اخبار:
اخبار:
پیام تبریک مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب بمناسبت عید غدیر خم و دهه امامت و ولایت
پیام تبریک مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب بمناسبت عید غدیر خم و دهه امامت و ولایت به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب مهندس ناصری پ...
پیام تبریک مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بمناسبت دهه امامت و ولایت
پیام تبریک مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بمناسبت دهه امامت و ولایت به گزارش روابط عمومی مهندس حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران طی پیامی فرا رسیدن ...
با همت و تلاش مهندسان شرکت در اداره تعمیرات برق منطقه عملیاتی تنگ بیجار/ نفت شهر
طراحی و ساخت دستگاه تست شیرهای ایمنی اتوماتیک مجهز به مکانیزم شمارش حباب لیزری در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت ...
انجام عمليات تعميرات اساسي خط انتقال 20 اينچ چشمه خوش به اهواز3
عمليات تعميرات اساسي خط انتقال 20 اينچ چشمه خوش به اهواز3 انجام گرفت. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب اين تعميرات براساس نتايج حاصل از تو...
paiam monaghese modiriat
sem

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

نشست بصیرتی عفاف و حجاب درشرکت بهره برداری نفت و گاز غرب برگزار شد.

efaf

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب نشست بصیرتی با موضوع عفاف و حجاب به همت پایگاه مقاومت بسیج رهروان ولایت این شرکت برگزار شد.

مهندس کاوه شیرزادیان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج رهروان ولایت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در همین ارتباط گفت: برگزاری این نشست در راستای منویات مقام معظم رهبری درباره سبک زندگی اسلامی می تواند تا حدی به آگاه سازی جامعه و پیشگیری از آسیب ها و زیان های مختلف اجتماعی منجر گردد .پوشش زن ارزشی است که شأن آن باید از سوی بانوان حفظ شود و زن عفیف همچون دژ محکمی میتواند چارچوب خانواده و جامعه را از هجمه ها  و نگاه های زیان بار در امان نگه دارد.

وی با اشاره به این که پوشش هر فرد نشان دهنده فکر، عقلانیت و شخصیت اوست، افزود: یکی از دلایلی که باعث می‌شود بسیاری از بانوان جامعه پوشش نامناسب را برای خود انتخاب کنند عدم ارائه الگوی واقعی و عدم شناخت صحیح از معروفات است و خواهران باید به قدر توانایی خود، سیره حضرت فاطمه زهرا (س) و حضرت معصومه (س) را الگوی خود قرار دهند و در راستای حفظ ارزش‌های امر به معروف و نهی از منکر قدم بردارند.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج رهروان ولایت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر تکلیف همگانی و واجب برای همه افراد جامعه است، که باید مورد توجه همگانی قرار گیرد، تصریح کرد: حجاب از ارزش‌ها، باورها و اعتقاداتی است که نشأت گرفته از اعتقادات اسلامی ما مسلمانان است و در برنامه‌ریزی برای این امر نه تنها برای افراد با حجاب بلکه برای افرادی که کمتر این امر را رعایت می‌کنند نیز برنامه‌ریزی‌هایی باید صورت گیرد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه عواملی همچون تقویت عزت نفس، یاد خداوند، غیرت، احساس مسئولیت همراه با مهربانی از عوامل موثر در حفظ عفاف و حجاب می‌باشند، خاطر نشان کرد: بسیجیان باید نمونه عملی رفتار و کردار در ترویجفرهنگ عفاف و حجاب به عنوان یک معروف در جامعه باشند و با رفتار و کردار خود معروفات را در جامعه ترویج نمايند و با منکرات مبارزه کنند.

لازم به ذکر است در پايان اين نشست از تعدادی از بانوان همکار به دلیل استفاده از حجاب برتر (چادر) با اهدا جوايزي تجلیل به عمل آمد.