اخبار:
اخبار:
موفقيت شركت بهره برداري نفت و گاز غرب در اخذ گواهينامه هاي سيستم مديريت يكپارچه(IMS)
شركت بهره برداري نفت و گاز غرب موفق به اخذ گواهينامه هاي سيستم مديريت يكپارچه(IMS) گرديد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب اين شركت با تلاش...
همدلی و مشارکت کارکنان نفت و گاز غرب در تولید صیانتی و بهره برداری از میدانهای مشترک
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب اظهار داشت ، همدلی و مشارکت کارکنان نفت و گاز غرب در تولید صیانتی و بهره برداری از میدانهای مشترک مدیر عاملشرکت بهره بردا...
گزارش تصویری: جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در سال 99/غرب
گزارش تصویری: جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران/غرب به گزارش روابط عمومی جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در مناطق ت...
نیازهای فناورانه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اعلام شد.
از بازیابی گازهای مشعل تا توسعه دانش فنی نمک‌زدایی‌ها نیازهای فناورانه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اعلام شد. رئیس پژوهش و فناوری شرکت نفت مناطق مرکزی نیازمندی‌ه...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 zanan

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

۲۵۴ میلیون مترمکعب گاز تحویل شرکت ملی گاز ایران شد

با تلاش کارکنان شرکت ملی نفت مناطق مرکزی در شبانه روز گذشته

۲۵۴میلیون مترمکعب گاز تحویل شرکت ملی گاز ایران شد

hatamii

رامین حاتمی، مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در گفت و گو با خبرنگار NIOC، با اشاره به اینکه در این شرکت در شبانه روز گذشته طبق برنامه گاز را تحویل شرکت ملی گاز ایران داده است گفت: ۲۵۴ میلیون متر مکعب گاز به منظور مصارف عمومی و صنعتی طبق برنامه تحویل شده است.

وی از اقدامات انجام شده در نیمه اول سال برای انجام تعهدات زمستانی یاد کرد و گفت: با تلاش بی وقفه همکاران و برنامه ریزی مناسبی که در نیمه اول سال به منظور آمادگی تأسیسات انجام شد، شرکت نفت مناطق مرکزی آمادگی تأمین بخشی از گاز مصرفی کشور را کسب کرد و امروز توانست به تعهدات خود عمل کند.

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در تشریح فعالیت های انجام شده در نیمه اول سال گفت: تعمیرات اساسی در کلیه تأسیسات سطح الارضی و چاه ها با هدف آمادگی تولید برای زمستان صورت گرفت و ثمره آن عمل به تعهدات ما در فصل سرد است.

وی به تولید گاز در بخش جنوبی کشور از استان های فارس، هرمزگان و بوشهر، ایلام در غرب کشور و همچنین در بخش شرقی کشور در استان خراسان رضوی در منطقه سرخس به عنوان مناطق تحت اختیار این شرکت یاد کرد و گفت: با تمهیداتی که در چند سال گذشته برای تولید گاز از سرخس و میدان خانگیران انجام شده است، توانستیم بخش عمده ای از گاز مصرفی استان های شمالی و شمال شرقی کشور را که پیش تر از ترکمنستان وارد می شد تأمین و جایگزین کنیم.

حاتمی از تلاش بی وقفه کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی برای تأمین گاز زمستانی تقدیر کرد و گفت: راحتی که ما در منازل داریم و کل کشور از نعمت گاز بهره مند هستند، مدیون تلاش همکاران ما در شرایط سخت آب و هوایی با حداقل امکانات است که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی از شکسته شدن رکورد مصرف گاز در کشور با نگرانی یاد کرد و گفت: اگرچه کشور نفت و گاز خیزی داریم اما این به معنای آن نیست که هرچه می توانیم انرژی را مصرف کنیم، ما به عنوان تولید کننده گاز تلاش می کنیم هر چه می توانیم تولید کنیم، اما بهینه سازی و صرفه جویی در مصرف مقوله ای است که ناگزیر به رعایت آن هستیم.

حاتمی افزود: از مردم تقاضا داریم در راه صرفه جویی مصرف گاز هر چه می توانند انجام دهند تا به امید خدا در فصل سرد سال حتی یک خانه هم با مشکل کمبود گاز مواجه نشود.