اخبار:
اخبار:
رئیس روابط عمومی شرکت بهره‎برداری نفت و گاز غرب منصوب شد.
با حکم مهندس ناصری پور رئیس روابط عمومی شرکت بهره‎برداری نفت و گاز غرب منصوب شد. مدیرعامل شرکت بهره‎برداری نفت و گاز غرب در حکمی آقای جلال الدین بنی عامریان را ب...
راه اندازی سامانه غربالگری ، پایش و پیگیری بیماری کوید19
راه اندازی سامانه غربالگری ، پایش و پیگیری بیماری کوید19 سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اقدام به راه اندازی سامانه خوداظهاری به ضرورت پایش ، غربالگری و پیشگیری از ...
پیام تبریک مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به مناسبت اعیاد سراسر فرخنده شعبانیه
پیام تبریک مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به مناسبت اعیاد سراسر فرخنده شعبانیه مهندس حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بمناسبت حلول ماه شعبان و فرخ...
پیام تبریک مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب بمناسبت آغاز سال 1399
پیام تبریک مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب بمناسبت آغاز سال 1399 مهندس ناصری پور مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب بمناسبت آغاز سال نو پیام تبریکی صاد...
paiam monaghese modiriat
sem

ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 zanan

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

اقدام‌های لازم برای مقابله با کرونا روزانه پایش می‌شود

در کمیته مدیریت شرایط اضطراری نفت

اقدام‌های لازم برای مقابله با کرونا روزانه پایش می‌شود

komite

تصمیم‌های اخذ شده در کمیته مدیریت شرایط اضطراری شرکت ملی نفت ایران در خصوص مقابله با شیوع ویروس کرونا در صنعت نفت در بالاترین سطح به‌صورت روزانه پیگیری و پایش می‌شود.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی نفت ایران، نشست کمیته مدیریت شرایط اضطراری سطح ۳ (بالاترین سطح مدیریتی و تصمیم‌گیری) با حضور فرخ علیخانی، معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید به‌عنوان جانشین رئیس کمیته شرایط اضطراری، حبیب‌الله سمیع، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت به‌عنوان فرمانده صحنه و دیگر اعضای این کمیته به‌صورت روزانه برگزار می‌شود.

در نشست این کمیته که با هدف تحلیل وضعیت برنامه‌های اجرایی کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کووید ۱۹ برگزار شد ضمن پیگیری و بررسی روند اجرایی شدن تصمیمات قبلی، وضعیت موجود انبارها و نحوه توزیع اقلام ضروری برای مدیریت بیماری مانند تجهیزات تشخیصی و درمانی و بهداشتی و داروهای تخصصی لازم بررسی و تامین اعتبار و بودجه لازم و تعیین متولی تهیه اقلام بهداشتی و ضدعفونی‌کننده که در جلسه قبل مصوب شده بود پیگیری شد.

مدیران صنعت نفت در این نشست همچنین از خدمت‌رسانی شبانه‌روزی تلاشگران بهداشت و درمان صنعت نفت به بیماران مشکوک و مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در سراسر کشور قدردانی کردند.

فرخ علیخانی در این نشست ضمن ارائه گزارشی از وضعیت عملکرد فرودگاه‌های عملیاتی و هلی‌پورت‌ها گفت: دستورعمل‌های مناسبی در خصوص مواجهه با ویروس کووید ۱۹ تصویب‌شده و نظارت مدیریت اچ‌اس‌یی بر روند اجرایی این دستورعمل‌ها بسیار مهم است.

وی همچنین الگوی آماده‌شده برای پیگیری‌های بعدی در چهار بخش پیشگیری، آمادگی، مقابله، بازسازی و بازتوانی را نیز تشریح کرد.

در ادامه نشست نیز حبیب‌الله سمیع به‌عنوان فرمانده صحنه ضمن ارائه آخرین گزارش مربوط به درمان بیماران در سراسر کشور و پیگیری آخرین تصمیم‌های اخذ شده، از آمادگی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت برای برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت با رویکرد تربیت مربی، الزامات بهداشت عمومی و محیط و سلامت روان، بهبود تغذیه و نحوه استفاده از دستگاه تب‌سنج خبر داد.

وی ادامه داد: تآمین مواد ضدعفونی‌کننده مورد نیاز از طریق پتروشیمی و وزارت بهداشت در حال انجام است و تاکنون روند بسیار خوبی داشته و بخش زیادی از نیازها تأمین و به شرکت‌ها و مراکز مختلف در کشور ارسال شده است؛ دستگاه‌های تب‌سنج نیز برای همه شرکت‌ها و مناطق خریداری و ارسال‌شده و از امروز نیز تب‌سنجی همکاران در بخش‌های مختلف به‌صورت منظم آغاز می‌شود.

سمیع با اشاره به تأمین و اعتبار مناسب مورد نیاز برای خرید اقلام مورد نیاز دارویی، تجهیزات و وسایل حفاظت فردی از سوی شرکت ملی نفت، گفت: در زمینه تأمین دارو برای بیماران بستری اقدام‌های بسیار خوبی انجام شده است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

این گزارش می‌افزاید: کنترل دقیق‌تر شاغلان دارای بیماری زمینه‌ای، غربالگری و اندازه‌گیری درجه حرارت کارکنان عازم به مناطق عملیاتی و کنترل این عملیات از سوی اچ‌اس‌یی، استخراج وظایف امور کارکنان و ارائه دستورعمل‌های مربوطه به آنها، تعیین نقشه مناطق آلوده به ویروس کرونا از سوی سازمان بهداشت درمان صنعت نفت، اعلام میزان مرخصی مازاد کارکنان از سوی امور کارکنان به مدیریت‌ها و لزوم استفاده از این مرخصی‌ها، تأمین نیروی انسانی مورد نیاز حوزه بهداشت و درمان صنعت نفت و تعریف دورکاری برای کارکنان در معرض خطر و اقدام‌های انگیزشی و بررسی پیشنهادهایی برای جبران زحمات کادر درمانی و پرستاری نیز از مصوبات این کمیته بود.

شایان ذکر است جلسات سطح ۳ مدیریت بحران (بالاترین سطح در شرکت ملی نفت) به‌صورت مستمر و روزانه تا پایان شرایط اضطراری برگزار و بر نحوه اقدام‌ها و مصوبات نظارت دائمی خواهد شد.