اخبار:
اخبار:
ثبت ۱۳۲ میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه منجر به فوت در شرکت نفت مناطق مرکز ی ایران
مهندس حاتمی همزمان با سالروز مهار حریق چاه ۲۳ کنگان عنوان کرد؛ ثبت ۱۳۲ میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه منجر به فوت در شرکت نفت مناطق مرکز ی ایران شرکت نفت مناطق مر...
برگزاري آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج رهروان ولایت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب
آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج رهروان ولایت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب آ...
تسهیلات وام کم‌بهره به کارکنان پرداخت می‌شود
در راستای خدمات‌رسانی به کارکنان؛ تسهیلات وام کم‌بهره به کارکنان پرداخت می‌شود برای نخستین بار از مردادماه سال جاری تسهیلات وام کم‌بهره ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون ریال...
تقدیر مدیرکل سازمان انتقال خون استان کرمانشاه از همکار شاغل در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب
مدیرکل سازمان انتقال خون استان کرمانشاه از همکار شاغل در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب تقدیر نمود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب مدی...
paiam monaghese modiriat
sem

پیام مستقیم به مدیرعامل


ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 zanan

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

برگزاري مسابقات فرهنگي ويژه ماه مبارك رمضان در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب

مسابقات فرهنگي ويژه ماه مبارك رمضان در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب برگزار شد.

mosabeghate ramezan

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بره برداري نفت و گاز غرب، اين شركت به مناسبت آغاز ماه مبارك رمضان اقدام به برگزاري مسابقات فرهنگي ويژه ماه مبارك رمضان در ستاد و مناطق عملياتي نمود.  

جلال الدين بني عامريان رئيس روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با اعلام اين خبر گفت: با تاكيد مهندس ناصري پور مديرعامل شركت و حمايت هاي ايشان و با پيگيري ها و برنامه ريزي هاي صورت گرفته واحد هاي روابط عمومي ، دارالقرآن و همكاري بسيج پايگاه رهروان ولايت مسابقه بزرگ فرهنگي، ادبي و هنري در سطح شركت برگزار گرديد.

وي اظهار داشت: با توجه به شيوع بيماري كرونا و عدم برگزاري تجمعات مذهبي روابط عمومي با هدف ایجاد شور و نشاط در بین كاركنان و با تاكيد بر اهميت بحث آموزش مسائل ديني و مذهبي اقدام به برگزاري اين مسابقات در رشته هاي مفاهيم قرآني و خاطره نويسي ويژه همكاران و مسابقات نقاشي ويژه فرزندان نمود و در نهايت نفرات برتر اين مسابقات معرفي شدند.

رئيس روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با اشاره به اهميت و جايگاه ماه مبارك رمضان و كيفي تر نمودن اين ماه با تاكيد بر اهميت بحث آموزش گفت: در اين مسابقات تلاش شد تا هر روز مسائل آموزشي در قالب جذاب به صورت سوالات مختلف در اختيار همكاران قرار گيرد و آنها نيز با تحقيق در ضمينه مسائل قرآني پاسخ هاي خود را در اختيار واحد روابط عمومي در ستاد و مناطق عملياتي قرار دهند و داوران نيز نفرات برتر را انتخاب نمايند.

وي با قدرداني از مديران و مسئولان شركت در گراميداشت با شكوه اين ايام، بر اهمیت برگزاری اين برنامه ها در زمینه ایجاد شور و نشاط در بین كاركنان شركت تاکید کردو گفت: اين مناسبت ها نمادی از هویت اسلامي کشورمان مي باشد و بر معنا بخشی و هویت بخشی هر چه بیشتر به این نمادها تاکید نمود.

آقاي بني عامريان در پايان به نگاه تكليفي به برنامه هاي مذهبي و ملي شركت اشاره نمود و گفت: انشالله با برنامه ريزي هاي صورت گرفته بر کیفی سازی و پرمحتوا کردن اين برنامه‌ها به منظور اثر بخشي هر چه بيشتر اين برنامه ها و ایجاد شور و نشاط در بین كاركنان و خانواده هاي آنان مورد توجه خواهد بود.

لازم به ذكر است، جوايز اين مسابقات با حضور مدير عامل، مديران و روسا در محوطه پشت شركت و با رعايت فاصله اجتماعي و پرتكل هاي بهداشتي تقديم برگزيدگان گرديد.  

نفرات برتر مسابقات به ترتيب زير معرفي شدند:

الف: برگزيدگان مسابقات قرآني:

رديف هفته اول هفته دوم هفته سوم هفته چهارم
1 ليلا گمار حجت حاجي زاده زينب احمديان مسلم خداويسي
2 سعيد چقاميرزا عزت اله منصوري علي امجديان بهزاد باشكوه
3 مسعود فرزادي وحيده گيوخواهان هيبت اله روشني سهيلا ياوري

ب: برگزيدگان مسابقه نقاشي:

ضمن تقدير از فرزندان همكاران كه تعداد 27 نقاشي به واحد روابط عمومي ارسال نموده بودند، آثار ذيل برگزيده شدند:

رديف رده سني 4 تا 6 سال رده سني 7 تا 9 سال رده‌سني 10 تا 12 سال رده‌سني 13 تا 17 سال
1

هانا رشتياني

(مازيار رشتياني)

هيوا بني‌عامريان

(جلال الدين بني عامريان)

پارسا منصوريان

(ليلا گمار)

آيدا اميني اصل

(عبدالمحمد اميني اصل)

2

اسماء روستايي

(غلامحسين روستايي)

الينا قاسمي

(پيمان قاسمي)

نيكي عباسي

(كيومرث عباسي)

ج: برگزيدگان مسابقه خاطره نويسي:

رديف ليلا گمار ناهيد توكلي علي شهابي محمدرضا غفوري