اخبار:
اخبار:
روحیه ، تفکر علمی و خلاقیت پیش شرط توسعه صنعتی است
معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید مطرح کرد : روحیه ، تفکر علمی و خلاقیت پیش شرط توسعه صنعتی است معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید در ب...
عملیات اجرایی طرح افزایش تولید میدان نفتی سعادت‎آباد آغاز شد
توسعه میدانهای نفتی در قالب قراردادهای جدید عملیات اجرایی طرح افزایش تولید میدان نفتی سعادت‎آباد آغاز شد. عملیات اجرایی طرح افزایش تولید میدان نفتی سعادت‎آباد...
آغاز تعميرات اساسي منطقه عملياتي تنگ بيجار در سال 98
تعميرات اساسي منطقه عملياتي تنگ بيجار در سال 98 آغاز شد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب مهندس ناصري پور مدير عامل شركت با اعلام اين خبر گ...
100 روز تلاش شبانه روزي همكاران شركت در واحد بهره برداري سركان/مالكوه به ثمر نشست
خطوط لوله انتقال نفت واحد بهره برداري سركان/مالكوه تعمير و راه اندازي شد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با توجه به وقوع سيلاب هاي بهار ...
paiam monaghese modiriat
sem

rahbar

president

vezarat-naft

markazi

naft-zagros

naft-shargh

vezarat

ostandari

shana

namayeshgah

mashaal

basij-ksh

 

اطلاعیه

 farakhan monaghesegaran

بازدید میدانی مدیران شرکت ملی نفت ایران از مناطق سیل زده غرب کشور

bazdid az sarkan

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب آقایان مهندس علیخانی معاون تولید، مهندس عبدالله زاده راد رئیس HSE شرکت ملی نفت ایران با همراهی آقای مهندس حاتمی مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی و مهندس ناصری پور مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب و مهندس ایزدی مدیر عامل شرکت بهره برداری زاگرس جنوبی از مناطق سیل زده غرب کشور بازدید نمودند و به بررسی و برآورد خسارات ناشي از سيل در مناطق غرب كشور و وضعیت راههای مواصلاتی و جاده های دسترسی به میادین و چاههاي مناطق عملیاتی پرداختند.

در اين بازديد كه مهندس آقايي مدير برنامه ريزي، مهندس عيدك زاده رئيس HSE شركت نفت مناطق مركزي ايران و ساير مديران و روساي شركت بهره برداري نفت و گاز غرب حضور داشتند وضعيت مسيرها و جاده هاي دسترسي به چاههاي منطقه عملياتي سركان/مالكوه مورد بررسي و ارزيابي قرار گرفت.

در همين راستا مهندس ناصري پور مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز غرب در جلسه اي كه در واحد عملياتي سركان/مالکوه برگزار شد ضمن عرض تسليت به مناسبت جان باختن تعدادي از هموطنان عزيز در سيل اخير در سراسر كشور، به تشريح و ارائه گزارشي در خصوص اقدامات شركت در اين زمينه پرداخت و گفت: با اعلام وضعيت اضطراري در اين مناطق چندين جلسه با كميته بحران شركت در سطوح مختلف شركت نفت و گاز غرب و شركت نفت مناطق مركزي ايران برگزار شد و ضمن شناسايي نقاط پر خطر اقدامات لازم به منظور به حداقل رساندن آسيب هاي آن صورت گرفت.

مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با بيان اينكه حجم آسيب ها و تخريب سيل بسيار بالاست گفت: خوشبختانه با برنامه ريزي هاي صورت گرفته، برگزاري جلسات متعدد و تلاش شبانه روزي و جهادي همكاران آسيب هاي وارد شده به شركت در اين مناطق به حداقل ممكن رسيد و اين بحران بدون آسيب جاني و آلودگي زيست محيطي پشت سر گذاشته شد.

وي افزود: شركت به عنوان وظيفه انساني و ديني خود همچون اقدامات صورت گرفته در زلزله كرمانشاه در همان ساعات اوليه اقدام به امدادرساني در اين مناطق نمود و با توزيع كمك هاي خوراكي و بهداشتي توسط همکاران بسیجی به ياري سيل زدگان شتافت. در ضمن با اعزام ادوات و تجهیزات راهسازی از تمام مناطق عملیاتی اقدام به ترمیم نقاط بحراني و بازگشايي مسيرها و امدادرساني به هموطنان سيل زده نمود.

در اين جلسه علاوه بر بررسي وضعيت مسيرها و جاده هاي دسترسي به چاهها و راههاي مواصلاتي آنها و همچنين جاده هاي دسترسي روستاييان اطراف، مواردي نظير افتادگي ساپورت هاي مناطق عملياتي در چشمه خوش و سركان، تخريب پل ها و در نهايت تعمير، مرمت و بازسازي همه اين موارد مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

مهندس علیخانی معاون تولید شركت ملي نفت ايران و هيات همراه با تقدير از اقدامات انجام گرفته در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب براي مديريت بحران و به حداقل رساندن آسيب هاي سيل اخير در قبل و بعد از سيل گفت: بازگشايي راه مواصلاتي منطقه عملياتي سركان از طريق مسير LBV1 در كمتر از 72 ساعت و در صورت تائید کارشناسان اداره راه و ترابری استان لرستان آغاز عمليات بازگشايي مسير دوم دسترسي به اين منطقه از طريق (وره زرد) خود گواه بر اين مهم است.

هيات شركت ملي نفت ايران، شركت نفت مناطق مركزي و شركت هاي تابعه همچنين از وضعيت كلي منطقه و پل هاي پران پرويز، كيان آباد و جلگه خلج بازديد و با روستاييان ساكن در اين منطقه ديدار نمودند؛ مهندس عليخاني نيز در همين رابطه اظهار داشت: بازگشايي راههاي مواصلاتي روستاههاي اطراف و جاده دسترسي آنها از اولويت هاي كاري شركت نفت به شمار مي رود.

در نهايت مقرر شد با هماهنگي اداره راه و شهرسازي، فرمانداري و دهيار اين منطقه و پشتيباني لجستيكي شركت بهره برداري نفت و گاز غرب راههاي مواصلاتي اين منطقه و روستاههاي اطراف در كمترين زمان ممكن بازگشايي و توليد از اين منطقه آغاز شود.