اخبار:
اخبار:

پیام مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به مناسبت عید سعید فطر و سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر مهندس ناصری پور, مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در ...
پیام مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به مناسبت عید سعید فطر و سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر
پیام مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به مناسبت عید سعید فطر و سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر مهندس رامین حاتمی, مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در پیام...
تامین برق پایدار منطقه عملیاتی سراجه قم
رئیس منطقه سراجه مطرح کرد؛ تامین برق پایدار منطقه عملیاتی سراجه قم برق رسانی ۲۰ کیلوولت از پست ۶۳.۲۰ کیلوولت مجتمع پالایشگاهی و ذخیره سازی گاز طبیعی شهید فهمیده ...
سامانه صدای پاسخگو در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران راه اندازی شد
همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی سامانه صدای پاسخگو در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران راه اندازی شد روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در راستای ارتباط دوسو...
paiam monaghese modiriat
sem

پیام مستقیم به مدیرعامل


ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 zanan

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

تولید بیش از ۱۵ میلیارد متر مکعب گاز در سال گذشته در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق اظهار داشت؛

تولید بیش از ۱۵ میلیارد متر مکعب گاز در سال گذشته در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق

Mohammadi shargh

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق از تولید ۱۵میلیارد و ۷۰۰ میلیون متر مکعب گاز در این شرکت طی سال ۹۸ خبر داد و افزود :در زمستان سال گذشته به علت برودت هوا و افزایش گاز مصرفی مورد نیاز استانهای شمال و شمال شرق کشور، میزان گاز تولیدی ۱۰۲.۳ درصد تولید تکلیفی بوده است.

مهندس سید ابوالحسن محمدی مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق از افزایش بازتولید بیش از ۴۰درصدی گاز از مخزن شوریجه خبر داد و اظهار داشت: میزان باز تولید گاز از مخزن ذخیره سازی شوریجه، به عنوان برزرگترین مخزن ذخیره سازی گاز طبیعی در ایران، نسبت به سال گذشته حدود ۴۳درصد افزایش یافته که در شش سال گذشته نیز بی سابقه بوده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، مهندس محمدی ، تعمیرات چاه ها و تسهیلات سرچاهی را یکی از اولویت های اصلی شرکت در جهت تداوم تولید دانست و تصریح کرد: از ابتدای فروردین ماه سال جاری این بخش از تعمیرات آغاز شده است.

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق همچنین به افزایش تولید در فروردین ۹۹ اشاره کرد و اظهار داشت: از ابتدای فروردین امسال نیز تاکنون به علت ورود سامانه های بارشی و سردی هوا، مصرف گاز نسبت به مدت مشابه سال گذشته در بخش های مختلف، افزایش یافته و تولید گاز در برخی از روزها حتی تا ۳۰ درصد بیش از تولید تکلیفی رسید.

مهندس محمدی، فداکاری کارکنان پرتلاش شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا را ستود و اظهار داشت: این مجموعه به عنوان تنها تولید کننده گاز طبیعی در شمال و شمال شرق کشور، با همه توان بی وقفه و با آمادگی کامل در راستای تولید پایدار گاز در شرایط خاص کنونی کشور ایستادگی می کند تا در تأمین گاز مصرفی هموطنان خللی ایجاد نشود.

وی ادامه داد: این شرکت از ابتدای شیوع این ویروس با عمل به الزامات و پروتکل های بهداشتی جهت پیشگیری و کنترل ویروس کرونا، در سطح منطقه و همچنین شهرستان سرخس، نه تنها سطح مخاطره را تا حدود زیادی کاهش داده است بلکه شاهد وضعیت ایده آل و افزایش تولید نیز هستیم.

براساس این گزارش ، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در رابطه با مقابله با ویروس کرونا در قالب مسوولیتهای اجتماعی به عنوان یک از دغدغه های اصلی این شرکت خاطرنشان کرد : در زمان مدیریت بحران کرونا علاوه بر پایش مستمر بخش های مختلف زیر مجموعه شرکت، با کمک به حوزه بهداشت و درمان شهرستان سرخس و روستاهای همجوار، بخشی از این رسالت مهم را به انجام رسانده است.