اخبار:
اخبار:
ثبت ۱۳۲ میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه منجر به فوت در شرکت نفت مناطق مرکز ی ایران
مهندس حاتمی همزمان با سالروز مهار حریق چاه ۲۳ کنگان عنوان کرد؛ ثبت ۱۳۲ میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه منجر به فوت در شرکت نفت مناطق مرکز ی ایران شرکت نفت مناطق مر...
برگزاري آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج رهروان ولایت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب
آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج رهروان ولایت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب آ...
تسهیلات وام کم‌بهره به کارکنان پرداخت می‌شود
در راستای خدمات‌رسانی به کارکنان؛ تسهیلات وام کم‌بهره به کارکنان پرداخت می‌شود برای نخستین بار از مردادماه سال جاری تسهیلات وام کم‌بهره ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون ریال...
تقدیر مدیرکل سازمان انتقال خون استان کرمانشاه از همکار شاغل در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب
مدیرکل سازمان انتقال خون استان کرمانشاه از همکار شاغل در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب تقدیر نمود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب مدی...
paiam monaghese modiriat
sem

پیام مستقیم به مدیرعامل


ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 zanan

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

روابط عمومی؛ پل ارتباطی بین صنعت نفت و جامعه

روابط عمومی؛ پل ارتباطی بین صنعت نفت و جامعه

zobeidi

مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران روابط عمومی را پل ارتباطی بین نفت و‌ مردم خواند که می تواند نقش موثری در انعکاس فعالیت های این صنعت مادر داشته باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، کریم زبیدی صبح امروز (سه شنبه، ۱۰ دی ماه) در نخستین نشست هم اندیشی روابط عمومی شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران که در سالن همایش های شهید بهشتی وزارت نفت برگزار شد، گفت: نهاد روابط عمومی در مجموعه شرکت نفت و وزارت نفت مهمترین نهادی است که وظیفه انعکاس فعالیت های صنعت نفت به بیرون از سازمان و‌انتقال دیدگاه جامعه نسبت به صنعت نفت را بر عهده دارند.

وی به اولویت ها و برنامه های کلان شرکت ملی نفت ایران اشاره کرد و گفت: هم اکنون اولویت تمرکز بر توسعه میدان های مشترک غرب کارون و میدان مشترک پارس جنوبی است که خوشبختانه طی این مدت در هر دو حوزه دستاوردهای خوبی کسب شده است.

زبیدی به توسعه سایر میدان های مشترک در شرکت نفت فلات قاره و شرکت نفت مرکزی اشاره کرد و گفت: روند توسعه ای این میدان ها هم بر اساس اولویت و برنامه توسعه ای خاص خود در حال انجام است.

وی توجه به اصل نگهداشت توان تولید، تامین به موقع خوراک پالایشگاه ها، توجه به امر صادارات، اعمال نظم و انضباط مالی، برنامه ریزی دقیق حفاری و‌ تعمیر به موقع چاه ها، رسیدگی به مطالبات پیمانکاران، رعایت اصل صرفه جویی در هزینه های جاری و ... را از دیگر اولویت های شرکت ملی نفت ایران برشمرد.

به گفته زبیدی، اعمال مدیریت صحیح، آگاهی کامل مدیران از روند پیشرفت پروژه ها و تمام جزییات به ویژه جزییات مالی، می تواند نقش مهمی در انعکاس صحیح فعالیت ها داشته باشد.

وی اظهار کرد: روابط عمومی شرکت های تابعه هم باید ضمن افزایش چابکی، چالاکی و سرعت خود در انتقال اطلاعات، نقش مهمی در ارتباط بین نفت و جامعه بیرون از نفت برقرار کنند.

بر اساس این گزارش، نشست هم اندیشی روابط عمومی های شرکت ملی نفت ایران با حضور روسا و کارشناسان روابط عمومی های تابعه امروز صبح آغاز به کار کرد و تا عصر امروز سه شنبه ادامه دارد.