اخبار:
اخبار:
ثبت ۱۳۲ میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه منجر به فوت در شرکت نفت مناطق مرکز ی ایران
مهندس حاتمی همزمان با سالروز مهار حریق چاه ۲۳ کنگان عنوان کرد؛ ثبت ۱۳۲ میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه منجر به فوت در شرکت نفت مناطق مرکز ی ایران شرکت نفت مناطق مر...
برگزاري آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج رهروان ولایت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب
آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج رهروان ولایت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب آ...
تسهیلات وام کم‌بهره به کارکنان پرداخت می‌شود
در راستای خدمات‌رسانی به کارکنان؛ تسهیلات وام کم‌بهره به کارکنان پرداخت می‌شود برای نخستین بار از مردادماه سال جاری تسهیلات وام کم‌بهره ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون ریال...
تقدیر مدیرکل سازمان انتقال خون استان کرمانشاه از همکار شاغل در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب
مدیرکل سازمان انتقال خون استان کرمانشاه از همکار شاغل در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب تقدیر نمود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب مدی...
paiam monaghese modiriat
sem

پیام مستقیم به مدیرعامل


ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 zanan

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

کنشگری و اطلاع رسانی شفاف و به‎هنگام، رسالت اصلی روابط عمومی‎ها است

مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت:

کنشگری و اطلاع رسانی شفاف و بههنگام، رسالت اصلی روابط عمومیها است

noori

مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت بر عبور از قالب های کلیشه ای در بخش های مختلف روابط عمومی های صنعت نفت تاکید کرد و کنشگری، اطلاع رسانی شفاف و به هنگام را رسالت اصلی روابط عمومی ها دانست.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، کسری نوری در نخستین نشست هم اندیشی روابط عمومی شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران گفت: بخشی از دغدغه های افکار عمومی در مسایل مرتبط با صنعت نفت، به شیوه های مربوط به اطلاع رسانی وابسته است و از این منظر نقش روابط عمومی ها در سازمان اهمیت بیشتری می یابد.

وی افزود: لازم است تا برنامه منسجمی در حوزه اطلاع رسانی در روابط عمومی های صنعت نفت تدوین شود و در آن رویکرد اطلاع رسانی به هنگام و شفاف مورد توجه قرار گیرد.

نوری عبور از رویکردها و قالب های کلیشه ای در ارتباطات را یکی از لازمه های اطلاع رسانی موثر دانست و تاکید کرد: روابط عمومی ها باید از عنصر خلاقیت در ارتباطات و اطلاع رسانی به صورت گسترده استفاده کنند.

وی با اعلام اینکه بسیاری از مردم از دشواری های کار عملیاتی و دغدغه های کارکنان صنعت نفت بی اطلاع هستند، گفت: این بی اطلاعی، باعث بروز قضاوت های نادرست در صنعت حیاتی نفت می شود که باید به آن توجه ویژه شود.

نوری در ادامه از ایجاد انگیزه و تعهد به عنوان دو محور اصلی فعالیت ها در روابط عمومی های صنعت نفت نام برد و اضافه کرد: یکی از وظایف اصلی روابط عمومی در شرایط فعلی کنشگری است؛ در این رابطه لازم است تا روابط عمومی ها با شناسایی و پیش بینی مسائل پیش رو، از ایجاد جوسازی های رسانه ای مغرضانه در صنعت نفت جلوگیری کنند.

بنابراین گزارش، نخستین نشست هم اندیشی روابط عمومی شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران، با حضور جمعی از مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران و روسا و فعالان روابط عمومی های وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران، از صبح امروز (سه شنبه ۱۰ دیماه) در سالن شهید بهشتی وزارت نفت در حال برگزاری است.