اخبار:
اخبار:
ثبت ۱۳۲ میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه منجر به فوت در شرکت نفت مناطق مرکز ی ایران
مهندس حاتمی همزمان با سالروز مهار حریق چاه ۲۳ کنگان عنوان کرد؛ ثبت ۱۳۲ میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه منجر به فوت در شرکت نفت مناطق مرکز ی ایران شرکت نفت مناطق مر...
برگزاري آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج رهروان ولایت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب
آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج رهروان ولایت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب آ...
تسهیلات وام کم‌بهره به کارکنان پرداخت می‌شود
در راستای خدمات‌رسانی به کارکنان؛ تسهیلات وام کم‌بهره به کارکنان پرداخت می‌شود برای نخستین بار از مردادماه سال جاری تسهیلات وام کم‌بهره ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون ریال...
تقدیر مدیرکل سازمان انتقال خون استان کرمانشاه از همکار شاغل در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب
مدیرکل سازمان انتقال خون استان کرمانشاه از همکار شاغل در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب تقدیر نمود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب مدی...
paiam monaghese modiriat
sem

پیام مستقیم به مدیرعامل


ثبت نام خبرنامه پیامک

تلفن همراه و ایمیل خود را برای اطلاع رسانی های سایت ثبت نمایید
کدامنیتی:  

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 zanan

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

تقدیر مدیرکل سازمان انتقال خون استان کرمانشاه از همکار شاغل در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب

مدیرکل سازمان انتقال خون استان کرمانشاه از همکار شاغل در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب تقدیر نمود.

taghdir kh keshvari

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب مدیرکل سازمان انتقال خون استان کرمانشاه از خانم مریم کشوری همکار شاغل در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به دلیل اهدای مستمر خون تقدیر نمود.

پژمان صالحی فر مدیرکل سازمان انتقال خون استان کرمانشاه با همراهی رئیس روابط عمومی این سازمان با حضور در دفتر رئیس روابط عمومی با تقدیر از همکار شاغل در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب گفت: سازمان انتقال خون در طول سال از کسانی که به صورت مستمر در این سازمان اهدای خون می کنند تقدیر می کنند.

در لوح اهدایی به خانم کشوری آمده است:

سرکار خانم کشوری

اهدا کننده مستمر

انسانهای بزرگ و یاران همدل کسانی هستند که در بحرانی ترین لحظات دستگیر و یاور درماندگان هستند. عزیزانی که در این روزهای سخت و به واقع تاریخی، بی آنکه به مصلحت خویش بیندیشند با تمام وجود به درماندگان و بیماران یاری رساندند و بی شک اهدای خون تمثیل بی بدیل اهدای زندگی است و شما نمونه بارز انسا بر خود واجب دانستیم به پاس همراهی و همدلی شما در تامین خون کافی و سالم، 14 ژوئن(25 خرداد) روز جهانی تجلیل از اهدا کنندگان خون را به شما تبریک گفته و قدردان محبت و زحمات شما باشیم. برای شما از درگاه ایزد متعال سعادت و سلامت خواستاریم.

لازم به ذکر است: مدیرکل انتقال خون استان کرمانشاه در این دیدار با اشاره به شیوع ویروس کرونا و ترس اهدا کندگان از حضور در مراکز اهدای خون گفت: به منظور جلوگیری از ازدحام مردم و کاهش خطر ابتلا به بیماری کرونا متقاضیان می توانند با کمک درگاه اینترنتی سازمان انتقال خون برای گرفتن نوبت اقدام و در ساعت های معین شده به مراکز مراجعه کنند.

همچنین تمام وسایل و تجهیزات اهدای خون، محیط و شرایط خون‌گیری سازمان انتقال خون کاملا استرلیزه، بهداشتی و یکبار مصرف است و هیچ جای نگران ناشی از بیماری های ویروسی نیست.

وی در پایان با تاکید بر اینکه مراکز انتقال خون هر دو ساعت یک‌بار ضدعفونی می‌شوند، وسایل خونگیری یک‌بار مصرف هستند و پزشکان از اهداکنندگان تست تب می‌گیرند، گفت: براساس آخرین مقالات پزشکی سازمان بهداشتی جهانی، نه تنها کرونا ویروس بلکه اکثر ویروس‌های آلوده با منشاء تنفسی شواهدی مبنی بر اینکه از خون به کسی منتقل شود، وجود ندارد.

همچنین مهندس ناصری پور مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب نیز به همین دلیل از خانم کشوری قدردانی نمود.