اخبار:
اخبار:

پیام مستقیم به مدیرعامل


rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 zanan

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

با حضور مدیر برنامه ریزی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بررسی شد

مسائل و مشکلات طرحها و پروژه های غرب کشور زیر نگاه مدیران

aghaei dar tangebijar

با حضور مهندس شهریار آقايي مدیر برنامه ریزی شركت نفت مناطق مركزي ايران ، كارشناسان مديريت برنامه ريزي تلفیقی شركت ملي نفت ایران و شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب ، مسائل و مشکلات طرحها و پروژه های شرکت بهره برداری نفت وگاز غرب مورد بررسی قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در ابتدا ، مهندس آقايي و هيأت همراه از پروژه هاي ميدانهای گازي بانكول و باباگير و عمليات لرزه نگاري آنها بازدید به عمل آوردند و سپس با حضور در منطقه عملياتي تنگ بيجار با مجريان طرح فاز دو منطقه عملياتي تنگ بيجار به بررسي وضعيت پيشرفت اين پروژه و چالش هاي آن پرداختند.

مهندس آقایی با تقدير از كاركنان شركت در بخشهای مختلف و به خصوص همكاران شاغل در منطقه عملياتي تنگ بيجار ، بر استفاده از دانش و فناوری داخلي و تامين قطعات و تجهیزات مورد نياز از شركت هاي داخلي در انجام اين پروژه تاكيد نمود.

بر اساس این گزارش ، پروژه توسعه فاز دوم منطقه عملياتي تنگ بيجار بر اساس برنامه ريزي هاي صورت گرفته با حفاري پنج حلقه چاه جديد انجام می شود كه در اين ميان عمليات حفاري يك چاه به اتمام رسيده ، دو حلقه چاه در حال حفاري و دو چاه ديگر نيز در حال آماده سازي براي حفاري است.

این گزارش می افزاید ، بازديد از موقعیت مکانی فاز جديد و دكل 57 فتح، وضعيت كالاهاي مورد نياز پرو‍‍ژه ها، برآوردهاي لازم در مورد تامين قطعات و لوله هاي مورد نياز، اتصالات و همچنين شيرآلات مورد استفاده در اين پروژه و بازدید از منطقه عملیاتی آذر از دیگر برنامه های مدیر برنامه ریزی و هیات همراه از غرب کشور بود.