز نفت تولیدی میاذین آبان ، چشمه خوش ، پایدار ، پایدار غرب و دالپری را فرآورش و به وسیله دو خط لوله 18 و 20 اینچ بطول 153 کیلومتر به واحد بهره برداری شماره 3 اهواز و تلمبه خانه شهید چمران ارسال می نماید .نفت ارسالی واحد چشمه خوش در نهایت به منظور صادرات از طریق پایانه نفتی به جزیره خارک و تامین خوراک پالایشگاه ها ارسال می گردد.همچنین واحد نک زدایی چشمه خوش در سال 1385 با ظرفیت اسمی 75 هزار بشکه راه اندازی گردید.خوراک واحد نمک زدایی چشمه خشک از نفت نمکی میادین دهلران و دانان و آبان ، پایدار غرب و چاههای نمکی میدان چشمه خوش تامین می گردد.
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
مرکز بهره برداری و نمک زادیی نفت شهر
واحد بهره برداری نفت شهرکه در فاصله 220 کیلومتری غرب کرمانشاه و 60 کیلومتری شهرستان قصر شیرین قرار دارد با ظرفیت اسمی 15 هزار بشکه در روز،نفت تولیدی میدان نفت شهر را پس از فراورش،شیرین سازی و نمک زدایی به تلمبه خانه نفت شهر ارسال ، که در نهایت بخشی از خوراک پالایشگاه کرمانشاه را تامین مینماید.از انجا که بخشی از این مخزن در خاک کشور همسایه ، عراق قرار دارد از جایگاه و حساسیت ویژه ای برخوردار است.همچنین واحد نمک زدایی نفت شهر در سال 1376 با ظرفیت با ظرفیت اسمی 15000 بشکه در روز راه اندازی گردید.این واحد به افزایش تولید از میدان مشترک نفت شهر احداث گردیده است.  
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
مرکز بهره برداری سرکان / ماله کوه
واحد بهره برداری سرکان / ماله کوه در فاصله 15 کیلومتری شهرستان پلدختر از توابع استان لرستان می باشد که با ظرفیت اسمی 30 هزار بشکه در روز نفت تولیدی را پس از فرآورش و شیرین سازی از طریق یک خط لوله 10 اینچ به طول 21 کیلومتر به تلمبه خانه افرینه و در پایان به پالایشگاه کرمانشاه ارسال می نماید.