اخبار:
اخبار:
انتصاب سرپرست حراست شركت بهره برداري نفت و گاز غرب
سرپرست حراست شركت بهره برداري نفت و گاز غرب منصوب شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با حکم مهندس ناصری پور مدیر عامل شرکت، آقای مهدی آ...
برای اولین بار برگزاری دوره آموزشی کنترل فوران چاهها در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب
دوره آموزشی کنترل فوران چاهها در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب برای اولین بار برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب واحد آموزش شرک...
۲۵۴ میلیون مترمکعب گاز تحویل شرکت ملی گاز ایران شد
با تلاش کارکنان شرکت ملی نفت مناطق مرکزی در شبانه روز گذشته ۲۵۴میلیون مترمکعب گاز تحویل شرکت ملی گاز ایران شد رامین حاتمی، مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران د...
استقرار نخستین دکل حفاری در طرح توسعه میدان نفتی دانان
به منظور افزایش تولید روزانه حدود ۱۰ هزار بشکه نفت صورت گرفت استقرار نخستین دکل حفاری در طرح توسعه میدان نفتی دانان نخستین دکل حفاری در راستای نگهداشت و افزایش ت...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 zanan

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

مهندس حاتمی: " نفت مرکزی تحت فرامین رهبری در راه اعتلای کشور گام برمی‌دارد"

مهندس حاتمی: " نفت مرکزی تحت فرامین رهبری در راه اعتلای کشور گام برمی‌دارد"

hatami neshaste basij

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، مهندس رامین حاتمی که در نشست مشترک مدیران و فرماندهان حوزه و پایگاه‌های مقاومت بسیج صنعت نفت استان فارس در شیراز حضور داشت، یادآور شد: از زمان تشکیل سازمان بسیج، این نهاد مردمی در همه صحنه ها و گلوگاه های تاریخی کشور حضور داشته است و نقش آن در دوران جنگ هشت ساله تحمیلی، دوران بازسازی، سازندگی، پیشرفت، جنگ سیاسی و اقتصادی، تحریم های ظالمانه و دفاع از امنیت کشور بر کسی پوشیده نیست.

وی، افزود: مجموعه صنعت نفت تا کنون به خوبی وظایف خود را انجام داده است و از این پس نیز با جدیت تلاش می‌کند تا از شرایط موجود و جنگ اقتصادی دشمن نیز سربلند بیرون آید.

حاتمی، با یادآوری اینکه در حال حاضر صنعت نفت در خط مقدم جنگ اقتصادی دشمن قرار دارد، گفت: وجود تفکر بسیجی باعث شده است تا همواره و در طول عمر چهل ساله انقلاب اسلامی از بحران های نظامی، سیاسی، اقتصادی، امنیتی و... سربلند بیرون بیاییم و شرایط کنونی را نیز با تکیه به توان و تخصص بسیجی‌وار کارکنان صنعت نفت با موفقیت پشت سر گذاریم.

وی، در ادامه با اشاره به تولید بخش قابل توجهی از گاز کشور توسط شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، گفت: باعث افتخار است که اعلام کنم در حال حاضر تمام نیازمندی‌های این شرکت توسط متخصصان این صنعت و به پشتوانه تفکر بسیجی تامین می شود.

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، با اشاره به حضور فعال بسیجیان این شرکت در کمک به آسیب دیدگان بلایای طبیعی در کشور، گفت: بسیجیان صنعت نفت در تمام رویدادها و مقاطع حساس به صورت داوطلبانه حضور دارند و این موضوع نشان دهنده حس قدرتمند نوع‌دوستی در بدنه بسیج است.

نشست مشترک مدیران صنعت نفت استان فارس و فرماندهان حوزه و پایگاه‌های مقاومت بسیج بقیه الله اعظم (عج) صنعت نفت، همزمان با آخرین روز از هفته بسیج به میزبانی شرکت بهرهبرداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در شیراز برگزار شد.