اخبار:
اخبار:
استقرار نخستین دکل حفاری در طرح توسعه میدان نفتی دانان
به منظور افزایش تولید روزانه حدود ۱۰ هزار بشکه نفت صورت گرفت استقرار نخستین دکل حفاری در طرح توسعه میدان نفتی دانان نخستین دکل حفاری در راستای نگهداشت و افزایش ت...
فعالیت‌های پژوهشگاه صنعت نفت در غرب کشور توسعه یابد
فعالیت‌های پژوهشگاه صنعت نفت در غرب کشور توسعه یابد. مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب بر ضرورت توسعه فعالیت‌های پژوهشگاه صنعت نفت در غرب کشور تاکید کرد و...
حضور کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در مراسم یادبود سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم س...
کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در مراسم یادبود سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی حضور یافتند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت ...
گالری تصویر: حضور کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در مراسم یادبود سردار رشید اسلام شهید سپه...
کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در مراسم یادبود سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی حضور یافتند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت ...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 zanan

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

کنشگری و اطلاع رسانی شفاف و به‎هنگام، رسالت اصلی روابط عمومی‎ها است

مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت:

کنشگری و اطلاع رسانی شفاف و بههنگام، رسالت اصلی روابط عمومیها است

noori

مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت بر عبور از قالب های کلیشه ای در بخش های مختلف روابط عمومی های صنعت نفت تاکید کرد و کنشگری، اطلاع رسانی شفاف و به هنگام را رسالت اصلی روابط عمومی ها دانست.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، کسری نوری در نخستین نشست هم اندیشی روابط عمومی شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران گفت: بخشی از دغدغه های افکار عمومی در مسایل مرتبط با صنعت نفت، به شیوه های مربوط به اطلاع رسانی وابسته است و از این منظر نقش روابط عمومی ها در سازمان اهمیت بیشتری می یابد.

وی افزود: لازم است تا برنامه منسجمی در حوزه اطلاع رسانی در روابط عمومی های صنعت نفت تدوین شود و در آن رویکرد اطلاع رسانی به هنگام و شفاف مورد توجه قرار گیرد.

نوری عبور از رویکردها و قالب های کلیشه ای در ارتباطات را یکی از لازمه های اطلاع رسانی موثر دانست و تاکید کرد: روابط عمومی ها باید از عنصر خلاقیت در ارتباطات و اطلاع رسانی به صورت گسترده استفاده کنند.

وی با اعلام اینکه بسیاری از مردم از دشواری های کار عملیاتی و دغدغه های کارکنان صنعت نفت بی اطلاع هستند، گفت: این بی اطلاعی، باعث بروز قضاوت های نادرست در صنعت حیاتی نفت می شود که باید به آن توجه ویژه شود.

نوری در ادامه از ایجاد انگیزه و تعهد به عنوان دو محور اصلی فعالیت ها در روابط عمومی های صنعت نفت نام برد و اضافه کرد: یکی از وظایف اصلی روابط عمومی در شرایط فعلی کنشگری است؛ در این رابطه لازم است تا روابط عمومی ها با شناسایی و پیش بینی مسائل پیش رو، از ایجاد جوسازی های رسانه ای مغرضانه در صنعت نفت جلوگیری کنند.

بنابراین گزارش، نخستین نشست هم اندیشی روابط عمومی شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران، با حضور جمعی از مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران و روسا و فعالان روابط عمومی های وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران، از صبح امروز (سه شنبه ۱۰ دیماه) در سالن شهید بهشتی وزارت نفت در حال برگزاری است.